Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 02:32:02 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33268 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Ocak 11, 2014, 06:52:20 ÖS »

hehe benım 79 da aktıf hesap var orda hesaplıyorum:) ilk saldırımıda yaptım 41 le aldım savaşı az kalsın ilk saldırıdan taklaya gelıyodum

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Ocak 13, 2014, 12:08:29 ÖS »

ilk merkez kac puan veririr acaba ya puanım cok yukselsın istemıyorum bıyandanda merkezı basasım var karar veremedım gitti

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Ocak 13, 2014, 12:33:10 ÖS »

Arkadaşlar hesap makinesini dün fark ettim, bende düzelmezse bugün bildiririm demiştim ve düzelmediği için bildirdim.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Ocak 13, 2014, 12:48:11 ÖS »

Arkadaşlar hesap makinesini dün fark ettim, bende düzelmezse bugün bildiririm demiştim ve düzelmediği için bildirdim.
Tecrübe konuşacak.. sanki blitzde hesap makinası mı vardı  Grin (bekle beni sabah surlarındayım)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Ocak 13, 2014, 04:07:15 ÖS »

Hesap makinasının üzerinde IO ekibi çalışıyor. En kısa sürede düzeltilecektir.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Ocak 13, 2014, 04:29:36 ÖS »

hesap makınesi duzelmiş ilgilendiginiz icin teşekur ederiz

ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Ocak 13, 2014, 06:01:21 ÖS »

v4 severlere selamlar  *rose* Herşey ücretsiz olmuş. İ.o. yönetimini ilk kez canı gönülden tebrik ediyorum. Ama ne yazıkki 3-5 günlük diyar olmasına rağmen, herşeyin ücretsiz olmasına rağmen 3 kuruşa tenezzül edip ucuz mal çekmek için yırtınanları görmek beni yine üzdü. Bu diyar baya kalabalık olduğundan kısa zamanda prosuda çıkacaktır. Elle ucuz mal kaçıranlar bayram edecektir. Konu başlığında herkes eşit şartlarda oynayacak gibi ifadeleriniz vardı. Çok güzel düşünceler. Yalnız burda ustalık premiumlarla değil, tamamen hile ve hilecilerin vicdanına kalmış durumda gördüğüm kadarı ile. İnşallah bu diyarda hileciler başarı elde edemez dileğiyle herkese bol şans...  *rose*

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Ocak 13, 2014, 06:20:25 ÖS »

v4 severlere selamlar  *rose* Herşey ücretsiz olmuş. İ.o. yönetimini ilk kez canı gönülden tebrik ediyorum. Ama ne yazıkki 3-5 günlük diyar olmasına rağmen, herşeyin ücretsiz olmasına rağmen 3 kuruşa tenezzül edip ucuz mal çekmek için yırtınanları görmek beni yine üzdü. Bu diyar baya kalabalık olduğundan kısa zamanda prosuda çıkacaktır. Elle ucuz mal kaçıranlar bayram edecektir. Konu başlığında herkes eşit şartlarda oynayacak gibi ifadeleriniz vardı. Çok güzel düşünceler. Yalnız burda ustalık premiumlarla değil, tamamen hile ve hilecilerin vicdanına kalmış durumda gördüğüm kadarı ile. İnşallah bu diyarda hileciler başarı elde edemez dileğiyle herkese bol şans...  *rose*
Eyvallah dostum düsüncelerin güzel, keske herkes senin gibi düsünse, ama nerdee... Hileyle ugrasanlar %500 daha fazla efor harciyor oyunda, sonra tüm emekler çöp, kiyamam ben onlara Wink

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #83 : Ocak 13, 2014, 06:26:21 ÖS »

Bu arada diyarda Madalya sorunu mu var ? Kaç gün geçti görmedim kimsede, Battles of the day e bakildiginda çikiyor günün savaslari. Yok yani Madalya yoksa birakicam oyunu Smiley (dipnot: diyari yine madalyasiz bitirdi)  *black_eye*

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Ocak 13, 2014, 06:40:05 ÖS »

guzel dıyar olucaga benziyo umarım bu dıyardan sonra kapatmazlar kredılıde olsa devam ettırıler

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Ocak 13, 2014, 07:38:11 ÖS »

gece yağma yemişim. ya arkadaş gelip 1500 tane köylü öldürdün aldıgın para 6000 değer mi düşman kazanmaya hey allahım Smiley
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #86 : Ocak 13, 2014, 08:39:03 ÖS »

benımde duşman baya cogaldı ya hile yapmıycam artık dedım dıye durmadan mıllete dalıyom bakalım hayırlısı

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #87 : Ocak 13, 2014, 10:24:36 ÖS »

sen hangi hesapla oynuyon ki basayev değil miydi?
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #88 : Ocak 13, 2014, 11:36:16 ÖS »

Yok basayev baskasi en warwolff um baskasi almis o ismi ben alamadim

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #89 : Ocak 14, 2014, 12:52:28 ÖÖ »

satılay'ınızı bekleyin beyler büyük gün yaklaşıyor
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!