Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 11:30:49 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33263 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Ocak 10, 2014, 12:20:33 ÖS »

yiyorsa buyrun burada kapışın  Huh? hekemlik yaparım ben. diyarda da oynuyorum zaten.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Ocak 10, 2014, 02:23:05 ÖS »

yiyorsa buyrun burada kapışın  Huh? hekemlik yaparım ben. diyarda da oynuyorum zaten.
dıyar uzun elbette kapışıırız zamanı geldimi ama şuan baya erken savaş icin

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Ocak 10, 2014, 02:50:13 ÖS »

zaten kapışma bu hafta veya bu ay olacak demedim. diyar sonunda net değere askeri puana onura bakarım  Smiley
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Ocak 10, 2014, 02:51:48 ÖS »

olur usta benım icin sıkıntı yok ama dıyar sonuna kadar kesın carlsbergın bi işi cıkar:))

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Ocak 10, 2014, 02:57:54 ÖS »

benim çıkmaz üçümüz kapışıcaz  Grin Grin
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Ocak 10, 2014, 03:17:54 ÖS »

usta biirimizle iddalaşıp başladık o dıyara ama başka konuda dıyede yazdım dıkatını cekersen artı bı ıddamız yoksa sana saldıracagımı kanısına nerden vardın benım hıc bı ulusalda turklerle işim olmaz saldırmamda neyse sen haklısın iyi oyunlar
o zamanlar paso bi diyarlara başlıyoduk saldırı alıyodum sen ve senin gibilerden ya o yüzden demişim belli ki. hee iddalaşıp başladıysak onun da kanıtını bul eğer bulursan kabul edicem çünkü harbiden hiç öyle bişey hatırlamıyorum ben yoksa bunları demem.
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Ocak 10, 2014, 03:20:47 ÖS »

olur usta benım icin sıkıntı yok ama dıyar sonuna kadar kesın carlsbergın bi işi cıkar:))
yemin ederim anca boş yapıyosun ya Smiley çalışıyo musun yada okuyo musun bilmiyorum ama ben okuyorum ve sabah 7de evden çıkıp akşam 5te eve geliyorum. nası kapışabilirim sadece akşamları oynayıp acaba? ama söz senin şu sözüne inat bırakmıcam oyunu diyar sonuna kadar gitçem puan nolursa olsun. elimden geldiği kadar oynamaya çalışıcam
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Ocak 10, 2014, 03:27:11 ÖS »

istersen on saatımıde  yazım:)) okumuyorum usta kendi işim var  anlıycan kımse pc yi neden actın deyemiyo kapışmadan kastımızda galıba birbirimizi vurmak degıl zaten

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Ocak 10, 2014, 04:10:29 ÖS »

o zamanlar paso bi diyarlara başlıyoduk saldırı alıyodum sen ve senin gibilerden ya o yüzden demişim belli ki. hee iddalaşıp başladıysak onun da kanıtını bul eğer bulursan kabul edicem çünkü harbiden hiç öyle bişey hatırlamıyorum ben yoksa bunları demem.
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=22971.60

SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Ocak 10, 2014, 05:33:22 ÖS »

lapet nickli arkadas yagmalara baslamis, bana mesafesi 100

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Ocak 11, 2014, 11:39:21 ÖÖ »

haklıymışssın dostum, neden böyle bişey demişim anlam veremedim belki başka şeyler olmuştur arada ama ben yanılmışım bu kez sen haklı çıktın
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Ocak 11, 2014, 12:01:31 ÖS »

haklıymışssın dostum, neden böyle bişey demişim anlam veremedim belki başka şeyler olmuştur arada ama ben yanılmışım bu kez sen haklı çıktın
haklı cıkmam bişey degılde şimdi oncelıkle birbirimizimı yıycez yabancılarımı ona karar verelim Grin

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Ocak 11, 2014, 12:05:05 ÖS »

rica etsem dıyar 3te oynayan arkadaşlar hesap makınasna bakabilirmi benımkıı calışmıyoda

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Ocak 11, 2014, 06:42:58 ÖS »

haklı cıkmam bişey degılde şimdi oncelıkle birbirimizimı yıycez yabancılarımı ona karar verelim Grin
sen bilirsin de ben yabancılara diktim gözümü Smiley bu arada benim hesap makinesi de çalışmıyo
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Ocak 11, 2014, 06:45:08 ÖS »

sen bilirsin de ben yabancılara diktim gözümü Smiley bu arada benim hesap makinesi de çalışmıyo
var bende hesap makinası da finallere girecem finallerden sonra veririm  Grin
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!