Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 10:41:11 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33287 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Ocak 14, 2014, 01:34:30 ÖÖ »

Yok basayev baskasi en warwolff um baskasi almis o ismi ben alamadim
bugün konustugum adam sendin demek, dünya küçük.Tekrar kiziyorum sana keske OTTOMAN ittifagini büyük harfle açsaydin.

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #91 : Ocak 14, 2014, 01:44:46 ÖÖ »

Hemen buyuk yapiyorumda bizim asil ittifak adi istiklal yanliz  Embarrassed

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #92 : Ocak 14, 2014, 01:47:13 ÖÖ »

satılay'ınızı bekleyin beyler büyük gün yaklaşıyor
satilay deken. Asker basmayi abartmisim biri casusladi diye korkudan asker bastim 500 k olmusum

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #93 : Ocak 14, 2014, 09:17:49 ÖÖ »

anlamadım ben. asker bastın neyde 500 k olmuşsun?

Satılay : Sibirya Türklerinin, özellikle Yakutların Tengricilik inancında, bir kötülük ruhu ya da tanrıçasıdır. Diğer Çor ruhları gibi, o da insanlara ruh hastalıkları ve kendini bilmemezlik getirir.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #94 : Ocak 14, 2014, 09:30:34 ÖÖ »

anlamadım ben. asker bastın neyde 500 k olmuşsun?

Satılay : Sibirya Türklerinin, özellikle Yakutların Tengricilik inancında, bir kötülük ruhu ya da tanrıçasıdır. Diğer Çor ruhları gibi, o da insanlara ruh hastalıkları ve kendini bilmemezlik getirir.
500 k derken 495 puan o tur şeylere ınancım olmadıgı icin bilgımde yok

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #95 : Ocak 14, 2014, 01:27:16 ÖS »

İnanç olması gerekmez bu bizim kültürümüzdür. azraili bilirsin cebraili bilirsin. kısacası tüm arap kültürünü bilirsin ancak iş Türk kültürüne, geleneğine, göreneğine gelince o tür şeylere inancım yok olur.

diyar başı asker basıp saldırı atmayla da puan hesabı yapılmaz standart şeylerdir herkesin yapabileceği.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #96 : Ocak 14, 2014, 01:38:33 ÖS »

nasıl yapılır senden ogreniriz artık

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #97 : Ocak 14, 2014, 01:40:26 ÖS »

eyvalla
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #98 : Ocak 15, 2014, 09:41:10 ÖÖ »

manekena ne yapmış oyle sıfır saldırı 850 puan soylentıdede 100  k soylentı var şimdi şikayet etsek derlerki hıle yok
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2014, 09:42:47 ÖÖ Gönderen: ıronman » Kayıtlı

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #99 : Ocak 15, 2014, 02:31:32 ÖS »

manekena ne yapmış oyle sıfır saldırı 850 puan soylentıdede 100  k soylentı var şimdi şikayet etsek derlerki hıle yok
allahtan skeletan reyis yok Grin Grin Grin Grin adamın bug bulmakta üzerine yok Grin bi kere sırf kart çekmekten 2 merkez bastı Grin Grin Grin
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #100 : Ocak 15, 2014, 03:00:32 ÖS »

allahtan skeletan reyis yok Grin Grin Grin Grin adamın bug bulmakta üzerine yok Grin bi kere sırf kart çekmekten 2 merkez bastı Grin Grin Grin
adama helal olsun ozaman  Grin

SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #101 : Ocak 15, 2014, 03:31:01 ÖS »

Buhala hilecinin önde gideni, adamin soyadi zaten Manekena. Bastards ittifagi bu seneninde içine limon sıkacaktır. Adamlar bu oyunda müthiş; ama hile alanında. Boşuna şikayet etmeyin her zaman temizdir bunlar.

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #102 : Ocak 15, 2014, 05:13:28 ÖS »

Buhala hilecinin önde gideni, adamin soyadi zaten Manekena. Bastards ittifagi bu seneninde içine limon sıkacaktır. Adamlar bu oyunda müthiş; ama hile alanında. Boşuna şikayet etmeyin her zaman temizdir bunlar.

Onun en sevdiği rakibi benim de bende 80 puanda takılan yaşlı bir savaşçıyım Grin   şimdiden birkaç kişi buhala başlamış gel anca sen durdurabilirsin yazıyor Smiley 
Unuttukları şey benim oyunu unuttuğum haberleri yok Wink

Uploaded with ImageShack.us
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #103 : Ocak 15, 2014, 05:28:43 ÖS »

Onun en sevdiği rakibi benim de bende 80 puanda takılan yaşlı bir savaşçıyım Grin   şimdiden birkaç kişi buhala başlamış gel anca sen durdurabilirsin yazıyor Smiley 
on surası hakkında fıkrınız varsa ufaktan bi darbe vurayım

SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #104 : Ocak 15, 2014, 05:33:26 ÖS »

Ah be kardesim, senin bu oyunda unuttuklarini Buhala ögrenmedi daha Wink

Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!