Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 08:54:07 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33182 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #195 : Nisan 15, 2014, 10:37:49 ÖÖ »

Imperia bu efe34, hersey olur. Birak Imperia'yi dünyanin heryeri ayni, nerde bi is, bi hareket varsa orada insan vardir, kimisi adam gibi çalismayi seçer kimisi nasil hile yapabilirim diye düsünür, bu olay fixe dir, degismez. Hele simdi biz sanal alemdeysek ve ugrasimiz bi oyunsa hileyi bu kadar kafana takma derim ben. Hangimiz bi bosluk bulsak girmeye hileye tesebbüs ederiz, kimse bana gelipte 'ben hayatta yapmam' demesin! Ben mesela sadece ticaret hilesini biliyorum, bi arkadas anlatmisti teklifi vereceksinde onun yariya düsmesini bekliceksinde aninda bi daha teklif vereceksinde Ohoooooo Smiley ölme essegim ölme, bu hile ile ugrasan yok mu çook var, Allah onlara akil fikir versin valla en zor hile ve basarinca sevinebiliyor zavalli Wink Oyunun son senesi, bir daha büyük ihtimal acilmayacak V4, keyfini çikarin derim ben. Bu IO ekibinin aklinada sasirmamak elde degil en çok tutan ve sevilen versiyonlarini kapatiyorlar, binlerce oyuncusunu kaybettiler, yazik.

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #196 : Haziran 11, 2014, 09:39:47 ÖÖ »

monk un dağlarını duman bürümüş Smiley)
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #197 : Haziran 11, 2014, 11:19:59 ÖÖ »

Ne cevap vereyim, sana hile felan yok diyorum, bu yuzden den normal ceza yok, nickin ne simdi ?
yok yaw bu hile yapmaz. supporta mail ataıp bu adamın cezasını geri aldıracağım. diren mesi(monk) *bravo*
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #198 : Haziran 11, 2014, 03:25:04 ÖS »

hahahahaha yapmaz bu ben 2 sene önce demiştim yapmaz diye Smiley)
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #199 : Haziran 12, 2014, 11:05:15 ÖÖ »

Cok komiksiniz ya  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Isin nasil oldugunu bilmeden hemen konusmaya baslamisiniz

Bu arada beni yenmek ici 64 kami vardi, ben 41 000 askeri puan aldim, 1.8M asker kestim, 750K kaybettim, bilmem neden seviniyorsunuz. Simdi gorcez gorkem ve beyazulkeye nekadar kamiye gerek olcak  Grin Grin Grin
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #200 : Haziran 12, 2014, 11:21:19 ÖÖ »

Cok komiksiniz ya  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Isin nasil oldugunu bilmeden hemen konusmaya baslamisiniz

Bu arada beni yenmek ici 64 kami vardi, ben 41 000 askeri puan aldim, 1.8M asker kestim, 750K kaybettim, bilmem neden seviniyorsunuz. Simdi gorcez gorkem ve beyazulkeye nekadar kamiye gerek olcak  Grin Grin Grin
desene diyarın yarısı üstünden geçmiş Smiley) buhala ve 1975 de oynuyormu mesi maneka 1975 mi yoksa Wink
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #201 : Haziran 12, 2014, 11:56:02 ÖÖ »

üstünden geçenlere birde para dağıttın onlarıda yazsana  *hihi*  Grin  Grin hani hilesiz oynuyordun. sen durma hile yap, geldiğin nokta ortada sabahlara kadar mal geçir ticaretten
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #202 : Haziran 12, 2014, 01:22:11 ÖS »

yine ceza aldı bu monk yaa. oyundaki herkeze mesaj atayımda kimse askerini kesmesin. askeri kesilince karlı çıkıyo adam. gerçi hiç askeri de yok tüh bee  Grin Grin Grin Grin
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #203 : Haziran 12, 2014, 01:42:06 ÖS »

Mesi şimdi kami ye de gerek kalmadı Smiley) yine ceza almışsın , senin bu rekor egale edilmez Smiley) başka bir hesaba geç artık monk dan bi iş çıkmaz sana Smiley) *black_eye*
punitivo
Ziyaretçi
« Yanıtla #204 : Haziran 12, 2014, 11:13:20 ÖS »

Mesi şimdi kami ye de gerek kalmadı Smiley) yine ceza almışsın , senin bu rekor egale edilmez Smiley) başka bir hesaba geç artık monk dan bi iş çıkmaz sana Smiley) *black_eye*
ne yalan söyliyim bende uğradım geçerken monkcuğum sana kalan son döküntüleride ben kestim.kızmadın değilmi?
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #205 : Haziran 13, 2014, 12:10:00 ÖÖ »

ne yalan söyliyim bende uğradım geçerken monkcuğum sana kalan son döküntüleride ben kestim.kızmadın değilmi?
yok yaw için rahat olsun o zaten vurdurmaktan hoşlanıyor. askeri puanını yükseltmeye çalışıyor. oyundan kovulanlar arasında askeri puanda 1. olsun  bari  Grin Grin Grin Grin Grin
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #206 : Haziran 18, 2014, 06:13:35 ÖS »

MESİİİ GÖZÜN AYDIN .... HERŞEY SERBEST OLUYOR...
Sayın oyuncular,

"Klasik" İmperia ve Versiyon 4. diyarlarında o kadar farklı ve ilginç macera ve heyecanlı anlar bizimle paylaştığınız için içtenlikle teşekkür ederiz! Desteğiniz bizim için son derece değerlidir. Bu yüzden en sevdiğiniz oyun versiyonu oynayabileceğiniz diyarlara ayrı sunucular ayırmak için çok çaba gösterdik.

Malesef İmperia Online eski ve yeni vesiyonlarının kodlarının ayrılmasından sonra versiyonların hepsinde destek verme olasılığımız olmayacaktır. Dolayısıyla 18/07/2014 tarihinden sonra iki "Klasik" diyar ve Versyion 4 diyarında (classic.imperiaonline.org) artık teknik desteği veremeyeceğiz. Bunun dışında bu üç diyar için yenilik ve düzeltmeler yapılmayacak, oyuncuların yaptıkları ihbarlar incelenmeyecek (çift hesap kullanımı, anlaşmalı savaşlar/ticaret, v.s.).

Diyarlar açık kalacaktır ve istediğiniz kadar oynama fırsatınız olacak. Oyun kuralları aynı kalır. Diyarlar restart edilmeye devam edecek, yeni dönemler de başlayacak.

Anlayışınız için ve bize inandığınız için bir kez daha teşekkür etmek isteriz! Siz olmasaydınız, biz de olmazdık! Sadık hayranlarımız, teşekkür ederiz!

İmperia Online ekibi
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #207 : Haziran 18, 2014, 07:57:55 ÖS »

vay be artık asker rekorları kırılır nasılsa hile serbest.  akıncı 5m.- seçkin okçu 5m.- muhafız 2m.- şovalye 2m.  5000 mancınık  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #208 : Haziran 18, 2014, 08:10:18 ÖS »

bu sene devam etseydi bari ceza işlemleri. temmuzdan sonra oyunun anasını ağlatırlar
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #209 : Kasım 22, 2014, 09:52:44 ÖÖ »

Arkadaslar bu diyar ne zaman bitip ne zaman basliyor bir daha, bilen söylesin?

Les amis quand termine cet monde et puis quand commence encore , qui sait?

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!