Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 08:03:10 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: saldırı  (Okunma Sayısı 1032 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TheBigMan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 25, 2013, 09:26:51 ÖS »

1 kişiye kale kutaşması olarak saldırdım ve yenildim resimden baka bilirsiniz bu orduyla ben nasl yenildim bunu acıklaya bilirmisiniz rapor altında simülasyon olarak ta karşılık verdim hepsinde yendim ama buna nasl yenildim ben
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 25, 2013, 09:38:56 ÖS »

Savaş bitiminde ordunuzun moralinden dolayı yenilmişsiniz. Savaş bitiminde ordunuzun moralinin 50'nin altına düşmemesine çalışın. Ayrıca rakibinizin kale seviyesi dört ve üzeriyse, yollamış olduğunuz kuşatma silahları yetersiz kalır. İyi oyunlar!
TheBigMan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 25, 2013, 09:46:16 ÖS »

Savaş bitiminde ordunuzun moralinden dolayı yenilmişsiniz. Savaş bitiminde ordunuzun moralinin 50'nin altına düşmemesine çalışın. Ayrıca rakibinizin kale seviyesi dört ve üzeriyse, yollamış olduğunuz kuşatma silahları yetersiz kalır. İyi oyunlar!

dediginiz gibi olcagını zannetmiyorum morel olayı savaş bittikten sonra 50 altına düştü morel olamaz 8 koç başıda 4 sevitelik bi kaleyi yıksın bi zahmet 9.seviye yapanlara ben binlerce koç başımı göndercem bu oyunda var bi hata
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 25, 2013, 09:51:02 ÖS »

dediginiz gibi olcagını zannetmiyorum morel olayı savaş bittikten sonra 50 altına düştü morel olamaz 8 koç başıda 4 sevitelik bi kaleyi yıksın bi zahmet 9.seviye yapanlara ben binlerce koç başımı göndercem bu oyunda var bi hata

Oyunda bir hata yok, herşey ortadadır. Eğer hata olsaydı, IO ekibi olarak gerekeni yapardık. Fakat burada öyle bir durum söz konusu değil. Konu kilitlenmiştir, iyi oyunlar!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!