Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 12:00:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: görev sorunu-ittifak  (Okunma Sayısı 1519 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cyhnylmz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 17, 2013, 11:47:04 ÖS »

oyuna yeni başladım sayılır görevleri yapıyorum ittifak görevlerinde bağıştaki diyorki "Net puanının 2 oranına eşit kaynak ittifak hazinesine bağış yap" kendi puanımın veya da ittifak puanına göre bağış yapmama rağmen olmadı hatta fazladan bağışladım gene olmadı şunu biri açıklasa ya bana şimdiden teşekkürler
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2013, 11:34:07 ÖÖ »

oyuna yeni başladım sayılır görevleri yapıyorum ittifak görevlerinde bağıştaki diyorki "Net puanının 2 oranına eşit kaynak ittifak hazinesine bağış yap" kendi puanımın veya da ittifak puanına göre bağış yapmama rağmen olmadı hatta fazladan bağışladım gene olmadı şunu biri açıklasa ya bana şimdiden teşekkürler

Oyunda tam olarak "Net puanının 2 oranına eşit kaynak ittifak hazinesine bağış yap" şeklinde bir cümle geçmiyor. Bu göreve dair ekranda çıkan cümleyi veya metni tam olarak kopyala - yapıştır yapar mısınız?
cyhnylmz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 18, 2013, 04:05:41 ÖS »

http://s1.directupload.net/file/d/3475/75lkh2wi_png.htm
ayrıca

"
CÖMERT ITTIFAK BAĞIŞÇISI

Vergi ve bağışlardan alınan tüm kaynak ittifak hazinesinde saklanır. Bu kaynakların yardımıyla araştırma geliştirebilirsiniz, saray inşa edebilirsiniz veya savaşabiliriniz.

Hedef: Net puanının 2 oranına eşit kaynak ittifak hazinesine bağış yap.

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 18, 2013, 04:50:26 ÖS »

http://s1.directupload.net/file/d/3475/75lkh2wi_png.htm
ayrıca

"
CÖMERT ITTIFAK BAĞIŞÇISI

Vergi ve bağışlardan alınan tüm kaynak ittifak hazinesinde saklanır. Bu kaynakların yardımıyla araştırma geliştirebilirsiniz, saray inşa edebilirsiniz veya savaşabiliriniz.

Hedef: Net puanının 2 oranına eşit kaynak ittifak hazinesine bağış yap.

Verdiğiniz resimde cümle aynen o şekilde geçiyor, fakat ben o cümleyi sistemde o şekilde bir türlü bulamıyorum. Adeta buhar olmuş gibi... *SCRATCH*

Neyse, orada kastedilen %2'dir. Yani net değer puanınızın %2'si kadar kaynak bağışlamalısınız. Eğer bağışladığınız halde halen adımı atlayamadıysanız, support_tr@imperialsupport.org adresine kullanıcı adınız ve oynadığınız diyar ile birlikte durumu iletin.
cyhnylmz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 18, 2013, 10:18:34 ÖS »

cümle büyük ihtimalle ittifak üyesi görevlerinde yer alıyor
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!