Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:41:24 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 28.11.2013 Saat 01:00' de Yaşan Server Bağlantı Sorunu Hakkında  (Okunma Sayısı 1206 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
erdmir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 28, 2013, 09:02:39 ÖÖ »

Merhabalar,

28.11.2013 Saat 01:00' den itibaren Türk Diyar 17'de imperiaonline serverında yaşanan sorun nedeniyle oyuna erişim sağlayamadık. Uzun süreli bağlantı aksaklıkları sonrasında hemen saldırmazlık koyan imperia admin veya oyun yöneticilerinin dün gece bu kuralı getirmemeleri çok manidardır. Gecenin 01:00 de server çöksün sabaha kadar erişim sağlayama erişim sağlayabilen kişiler kaba tabiriyle gelsin senin emeğine çöksün.

Sonra karşıma sabah ;

İnternet sağlayıcımız tarafından yaşanan sorun nedeniyle bazı oyuncuların oyuna erişimi kısıtlıdır.

Hesabınızı merak etmeyin – saldırılar 28 Kasim saat 12’a kadar durdurulmuştur. İmparatorluğunuza kimse saldıramaz.

Sorunun bir an önce giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

uyarısını getir. Sorarım şimdi bu işi neden sisteme erişim olmadığı saatlerde bu kuralı getirmiyorsunuz da sabahın 06:00-07:00 arası fark edip böyle bir şey yapıyorsunuz ?

Oyuna giriş yapamadığım zaman içerisinde gece olan olmuş biten bitmiş siz biz baktık server'a kimse ulaşamıyormuş saat 12'ye kadar saldırmazlık koyuyoruz. Bence hiç gerek yoktu!!!!!!!!

Düzenli olarak her ay tatminkar bir düzeyde elmas alan biri olarak böyle bir saçmalık sonrası bu oyuna tamamen bakış açım değişti. Bu kadar basit hatalar sonrası aksiyon geç alınıyor ve elmas alarak oynayan kişilere ek bir maliyet getiriyorsa ben bu işte art niyet ararım.

Forum o kadar karman çorman ki konuyu buraya açmak zorunda kaldım.

Herkese iyi oyunlar

Not: Sayın site yöneticileri konuyu taşır veya silerseniz  bir mail atarsanız sevinirim.Ek bilgi talep ederseniz forumda yer alan mail adresime mail gönderip benle iletişime geçin. Herşeyi müşterileriniz olan biz oyunculardan beklemeyin..

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 28, 2013, 02:40:00 ÖS »

Konu doğru yerdedir fakat aynı metni support_tr@imperialsupport.org adresine gönderirseniz daha etkili olacaktır.

İyi günler
erdmir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 28, 2013, 04:20:32 ÖS »

Tekrardan Merhabalar,

Bu konuyu iletmiş olduğunuz mail adresine iletmem halinde 3 gün sonra gelecek cevapta her hangi bir hataya rastlanmamıştır deyip geri dönüş alacağım tıpkı önceki talep ve şikayetlerinde olduğu gibi.

Ama ben yine tavsiyenize uyarak ileteceğim ancak  bana yapılacak geri dönüşte yine hiçbir açıklama yapılmadan hata görülmemiştir deyip geri dönecekler ve bende belirli bir maliyete katlanarak bu oyunu oynayan tüm kullanıcılara talep/şikayetlerin adil ve açıklayıcı bir şekilde değerlendirilmediğini almaları için gerek burdan gerekse oyundan paylaşacağım.

Yönlendirmeniz için teşekkürler.

İyi çalışmalar

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2013, 10:08:01 ÖÖ »

Tekrardan Merhabalar,

Bu konuyu iletmiş olduğunuz mail adresine iletmem halinde 3 gün sonra gelecek cevapta her hangi bir hataya rastlanmamıştır deyip geri dönüş alacağım tıpkı önceki talep ve şikayetlerinde olduğu gibi.

Ama ben yine tavsiyenize uyarak ileteceğim ancak  bana yapılacak geri dönüşte yine hiçbir açıklama yapılmadan hata görülmemiştir deyip geri dönecekler ve bende belirli bir maliyete katlanarak bu oyunu oynayan tüm kullanıcılara talep/şikayetlerin adil ve açıklayıcı bir şekilde değerlendirilmediğini almaları için gerek burdan gerekse oyundan paylaşacağım.

Yönlendirmeniz için teşekkürler.

İyi çalışmalar

Ha tamam herif olayı çözmüş bir bomonti ve sende isyan et dostum   *drunk*
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!