Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 03:59:03 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yüce Tengri topunuzun belasını versin!  (Okunma Sayısı 3332 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 04, 2013, 10:38:35 ÖÖ »

sizin gibi şirket olmaz olsun!  sando adlı bulgara teslim oldum yarın akşam bitmesi lazım. adam sabah 6 da ittifğaıma savaş açıyor ve 7 de köye saldırıp ordumu kesmiş. yani savaş açıldıktan yarım saat sonra ordusunu yola çıkarmış bu nasıl mumkun olabılır? savaş 6 saat sonra aktif olmayacak mı? kaldı ki ittifağımda görüldüğü üzere sadece 1 kişi var 5 kişi olmayan ittifağa savaş açılamaz ki? az önce mecburi offdan cıkıp oyuna girdim 4 saldırısı daha vardı 40 ar dakkası vardı ben online olduktan 2 dakika sonra ordusunu çekti nasıl online oldugumu anladı? böyle şirketin ta içine edeyim 2008 den beri çektirmedikleri şey kalmadı! ulan 2 hafta sonra vizelerim var ben 4 e 5 e kadar bu oyunun başında sabahlıyorum! Türk'ün Tanrısı bu yapılanı ardınıza koymaz!

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 04, 2013, 10:51:53 ÖÖ »

18 inde vizelerim olduğu halde bugun okula gitmedim 1 haftadır sabahlıyorum oyunun başında saatim burdadır! şereften yoksun bulgarlarla bir daha oyun oynamak nasip olmasın bana! işin parasında değilim işin emeğindeyim! hakkımdayım! onursuzca oynanan oyunun kime ne yararı var! 24 saatte 4 saat uyku çekiyorum ! 6 saat offa aldıktan sonra 0 puanlı hesaptan adamın askerlerini takip ediyorum acaba saldırıya gidiyor mu diye ! bu kadar emek heba oldu!
HuzeyfeK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2013, 10:57:43 ÖÖ »

ulan osmanlı hareminde bile bu kadar dolap dönmedi bea  Grin
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Kasım 04, 2013, 04:12:17 ÖS »

geçmiş olsun  Smiley

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2013, 04:46:23 ÖS »

geçmiş olsun  Smiley
bi bırakamadık be abi.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 04, 2013, 06:59:54 ÖS »

bi bırakamadık be abi.

Öncelikle geçmiş olsun, sitem ettiğin durumda haklı olduğun yerler olabilir, ancak senin online olduğunu nasıl anladığı konusunda bir fikir sahibi olman açısından, ordunu ofa girmeden önce madene ya da  bir saldırıya yolladıysan eğer, rütben bir sonraki oyuna girişinde değişir, sana saldıran oyuncuda bunu takip etmiştir. İttifak savaşı konusuna gelince, savaş açılınca beyaz bayrak etkisiz kalır, ancak  8 saat sonra  yapılan savaşlar ittifak savaşında puan olarak işlemeye başlar.
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2013, 07:03:47 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 04, 2013, 07:07:57 ÖS »

Öncelikle geçmiş olsun, sitem ettiğin durumda haklı olduğun yerler olabilir, ancak senin online olduğunu nasıl anladığı konusunda bir fikir sahibi olman açısından, ordunu ofa girmeden önce madene ya da  bir saldırıya yolladıysan eğer, rütben bir sonraki oyuna girişinde değişir, sana saldıran oyuncuda bunu takip etmiştir. İttifak savaşı konusuna gelince, savaş açılınca beyaz bayrak etkisiz kalır, ancak  8 saat sonra  yapılan savaşlar ittifak savaşında puan olarak işlemeye başlar.
imperia kurallarını sizden öğrenecek değiliz. biz imperia oynamasını da çok iyi biliriz(!). ancak adam oyuna gırdıkten tam 1-2 dakka sonra hemen orduyu çekti. 60 dakkalık yolculuk mesafesinde dakika başı rutbemi mi kontrol ediyordu? daha önce de başıma geldi bu online olduktan 1 dakka sonra orduyu çekmişti 3-5 kez oldu bu.(konu mevcut genel sohbette duruyordu) ve dediğiniz gibi ittifak savaşı açıldıktan 8 saat sonra aktif olur. ama ben diyorum ki sana bana mesaj geldi skull ittifağı ittifağınıza savaş ilan etti diye ve 8 saat sonra savaş başlaması lazım iken 15 dakika içinde başladı. kaldı ki ittifağıma ittifak savaşı açabilmeleri için benim ittifağımın 5 kişi olması lazım ama benim ittifakta benden başka kimse yoktu. yani 1 kişi var. 1 kişi olan ittifak aktif değildir ve aktif olmayan ittifağa ittifak savaşı açılmaz.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2013, 09:17:47 ÖS »

imperia kurallarını sizden öğrenecek değiliz. biz imperia oynamasını da çok iyi biliriz(!). ancak adam oyuna gırdıkten tam 1-2 dakka sonra hemen orduyu çekti. 60 dakkalık yolculuk mesafesinde dakika başı rutbemi mi kontrol ediyordu? daha önce de başıma geldi bu online olduktan 1 dakka sonra orduyu çekmişti 3-5 kez oldu bu.(konu mevcut genel sohbette duruyordu) ve dediğiniz gibi ittifak savaşı açıldıktan 8 saat sonra aktif olur. ama ben diyorum ki sana bana mesaj geldi skull ittifağı ittifağınıza savaş ilan etti diye ve 8 saat sonra savaş başlaması lazım iken 15 dakika içinde başladı. kaldı ki ittifağıma ittifak savaşı açabilmeleri için benim ittifağımın 5 kişi olması lazım ama benim ittifakta benden başka kimse yoktu. yani 1 kişi var. 1 kişi olan ittifak aktif değildir ve aktif olmayan ittifağa ittifak savaşı açılmaz.
sen ne desen boş onlar hiçbir zaman haksız çıkmaz  Grin

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 04, 2013, 10:24:13 ÖS »

Grin bildiğim şeyleri tekrar etme  Grin adamlar sanki askerimi geri verecekler? hadi verdiğelim giden kaynaklar? hadi onlarıda verdiler peki sandoya giden kaynakları geri alacaklar mı? hadi aldılar diğelim adam ona göre harcamıştı askeri geri mi alınacak? bina basmıştı diğelim binayı mı iptal edecekler  Grin
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 04, 2013, 11:10:10 ÖS »

son 5 dakika tabi ki de sürekli rütbeyi kontrol edecek adam, ben bunu uluslararası diyarda çok kez kullandım rütbeyi 30 saniyede bir kontrol ediyorduk, arkadaşla devriyeli, burada ben adamı haklı çıkarmaya filan çalışma çabasında da değilim,ya da başka birisini,  sana nasıl olabileceğini anlatıyorum, sen sizden öğrenecek değiliz diyorsun o zaman burada soru da sormayacaksın, nede olsa sen her şeyi biliyorsun mantığına sahipsin, haklı olduğun yerlerin olabileceğini de söyledim ben cevabını bildiklerimi cevapladım, diğerlerini adminlere iletebilirsin.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 04, 2013, 11:11:24 ÖS »

Arkadaşım, biz kimseyi haklı ya da haksız çıkartma çabasında değiliz, neyse onu objektif bir şekilde anlatmaya çalışıyoruz.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #11 : Kasım 05, 2013, 01:23:19 ÖÖ »

Arkadaşım, biz kimseyi haklı ya da haksız çıkartma çabasında değiliz, neyse onu objektif bir şekilde anlatmaya çalışıyoruz.
ben sana demedimki sen haklı bulsan ne olucak haklı bulmasan ne olucak önemli olan oyunda yetkili olanlar ne diyicek ben onlardan bahsettim
üstelik konuyla ilgili değerlendirme yapıyorsan her yönüyle açıklamalısın şu şu şu böyle oluyor hile yada vb. olmayabilir diye güzelce açıklıyarak söylüyorsun ama madur taraflarında haklı taraflarında olabilir diyip geçiştiriyorsun
kusura bakma ama burdan haklı yada haksız çıkarma gibi görünüyor
« Son Düzenleme: Kasım 05, 2013, 02:33:52 ÖÖ Gönderen: Gio » Kayıtlı

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Kasım 05, 2013, 04:07:23 ÖÖ »

ben sana demedimki sen haklı bulsan ne olucak haklı bulmasan ne olucak önemli olan oyunda yetkili olanlar ne diyicek ben onlardan bahsettim
üstelik konuyla ilgili değerlendirme yapıyorsan her yönüyle açıklamalısın şu şu şu böyle oluyor hile yada vb. olmayabilir diye güzelce açıklıyarak söylüyorsun ama madur taraflarında haklı taraflarında olabilir diyip geçiştiriyorsun
kusura bakma ama burdan haklı yada haksız çıkarma gibi görünüyor

Size ne şekilde anlatırsak anlatalım istediğiniz şekilde anlıyorsunuz, tekrar söylüyorum  ben sistem olarak bir hata varsa başvuracağı yeri söyledim, ancak  her şeyde de sistemsel olarak hata var gibi görürsek o zaman, kendimizi kandırmışız oluruz, ben emin olmadığım konuda da gidip şu şöyledir diyemem ve haklısın yada haksızsında diyemem. ancak emin olduğum yerleri belirttim.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #13 : Kasım 05, 2013, 09:20:39 ÖÖ »

Size ne şekilde anlatırsak anlatalım istediğiniz şekilde anlıyorsunuz, tekrar söylüyorum  ben sistem olarak bir hata varsa başvuracağı yeri söyledim, ancak  her şeyde de sistemsel olarak hata var gibi görürsek o zaman, kendimizi kandırmışız oluruz, ben emin olmadığım konuda da gidip şu şöyledir diyemem ve haklısın yada haksızsında diyemem. ancak emin olduğum yerleri belirttim.
cevap vermemenin başka bir yolu heralde siz diye belirtiği kim ben bu oyunu 2,5-3 senedir oynamamışım oynamıyorumda oyunda böyle vb. saçmalıklar olduğunu biliyorum çünkü o olayla benim hiç alakam yok benim olayım değil ben dışardan bir gözüm anlıyıcağın ve bende görüşümü açık bir şekilde dile getirdir siz yaptığınız hatayı kabullenmekde neden bukardar zorlanıyorsunuz modluğunuzmu zedelenicek yoksa milletin gözünde yada yönetimin gözünde artı olarak son msjında kendinle çelişiyorsun sen o saldıran adamla aynı evdemi yaşıyorsunki rütbeyi takip edip saldırdığını biliyorsun belki hile yaptı nasıl emin olabiliyorsun Huh?

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Kasım 05, 2013, 01:26:32 ÖS »

cevap vermemenin başka bir yolu heralde siz diye belirtiği kim ben bu oyunu 2,5-3 senedir oynamamışım oynamıyorumda oyunda böyle vb. saçmalıklar olduğunu biliyorum çünkü o olayla benim hiç alakam yok benim olayım değil ben dışardan bir gözüm anlıyıcağın ve bende görüşümü açık bir şekilde dile getirdir siz yaptığınız hatayı kabullenmekde neden bukardar zorlanıyorsunuz modluğunuzmu zedelenicek yoksa milletin gözünde yada yönetimin gözünde artı olarak son msjında kendinle çelişiyorsun sen o saldıran adamla aynı evdemi yaşıyorsunki rütbeyi takip edip saldırdığını biliyorsun belki hile yaptı nasıl emin olabiliyorsun Huh?

Ben eminim ya da emin değilim diye bir şey kullanmadım, bunu bu şekilde yapabileceğini belirttim, yani sanki imkansız olan bir şey yapılmış gibi kabul ediyorsunuz, ben bunu çok yaptım ve halada yapıyorum  bu yüzden size de dikkatli olun bilin diye yazdım  çokta uzatılacak bir konu değil, ben size bu böyledir kesin diye bir şey demiyorum kabullenin de demiyorum ancak böyle bir alternatifin olabileceğini de bilin diye yazdım, sonuçta ben olsam sürekli takip ederim  bu yüzden son dakikalar daha fazla takip edilir bu taktikte, yoksa  bir hata varsa savunulmaz düzeltilir, bu konuda yanlış olduğunu düşündüğünüz  konuyu da yönetime bildirebilirsiniz.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!