Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 11:49:08 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İkinci kez sebepsiz puan kaybı!  (Okunma Sayısı 1183 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
superstar95
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 28, 2013, 08:19:21 ÖS »

Sayın _A_E_G_M_ ikinci kez sebepsiz puan kaybı yaşıyorum, 209-210k puandan 202kya düştü puanım, hiç bir şeyi ellemeden hem de, durup dururken! oyundan çıkış bile yapmadım üstelik! Lütfen yardımlarını bekliyorum, uluslararası foruma bildirdiğini söyledin fakat bırak puan iadesini, puanım yine gitti

tr v6 19

superstar95
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2013, 09:00:53 ÖS »

Sayın _A_E_G_M_ ikinci kez sebepsiz puan kaybı yaşıyorum, 209-210k puandan 202kya düştü puanım, hiç bir şeyi ellemeden hem de, durup dururken! oyundan çıkış bile yapmadım üstelik! Lütfen yardımlarını bekliyorum, uluslararası foruma bildirdiğini söyledin fakat bırak puan iadesini, puanım yine gitti

tr v6 19

superstar95

Puanınıza bakarak, asker terhisi yapmanın puanı düşürdüğünü zaten bildiğinizi düşünmekteyim. O yüzden asker terhis ettiniz mi diye sormayacağım. Support adresine kullanıcı adınız ve oynadığınız diyar ile birlikte durumu detaylı ve anlaşılır bir şekilde açıklayan bir e-posta yollayın. Çünkü şikayetlere genellikle direkt support adresinden bakılır, moderatörler oyuna müdahale etmezler. Fakat biz de moderatörler olarak size geri dönüş yapılması için yönetime gerekli hatırlatmaları yapacağız.

support_tr@imperialsupport.org
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2013, 09:09:34 ÖS »

tr v6 19

superstar95

Hiç köleleştirdiğiniz bir eyaleti kaybettiniz mi Smiley
superstar95
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 28, 2013, 10:27:53 ÖS »

Hayır kaybetmedim, 7 tane kölem vardı hala 7 tane
superstar95
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 28, 2013, 10:28:22 ÖS »

Ayrıca seyhun atacağım biraz sonra maili teşekkürler onlar 18-28 tarihleri arası hizmet verememişti
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!