Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 03:34:47 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: v6 merkez yönetim hatası  (Okunma Sayısı 1090 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
simsile
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 19, 2013, 01:52:14 ÖS »

v6 beta 19 diarda oynuyorum merkezi yönetim 7 araştırdım bitti boş araziden ilhak için işiçileri kurulması için gönderdim 5 dk sonra ortada ne işçi nede kurulan bir eyalet vardı kurmadı ne oluyo diye bakerken bir daha deniyim dedim bu seferde merkezi yönetim kurma hakkım olmadığını farkettim sanki kurulmuşta hakkım yok bu hatayı nasıl düzelttirebilirim  uzun yıllardır oyunu oynuyorum böyle bir hatayı ilk defa gördüm
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2013, 01:58:24 ÖS »

v6 beta 19 diarda oynuyorum merkezi yönetim 7 araştırdım bitti boş araziden ilhak için işiçileri kurulması için gönderdim 5 dk sonra ortada ne işçi nede kurulan bir eyalet vardı kurmadı ne oluyo diye bakerken bir daha deniyim dedim bu seferde merkezi yönetim kurma hakkım olmadığını farkettim sanki kurulmuşta hakkım yok bu hatayı nasıl düzelttirebilirim  uzun yıllardır oyunu oynuyorum böyle bir hatayı ilk defa gördüm

Oyunda bir hata var ve bu yüzden ilhak edemeyebilirsiniz. Sorun en kısa sürede çözülecektir. IO ekibi olarak verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
simsile
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 19, 2013, 03:36:29 ÖS »

2 gündür hatanın düzelmesini bekliyorum sanırım düzelmicek gibi önemli bir hata gelişmeni önlüyor sanırım sizinde pek yapabileeğiniz birşey yok bu oyunun malesef bu sıkıntısı aşılamadı bu tür problemleri çözebilecek  en kısa zamanda müdahale edecek bir yerin olmaması bakım çalışması olsa 2 güne düzelirdi  sonuçta onliine oyun neyse vaktinizi aldım bir süre daha bakarım düzelmezse bırakıcam mecburen
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!