Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 03:08:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: hala anlam veremiyorum !!! bir tek banamı  (Okunma Sayısı 1284 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
taratorrr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 19, 2013, 06:39:34 ÖÖ »

Merhaba arkadaşlar...
Merkezi yönetimim 6 olması sebebiyle bir ilhak hakkım bulunduğunu (5 tane eyaletim var 1 tane daha olacaktı) bildiğimden yakınımdaki bir köle eyalaetimi ücret ile ilhak etmek istedim ama kaynaklar uçtu eyalet hala köle ve ilhak hakkımda yok bu nasıl iş anlamadım ? ikincisi hemen yakınıma gerekli işlemleri yerine getirditen sonra bir askeri karakol kurmak istedim şu kadar kaynak ödemen gerekiyor dedi yaptık ödemeyi 6 dk sonra kurulacaktı güya süre doldu karakolda yok bu oyun hatasımı yoksa server den kaynaklanan bir şey mi yardımlarınızı belkliyorum şimdiden teşekkürler...

demiştim ;

daha önce belirttiğim hatanın hala devamı var .seferi yönetimi 2 yapıp askeri lojistiğide geliştirip 2.karakol yapılması için emir veriyorum.bir dünya kaynak gidiyor ,inşaa süresinin bitmesini bekliyorum.ve bittiğinde yine kocaman bir SIFIR...
önceki kurmaya çalıştığım alan içinde ;
"Bu bölgede bir askeri karakolun kurulması için zaten görev vardır."
ibaresi çıkıyor ama görünürde bişey yok...eğer beta moduysa bırakın  oyun tamamlansın öyle kullanıma açın olmazki böyle insanlar bir hevesle oyun oynuyor.sonra sinir küpü oluyor.bütün eksikleri giderip öyle kullanıma açın ozman diyarınızı arkadaşım.bu nasıl iştir yahu..?
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2013, 09:22:30 ÖÖ »

Haklısınız, bu bir hatadır ve en kısa sürede düzeltilecektir.
VanQuish
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 20, 2013, 11:17:53 ÖS »

Aynı hata bende de oldu lütfen bir an önce düzeltin ve bu hatalar herkes de olmuyor her haldi şansa oluyor, 4 gün önce boş araziyi ihlak ettim hala gelmedi arazi bizim zararımızı kesinlikle gidermeniz lazım hiç adil değil şuan kaldığımız durum!!
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 21, 2013, 02:53:21 ÖÖ »

Arkadaşlar bu ihlak etme konusuyla ilgili düzeltme çalışmaları sürüyor, en kısa zamanda düzeltilecektir.
ANGARALI1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 15, 2013, 12:06:13 ÖS »

merkezi yönetim 5 ama 2 den fazla eyaleti ilhak edemiyorum.Böyle olunca da gelişme hemen hemen durma noktasında
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!