Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 04:04:32 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hacı ağanın şaşkın işi , cengizimin yokrur eşi , kirvesinin biri dişi ...  (Okunma Sayısı 2670 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttackerII
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 02, 2013, 11:28:49 ÖS »

arkadaşlar oyun açıklamalarında ;

''Özel kaynaklar
Eğer böyle arazilerde bir eyalet, bir koloni veya bir değiş tokuş dükkanı bulduysan, o tüm imparatorluğa bonus verecek. Onlar, global haritada 1 puan alır ve münhasır bölge dışında saptanır. ''

yazıyor para veriyosunuz elmas alıyosunuz emek harcıyosunuz oyuna giriyosunuz elması kayanağa çeviriyosunuz araştırma basıyosunuz bitmesin bekliyosunuz biraz daha elmas verip biraz daha kaynak alıyosunuz koloni kuruyosunuz biraz daha zaman biraz daha emek harcayıp koloni binalarının inşasını bekliyosunuz neyse sonunda bitiyor ama koloni bonusunu alamıyosunuz ...

oyun içinde tecrübeli oyuncuya soruyosunuz yaklaşık 36 saat geçti CEVAP VEREN YOK  !

foruma girip global moderatöre yazıyosunuz 24 saat oldu çözüm yok son verdiği cevapda '' benim bildiğim kadarıyla özel kaynak üzerine sadece ticaret karakolu kurduğunuzda bonus alırsınız '' diyor YANİ BİLMİYOR

yorum sizin bu oyuna zaman ve para harcadığımıza değer mi ?

ne dersiniz buna hacı ağanın şaşkın işimi ? cengizimin eşi varmı ? kirvesinin kaç tanesi dişi ? leylekler gerçekten hacımıdır ? sarı kız minik buzağıyı sütten kestimi ?

not : sayın global moderatör eğer dürüst bir insansan bu konuyu silmezsin eğer emeğe paraya ve insana saygın varsa sorunları dinleyip çözmeye çalışırsın
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 02, 2013, 11:38:05 ÖS »

Benim kişiliğimi siz sorgulayamazsınız.Elimden geldiğince oyunculara yardımcı oluyorum.Özel mesajımda da belirttiğim üzere bende bir insanım,oyunla ilgilenmek dışında işlerimde olabiliyor.Bütün gün forumda durup mesaj bekleyemem.

Ayrıca bu güne kadar açtığınız hangi konu silinmiş?
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 03, 2013, 01:58:08 ÖÖ »

Benim kişiliğimi siz sorgulayamazsınız.Elimden geldiğince oyunculara yardımcı oluyorum.Özel mesajımda da belirttiğim üzere bende bir insanım,oyunla ilgilenmek dışında işlerimde olabiliyor.Bütün gün forumda durup mesaj bekleyemem.

bu soruyu ben cevaplayabilir miyim lan  Grin Grin Grin   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* sabaha kadar yazarım yeminle  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
AttackerII
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 03, 2013, 09:59:34 ÖÖ »

Evet yüzeysel bir şekilde okunduğunda kişilik sorgulaması gibi görünebilir ama karşımdaki insan ne demek istiyor dendiğinde yani empati yapıldığında emeğe saygı istediği görülür . Ayrıca bizzat ben burda yüzlerce konunun silindiğine şahit oldum ...

sonuca gelirsek ne olacak benim koloni işim ? önemli olan bu
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 03, 2013, 10:39:34 ÖÖ »

bu soruyu ben cevaplayabilir miyim lan  Grin Grin Grin   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* sabaha kadar yazarım yeminle  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Tunahan, konuyu saptırma.

Evet yüzeysel bir şekilde okunduğunda kişilik sorgulaması gibi görünebilir ama karşımdaki insan ne demek istiyor dendiğinde yani empati yapıldığında emeğe saygı istediği görülür . Ayrıca bizzat ben burda yüzlerce konunun silindiğine şahit oldum ...

sonuca gelirsek ne olacak benim koloni işim ? önemli olan bu

support_tr@imperialsupport.org adresine mail atmanız gerektiğini söylemiştim.
AttackerII
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 05, 2013, 11:11:51 ÖÖ »

verilen adrese mail attım hala cevap gelmedi parayla oynanan hatırı sayılır bir para da alınan bir oyunda oyuncular bu kadar umursanmıyor ... gerçekten yazıklar olsun !!! 5 gün oldu bir koloni sorunu çözülmedi
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 05, 2013, 11:44:22 ÖÖ »

verilen adrese mail attım hala cevap gelmedi parayla oynanan hatırı sayılır bir para da alınan bir oyunda oyuncular bu kadar umursanmıyor ... gerçekten yazıklar olsun !!! 5 gün oldu bir koloni sorunu çözülmedi

Sırf elmas alıyorsunuz diye size ayrıcalık yapılmasını beklemeyin.Supporta atılan mesajların tamamnı cevap veriliyor.Yaşanmış bir yoğunluk varsa biraz gecikme olabilir.Yine cevap gelmezse tekrar mail atın.
AttackerII
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 05, 2013, 12:01:59 ÖS »

Anlatamıyorum ! Ben ayrıcalık değil hakkımı istiyorum ...

Şöyle sorayım anında olması gereken bir olay olmuyorsa ve biz 5 gün boyunca bunu net olarak bilen bir muhatap bulamıyorsak bu sizin oyununuz kuralları içerisinde normalmidir ?
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 05, 2013, 12:04:58 ÖS »

Anlatamıyorum ! Ben ayrıcalık değil hakkımı istiyorum ...

Şöyle sorayım anında olması gereken bir olay olmuyorsa ve biz 5 gün boyunca bunu net olarak bilen bir muhatap bulamıyorsak bu sizin oyununuz kuralları içerisinde normalmidir ?

Forumda muhattabınız global moderatörlerdir.Bizler elimizden geldiğince size yardımcı oluyoruz.Bizim yardım edemediğimiz konularda da support_tr@imperialsupport.org adresine yönlendiriyoruz.Buraya mail atıp cevap beklemekten başka seçenek yok.

Konu ikili tartışmaya doğru gittiği için kilitliyorum.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!