Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 12:13:40 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: meydandan kaleye geçerken 16k puan kaybettim (asker yokken)  (Okunma Sayısı 1704 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
negcem18
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 02, 2013, 03:57:28 ÖS »

[battleRep=164993]soldierblood karşı baronaldo[/battleRep] bu konuda yardımcı olabilecek varmı acaba
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 02, 2013, 04:55:26 ÖS »

Eğer kale kuşatması göreviyle ordu yolladıysanız ve kuşatma silahı koymamışsanız,savunmada asker olmamasına rağmen ordunuz surları yıkmaya çalıştığı için burada bazı kayıplar verebilirsiniz bu gayet doğal bir olaydır oyun için Smiley Böyle sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız buraya tıklayınız.
negcem18
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 02, 2013, 10:02:27 ÖS »

simulatöre raporu kopyalayamassınız,raporu msj atttıktan sonra üzerine tıklarsanız nedemek istediğimi anlarsınız siz daha rapora bakmamışsınız.eğer herhangibir diyarda oynuyorsanız lütfen savaş raporuna iyice bakın.meydan savaşı bittiğinde 48k olan ağır süvari ve 26k olan kata okçusu..kale kuşatmasına başlarken 6600 a.suvari 3200 de kata okçusu zayi oluyor ve karşı tarafta asker yok..(terk edilmiş imparatorluk)diyar 12 de soldierblood nickli oyuncuyum.profilimede bakarsanız 2008 den beri oynadığımıda görürsünüz..kaleyi nasıl yıkacağımızı biliyoruz.tşk.ler
IV.MURAD
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 02, 2013, 10:16:50 ÖS »

simulatöre raporu kopyalayamassınız,raporu msj atttıktan sonra üzerine tıklarsanız nedemek istediğimi anlarsınız siz daha rapora bakmamışsınız.eğer herhangibir diyarda oynuyorsanız lütfen savaş raporuna iyice bakın.meydan savaşı bittiğinde 48k olan ağır süvari ve 26k olan kata okçusu..kale kuşatmasına başlarken 6600 a.suvari 3200 de kata okçusu zayi oluyor ve karşı tarafta asker yok..(terk edilmiş imparatorluk)diyar 12 de soldierblood nickli oyuncuyum.profilimede bakarsanız 2008 den beri oynadığımıda görürsünüz..kaleyi nasıl yıkacağımızı biliyoruz.tşk.ler
aldın mı barı ganımet ben ondan 7  mılyon ganısını ben kaptım bugun senın bahsettıgın merkezı bunun
IV.MURAD
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 02, 2013, 10:20:14 ÖS »

ayrıca onun kalesı 6 sen ne kadar askerle gıttın ona ben bıle onda 18k puan kaybettım askerı azda olsa vardı onun ben baya kesmıstım ama
negcem18
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 02, 2013, 11:10:54 ÖS »

murat kardeşim raporu bi alıp bakarsan memnun olurum nedemek istediğim anlarsın meydan bittiğinde 48k a.s.26k.kata var meydan savaşı bittiğinde kale kuşatmasına geçer geçmez daha raund başlamadan bu dediğim kayıp yaşanıyor yani sistemden evet ganimet aldım ama kesinlikle sistem yanlışşş
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 02, 2013, 11:36:47 ÖS »

Siz konuyu ''Yüce İnsanlar'' kısmına açtığınız için ben v6'ya göre yorumladım Smiley Ben v6 hakkında daha çok bilgi sahibiyim v5 hakkında pek bir fikrim yok.Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız support_tr@imperialsupport.org adresine diyarınızı nickinizi savaş raporunu belirterek mail atınız.
IV.MURAD
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 10, 2013, 10:56:45 ÖS »

murat kardeşim raporu bi alıp bakarsan memnun olurum nedemek istediğim anlarsın meydan bittiğinde 48k a.s.26k.kata var meydan savaşı bittiğinde kale kuşatmasına geçer geçmez daha raund başlamadan bu dediğim kayıp yaşanıyor yani sistemden evet ganimet aldım ama kesinlikle sistem yanlışşş
ben de kaybettım onda ama hemde 8 k şov kaybettım bana da ilginç gelmısdı ama gelen ganımet onun cok daha fazlasını karsılıyor herhalde istimkah falan mı yuksek dıyecem  Lips Sealed
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!