Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 03:59:34 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İO'nun sorumluluğu bu kadar  (Okunma Sayısı 1556 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 08, 2013, 04:36:31 ÖS »

defalarca yazdım çizdim söyledim. benden başka arkadaşlar da yazdı çizdi söyledi forum boşaldı. şimdi forumu canlandırmaya çalışan arkadaşlar var bende sıcak bakmıştım çünkü diğer olayların ustunden baya bir vakit geçmişti. şimdi yine yanıldıgımı anlıyorum. crisangel hep söylemiştir zaten oynamayın bu oyunu diye. bende söylüyorum oynamayın diye ama oynuyorum neden se orası ayrı. gelelim mevzuya 2 gündür support dan cevap alamıyorum yani bluesten. dedim son çare io kredi destek panelinden kruma bi yazayım. bir girdim abi krumda ortada yok iyi mi? yahu adamlar Türklerin kredi alımlarıyla ilgili sorunları için bir panel yapıyorlar bu panele türkçe bilen adam değilde ingilizce bilen adam koyuyorlar. böyle bir saçmalık olabilir mi? abi böyle bir madur oluş şekli yoktur. af edersiniz 2. bir hesap var elimizde kredi bitti mal gibi kaldık? (buradaki mal sığırlara söylenen mal anlamındadır. koyun-inek-sığır v.s ) abi 1. her geçen gun farkı açıyor tapınak+10 saatlik kullanamıyoruz ne olacak? bırakın 1. olmayı 3. sıraya gerileyeceğiz yahu. rezillik diz boyu el insaf. bana sık sık sorarsınız niçin modlarla böyle takıntılısın diye takıntılı olurum tabi abi? üç bin 5 bin kredi uğruna burada sistemin kaypaklığını yapmasın kimse. hiç birinize saygı duymuyorum duymak da zorunda değilim. silin bu konuyuda zaten elinizden başka bir şey gelmez. hepiniz burada io nun sorumsuzluğunu bluesin sorumsuzluğunu biliyorsunuz ama işin içine menfaat girince hepiniz kuyruğunu makatına sokan köpekler gibi oluyorsunuz. hepinize helal-i hoş olsun aldığınız krediler hak ediyorsunuz. sonuçta burada 2-3 tane bluesin ve io yönetiminin avukatı olması lazım.

EDİT : 10 tl lik mobil yollar ile başvurulan elmas alımı denemesi sonucu 10 tl gitti ve karşılığında 0 kredi geldi. ve beyfendiler 17.30 oldugu için evlerine gittiler hoş gitmemiş olsalardı da birşey fark etmezdi sorumlu türkçe bilmiyor!.

« Son Düzenleme: Ekim 08, 2013, 05:00:17 ÖS Gönderen: yineben » Kayıtlı
tusunamiy
Deathstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Namı değer Deathstorm

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2013, 04:39:46 ÖS »

Haklısın abi sonuna kadar destek veriyorum sana Smiley
burak3426
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2013, 04:53:28 ÖS »

ilginç ve şaşırmadım  blues yine gezmelerde:D
tusunamiy
Deathstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Namı değer Deathstorm

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2013, 04:55:39 ÖS »

Sonuçta para veriyosun karşılıgı alamıyosun sıkıntı yani hiç bir oyunda böle bişi görmedim ben Smiley
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2013, 06:25:26 ÖS »

Sıkıntına hak veriyorum. bir keresinde İvaylo yanılmıyorsam bakıyordu oraya. Türkçeside iyi durumda. Onun dışında hiç türkçe bilen birisine denk gelmedim bende. Katılmadığım konu ise moderatörlerin sadece forumda yetkilerinin olduğunu bildiğim içindir. Blues ile nasıl irtibat kurdukları hakkında bilgi sahibide değiliz. Geçen hafta bir oyuncu 2 kez ceza aldı ama tatil modundaydı. Hafta sonu açıp giriyodu oyuna ve millete zarar veriyordu. Moderatör arkadaşa durumu ilettim. Oda benim gibi ulaşamadı admine. TR ekibi zaten hafta sonu hizmet vermiyor. Uluslararası forumda adminde bulamadık. Burdaki sıkıntı eğer yabancı değilsen (Özellikle bulgar değilsen) admine falan ulaşamazsın hafta sonu. Nitekim bana ceza verdiren kişi bulgardı ve cumartesi saat 17:25 te ceza aldım. Olay kısa ve net. Türk oyuncularla ilgilenen ne admin var nede yönetim....

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2013, 06:33:30 ÖS »

Sıkıntına hak veriyorum. bir keresinde İvaylo yanılmıyorsam bakıyordu oraya. Türkçeside iyi durumda. Onun dışında hiç türkçe bilen birisine denk gelmedim bende. Katılmadığım konu ise moderatörlerin sadece forumda yetkilerinin olduğunu bildiğim içindir. Blues ile nasıl irtibat kurdukları hakkında bilgi sahibide değiliz. Geçen hafta bir oyuncu 2 kez ceza aldı ama tatil modundaydı. Hafta sonu açıp giriyodu oyuna ve millete zarar veriyordu. Moderatör arkadaşa durumu ilettim. Oda benim gibi ulaşamadı admine. TR ekibi zaten hafta sonu hizmet vermiyor. Uluslararası forumda adminde bulamadık. Burdaki sıkıntı eğer yabancı değilsen (Özellikle bulgar değilsen) admine falan ulaşamazsın hafta sonu. Nitekim bana ceza verdiren kişi bulgardı ve cumartesi saat 17:25 te ceza aldım. Olay kısa ve net. Türk oyuncularla ilgilenen ne admin var nede yönetim....
modların görevini ve admine nasıl ulaştıklarını gayet net biliyorum. bizden tek farkları varsa mail adresi vardır.(şahsi) (önceden msn adresleri vardı anlık yazıyorlardı.) benım modlara sitemim bunca haksızlıklara rağmen kredi uğruna hâla bu görevi yapmalarıdır.  Wink
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2013, 07:06:57 ÖS »

ağır konuşmuşsun ama haklısın işine gelmeyince forumu donduranlardan ne bekliosun adalet olayı 0 bu oyunda modlar içinse sadece şunu söyleyebilirim doğru bildiklerini her zaman savunsunlar krum , ivo fark etmez  Smiley

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!