Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 09:42:12 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Unutulmaz Replik  (Okunma Sayısı 1538 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 28, 2013, 06:46:59 ÖS »

imperia online forumunun unutulmaz repliklerinden bir tanesi Grin yeşilçam repliklerini arattırmıyorlar Grin bu cumleleri duymadığım mod kalmadı Grin pears sertan arwen airman  *hahaha*

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 28, 2013, 06:47:20 ÖS »

iyi polis kötü polis oynuyolar Grin
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 28, 2013, 06:49:17 ÖS »

Sen tuhaf adamsın zaten. Adam haklı. seni banlamadığı için teşekkür etmelisin. O mesajı atan Mod arkadaşı takdir ettim. Sabırlıymış.

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Eylül 28, 2013, 06:54:47 ÖS »

mesaj atan adamın arkadaşı olman ne kadar tesadüf değil mi  Huh?*hihi* )
HuzeyfeK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 28, 2013, 07:01:10 ÖS »

abi beni dövdüler dediğinde seni adminlerinden elinden gittim aldım
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 28, 2013, 07:08:49 ÖS »

Benim için farketmez... Kendinle kıyaslama beni. Moderatörün ismini silmişsin ordan ama açık kapı bırakmışsın. Benim sana demek istediğim bu forumda gereksiz yere herşeye çekirge gibi zıplamandır. Kendini göremeyecek kadar kısıksa gözlerin, yardım eder açarım gereksiz sohbetlerini... Yaşın kaç bilmiyorum kardeşim. ( yaştan kastım akıl yaşın, anlamazsın diye parantez içine aldım ) Yazı yazdığın hemen hemen her konuda muhalefet oldun. İnsanların sinirlerini zıplatmak senin için sanat olmuş. Ama tavsiyem olsun sana. Kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma.

anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az... *rose*
« Son Düzenleme: Eylül 28, 2013, 07:18:15 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Eylül 28, 2013, 07:17:53 ÖS »

Benim için farketmez... Kendinle kıyaslama beni. Moderatörün ismini silmişsin ordan ama açık kapı bırakmışsın. Benim sana demek istediğim bu forumda gereksiz yere herşeye çekirge gibi zıplamandır. Kendini göremeyecek kadar kısıksa gözlerin, yardım eder açarım gereksiz sohbetlerini... Yaşın kaç bilmiyorum kardeşim. ( yaştan kasıtım akıl yaşın, anlamazsın diye parantez içine aldım ) Yazı yazdığın hemen hemen her konuda muhalefet oldun. İnsanların sinirlerini zıplatmak senin için sanat olmuş. Ama tavsiyem olsun sana. Kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma.

anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az... *rose*
daha önce seninle tek bir yazışmam dahi yok iken ben modlarla polemiğe girince birden bire konuya kendini müdahil etme çaban ve modu savunma gerekçen nedir yalakalık mı?  Grin
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Eylül 28, 2013, 07:35:25 ÖS »

daha önce seninle tek bir yazışmam dahi yok iken ben modlarla polemiğe girince birden bire konuya kendini müdahil etme çaban ve modu savunma gerekçen nedir yalakalık mı?  Grin
HAFIZANI TAZELEME VAKTİ GELDİ SANIRIM... bu konuyu oku.  http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=26918.30  O zamanlar bugün uğraştığın Moderatör arkadaşımız görevli değildi.  O zamanlar konuma muhatap olan Güvenilir üye ve Moderatör arkadaşlara da sataşmıştın. Onlaradamı senin dilinde yalakalık yapmış oldum ? Şimdi tekrar düşün ve öyle yazmaya başla. Sokak dilinden kurtar kendini. Bilmemek ayıp değil kardeşim, Ne olursan ol gel, kapımız her zaman açık...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!