Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 03:13:46 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ban alma sebebim bulgar oyuncunun ağzından çıkan sözleremi bağlı ?  (Okunma Sayısı 1641 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 17, 2013, 05:02:20 ÖS »

üyeliğiniz belirtilen tarihe kadar yasaklanmıştır: 2013-08-19 17:25:37
Oyun kurallarının ihlali nedeniyle. Daha fazla bilgi almanız için support_tr@imperialsupport.org adresine mail gönderin

AZ ÖNCE ALDIM BU CEZAYI. 3 SAAT ÖNCE BULGAR OYUNCU MAİL ATICAM DEDİ SUPPORTA. YÖNETİMDE CEZAYI VERDİ. 1 HESAPTAN BAŞKA HESABIM YOK. BAŞKA HESABA BAKICILIK YAPTIĞIMDA YOK. ANLAŞMALI SAVAŞIM YOK. ANLAŞMALI TİCARETİM YOK. İP MİN ÇAKIŞTIĞI HERHANGİ BİR HESAP YOK. BEN NEDEN CEZA ALDIM SAYIN BLUES ? BU SUPPORT DENEN YERE MAİL ATTIM HEMEN. HAFTA SONU HİZMET VERMİYOR MESAJINI ALDIM..

Merhaba

Imperia Online Türk Destek Ekibi Cumartesi ve Pazar günleri hizmet
vermiyor.

IO ekibi

MADEM CALIŞMIYOSUNUZ BU CEZAYI KİM VERİYOR BANA ? KAÇ KEZ MAİL ATTIK SİZLERE. NEW_PLAY VE CESAR İSİMLİ OYUNCULAR PROGRAM İLE MADEN TOPLUYORLAR DEDİK. TEMİZ DEDİNİZ. BİZDEMİ PROGRAM SATIN ALIP UCUZ MADENMİ TOPLAYALIM ? EFENDİ EFENDİ OYUN OYUNUYOZ. PİSLİK ÇIKARTMAYA MI ZORLUYOSUNUZ BİZLERİ. ACİLEN CEZAMI KALDIRIN. KAYBIM OLURSADA KARŞILANMASINI DA TALEBİMDİR...!

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2013, 10:45:20 ÖS »

üyeliğiniz belirtilen tarihe kadar yasaklanmıştır: 2013-08-19 17:25:37
Oyun kurallarının ihlali nedeniyle. Daha fazla bilgi almanız için support_tr@imperialsupport.org adresine mail gönderin

AZ ÖNCE ALDIM BU CEZAYI. 3 SAAT ÖNCE BULGAR OYUNCU MAİL ATICAM DEDİ SUPPORTA. YÖNETİMDE CEZAYI VERDİ. 1 HESAPTAN BAŞKA HESABIM YOK. BAŞKA HESABA BAKICILIK YAPTIĞIMDA YOK. ANLAŞMALI SAVAŞIM YOK. ANLAŞMALI TİCARETİM YOK. İP MİN ÇAKIŞTIĞI HERHANGİ BİR HESAP YOK. BEN NEDEN CEZA ALDIM SAYIN BLUES ? BU SUPPORT DENEN YERE MAİL ATTIM HEMEN. HAFTA SONU HİZMET VERMİYOR MESAJINI ALDIM..

Merhaba

Imperia Online Türk Destek Ekibi Cumartesi ve Pazar günleri hizmet
vermiyor.

IO ekibi

MADEM CALIŞMIYOSUNUZ BU CEZAYI KİM VERİYOR BANA ? KAÇ KEZ MAİL ATTIK SİZLERE. NEW_PLAY VE CESAR İSİMLİ OYUNCULAR PROGRAM İLE MADEN TOPLUYORLAR DEDİK. TEMİZ DEDİNİZ. BİZDEMİ PROGRAM SATIN ALIP UCUZ MADENMİ TOPLAYALIM ? EFENDİ EFENDİ OYUN OYUNUYOZ. PİSLİK ÇIKARTMAYA MI ZORLUYOSUNUZ BİZLERİ. ACİLEN CEZAMI KALDIRIN. KAYBIM OLURSADA KARŞILANMASINI DA TALEBİMDİR...!

Ceza sebebi olarak anlaşmalı ticaret gösterilmiştir. Detaylı bilgiyi Support Türkiye ekibinden almanız gerekmektedir.
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2013, 11:22:09 ÖS »

TEŞEKKÜR EDERİM. TAMAMEN DÜZMECE CEZA YANİ Smiley İSPATSIZ DELİLSİZ CEZA VERDİLER. SIRF BULGAR OYUNCU BULGAR ADMİNE MESAJ ATTI DİYE ALDIM BEN BU CEZAYI. KENDİ İNİSİYATİFİNDE VERDİ CEZAYI. TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2013, 11:26:27 ÖS Gönderen: ATLASIM » Kayıtlı

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ağustos 19, 2013, 12:02:42 ÖS »

Merhaba
Bakıcılık yoluyla kaynak aktarımı yaptığınızdan dolayı ban cezası aldınız.

SAYIN BLUES NERDESİNİZ. İŞİ YOKUŞA SÜRÜYORLAR. TEKRAR EDİYORUM. HİÇBİR BAKICIM YOKTUR. HİÇBİR HESAPLA İP ADRESİM ÇAKIŞMAZ. ANLAŞMALI TİCARET YAPMADIM. ANLAŞMALI SAVAŞ YAPMADIM. BAKICILIK YOLU İLE KAYNAK AKTARIMI NE DEMEK ONU BİLE ANLAMADIM.

VERİLEN BU HAKSIZ CEZANIN BİRAN ÖNCE KALDIRILMASI VE ZARARIMIN KARŞILANMASINI İSTİYORUM. BİR BULGAR OYUNCU MAİL ATTI DİYE BÖYLE SAÇMA BİR CEZA VEREMEZSİNİZ. HANİ ADALET? HANİ EŞİTLİK ? TEK CEZA ALAN HESAP BENİM. NERDE BU BAKICILAR? NERDE BU KAYNAK AKTARIMI YAPAN HESAPLAR? ACİLEN BU HATAYI DÜZELTMENİZİ İSTİYORUM. İŞİMDEN GÜCÜMDEN OLDUM SIRF BU HAKSIZLIĞI ÇÖZMEK İÇİN.

os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ağustos 19, 2013, 02:43:20 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* GAME  OVER DOSTUM

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ağustos 19, 2013, 03:22:34 ÖS »

MATRAX, astek, hidalgo, fadime, emre123 adlı hesaplara bakıcılık yaptığımı söylediler. Bu hesaplardan anlaşmalı mal aktardığım için cezayı ben alıyorum ve bu hesaplar ceza almıyor Grin

Eğer benim bu hesaplarla herhangi bir şekilde ip adresim çakışıyorsa, İO yönetiminden rica ediyorum Mefe_ nickli hesabımı süresiz uzaklaştırın. İspatınız yoksa bu konuda zararımı karşılamakla mükellefsiniz. Bilişim suçları masasına şikayet formumu doldurdum ve hazırda bekletiyorum. Ben mefe_ hesabıma sırf keyif almak için 1000 TL para yatırdım. Hiçbir kanıtınız olmadan beni bu hesaplardan yüzünden cezalandıramazsınız. Bir bulgar oyunucunun bulgar bir admine attığı mesaj yüzünden delilsiz ispatsız ceza veremezsiniz. Yıkılan kalelerim, giden mallarım sizin olsun. Ordumu geri verin yeter. En kısa zamanda Adminimiz Bluesin bu yanlışı düzeltmesini bekliyorum. İO Türk yönetiminden cevap bekliyorum en kısa zamanda...

İyi çalışmalar...

os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ağustos 20, 2013, 12:34:08 ÖS »

Grin Grin boş işler müdürü  Grin Grin Grin Grin

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!