Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 02:41:44 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ADMİN VE MODERATÖR ARKADAŞLARDAN AÇIKLAMA VE YARDIM BEKLİYORUM  (Okunma Sayısı 6955 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 07, 2013, 09:46:41 ÖÖ »

Uluslararası Diyar 13 de MeFe_ hesabıyla 2 diyardır oynuyorum bu oyunu. Dün gece madenleri eyaletlere paylaştırdım. (6 aydır standart yaptığım bişey) Sabah oyuna girdiğimde yanlardaki tüm madenler ana eyalete toplanmış (Taşıma kapasitem 2m eyaletlerde. Kapasite fazlası kaynak kalmış) ve 3062 mesafeden puana oynayan Cesar (bulgar oyuncu) gelip ana kalemi vurmuş. Yetkililere soruyorum. Benim off saatimde hesabıma giriş yapıp (off saatim bozulmamış ) kaynaklarımı kim ana eyalete toplayabilir ? Luciferi (Bulgar oyuncu) ittifakımla beraber sıkıştırdık. Eksiye düşürdük. Askeri kestirmemek için yaklasık 750k asker terhis etti. (1 ay önce oldu) Lucifer adlı oyuncu toparlandı. 3 gün önce şovlarım yanlarda iken ana kalemi vurdu. Takip ettim ve 2 gün sonra askerini kestim ve tatile aldı hesabını. Şimdi geçen yıllardan yaşananları hatırlatmak istemiyordum aslında. Biz bu Bulgarları kesiyorsak, oyunu bıraktırıyorsak ve hilesiz bir şekilde gelişerek üstünlük kuruyorsak hata bizdemidir ? Elalemin adamı hesabıma giriyor, madenlerim ana kaleme toplanıyor ve 9 saatlik mesafeden PUANA oynayan bir hesap gelip alıyor. SİZ YETKİLİLER... YA MANTIKLI AÇIKLAMA YAPICAKSINIZ YADA BU SORUNU ÇÖZECEKSİNİZ. BEN BU OYUNA SADECE BU DİYARDA 1000TL PARA HARCADIM. KEYİF BENİM DAHA DA HARCARIM. SİZ YETKİLİLER ARANIZDAKİ BU HAİNİ YA BULUN YADA BEN BULMAK İÇİN GEREKEN YASAL İŞLEMLERİ BAŞLATIRIM EN KISA ZAMANDA. 1000TL DE DEVLETİME HARCARIM HİÇ ÜŞENMEDEN. EMEK HIRSIZIMI BULUN...
« Son Düzenleme: Temmuz 07, 2013, 10:49:59 ÖÖ Gönderen: ATLASIM » Kayıtlı

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Temmuz 07, 2013, 10:52:43 ÖÖ »

Bu ve benzeri durumlar geçen yılda oldu,  bunların üstesinden gelebilmek için adminlerin elinden gelen özveriyi göstermesi gerekiyor, bir çok ihtimali göz önünde bulundurarak   hareket etmeliyiz. Eğer bu sorun çözülmezse ileride başkalarına daha çok zarar verici bir şey yapabilirler, bu da oyunun kalitesini çok düşürür, düşüncem birileri program yardımıyla şifreyi kırıp,  yine program yardımıyla oyuna girmiş olabilir, admin şifresi bile kırmış olabilirler, bunlar sadece ihtimal çünkü birisinin hesabına girip, çevrimiçi saati bozulmadan, hiç işlem yapılmamış gözüküyorsa, ancak admin girişine benzer bir giriş yapmak gerekiyor, diye düşünüyorum.
srknkryzgn
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 07, 2013, 11:02:24 ÖÖ »

Ne yazıkki bu ve benzeri olaylar her sene hemen hemen her diyarda oluyor buda adminlerin ne kadar kalitesiz insanlar topluluğundan oluştuğunu gösteriyor! İnsanlar burda para harcayarak zevk almaya çalışıyor ama 1 veya 3 5 tane admin gelip oyunun tüm zevkinin içine ediyorlar bu kadar sorumsuz insanları birarada tuttuğu için imperiaonline'ı kınıyorum.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 07, 2013, 11:21:24 ÖÖ »

Burada ki, sorunun hızla araştırılıp, zararın karşılanması gerekiyor, bunu yapanlara karşı önlem alıp tekrarlanmamasını sağlamak gerekiyor, yapanları tespit etmek oldukça zor olsa da, o anda saldırıya gelen kişinin yani cesar adlı kişinin işin içinde olduğu kesin diyebiliriz ve ceza verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Böyle saçma bir tesadüf olması imkansız diyebiliriz, neden diyecekseniz diyar başından beri oynayan birisi olarak, cesar isimli kişinin madenler dışında kimseye saldırısı yok ve ekocu oynuyordu bu kişi, hadi diyelim asker bastı ve saldırılara başladı , ancak 3000 den fazla mesafeden saldırı yapacaksın birisine ve adam akıllı ilk saldırın olacak ve o kişinin hesabına o gün hileli bir şekilde  girilip, tüm kaynaklar toplanacak ve sende vuracaksın, ben admin olsam bu şahsı direkt uzaklaştırırım bir daha bakın bakalım böyle bir şeye  cesaret edebilecekler mi, bu kişi birisine yaptırmıştır bu işi,  savunacak kendisini ben bir şey yapmadım diye, ama işin içinde onun olduğu belli.
« Son Düzenleme: Temmuz 07, 2013, 11:23:17 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 07, 2013, 12:43:37 ÖS »

Geçmiş olsun dostum sırf meraktan soruyorum askerlerini de vurmuş mu bu arkadaş?askerleri dışarı mı yollamıştın?kalede olsalardı askerlerini kesip o kaynağı yine de alabilir miydi o saldıran şahıs?

ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 07, 2013, 01:01:00 ÖS »

askeri yollamıstım. zaten asker yollayıp malları ana kalede toplayıp ofa girmek diye birşey sözkonusu olamaz. onu yapmış olsam askeride veririm elemana. temiz iş olsun yani Smiley

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
Cesar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Temmuz 07, 2013, 11:24:43 ÖS »

Bunlar topal tavuk domates gibi mücadele  Grin
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 08, 2013, 04:20:57 ÖÖ »

Vur Emri !

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 08, 2013, 06:45:14 ÖÖ »

Bunlar topal tavuk domates gibi mücadele  Grin

Cesar cım ne oldu ? tatile almışsın hesabı ? demekki var bişeyler sende. Koku gelmeye başladı Grin

GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Temmuz 08, 2013, 09:02:32 ÖÖ »

bu bastards ın kılık değiştirmiş hali Smiley)) geçen sene mesi idi ad, bu sene cesar oluvermiş..... mmmmm da 1975 dir kesin, geçen seneden bir dize Smiley) http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=26629.15
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Temmuz 08, 2013, 08:16:17 ÖS »

hocam özet olarak üstüne bir bardak su iç. ben sanmıyorum ki hesabına verilen zarar telafi edilsin.. hukuki süreçten anlamam ama sen yine de hakkını ara. ama şu oyuna kaydolurken okumayıp 'okudum onaylıyorum' butonuna basmıştın ya hani onu da dönüp bir okursan iyi olur  Smiley
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Temmuz 09, 2013, 10:28:37 ÖÖ »

hocam özet olarak üstüne bir bardak su iç. ben sanmıyorum ki hesabına verilen zarar telafi edilsin.. hukuki süreçten anlamam ama sen yine de hakkını ara. ama şu oyuna kaydolurken okumayıp 'okudum onaylıyorum' butonuna basmıştın ya hani onu da dönüp bir okursan iyi olur  Smiley

Sen bu oyunu üzerine bir bardak su içmek için mi oynuyorsun, adam kendisi hata yapsa bir şey kaybetse tamam dediğin doğru,  ama iyice olayı idrak ettiysen,bu gibi olaylar imperiayı oynanmaz hale getiriyor, eğer bu ve benzeri olayların üzerine gidilip yapılması gerekenler yapılmazsa, çok daha oynanmaz hale gelecektir bu oyun. Sen okudum onayladım dediğin yerde  bu şekilde oyununa girip hesabına istediklerini yapabilirler ve bizi ilgilendirmez diye bir şey yazıyor mu gördün mü?  hesabı incelesinler baksınlar çevrim içi saati bozulmadan kim girebilir bu hesaba giren kişinin ip sine baksınlar ortaya çıkar, öyle görmedim duymadım konuşmuyorum diyerek üç maymunluk yapmaya çalışılırsa işin sonunda kendi sonlarını getirirler.
« Son Düzenleme: Temmuz 09, 2013, 11:00:38 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Temmuz 09, 2013, 03:43:22 ÖS »

Sen bu oyunu üzerine bir bardak su içmek için mi oynuyorsun, adam kendisi hata yapsa bir şey kaybetse tamam dediğin doğru,  ama iyice olayı idrak ettiysen,bu gibi olaylar imperiayı oynanmaz hale getiriyor, eğer bu ve benzeri olayların üzerine gidilip yapılması gerekenler yapılmazsa, çok daha oynanmaz hale gelecektir bu oyun. Sen okudum onayladım dediğin yerde  bu şekilde oyununa girip hesabına istediklerini yapabilirler ve bizi ilgilendirmez diye bir şey yazıyor mu gördün mü?  hesabı incelesinler baksınlar çevrim içi saati bozulmadan kim girebilir bu hesaba giren kişinin ip sine baksınlar ortaya çıkar, öyle görmedim duymadım konuşmuyorum diyerek üç maymunluk yapmaya çalışılırsa işin sonunda kendi sonlarını getirirler.
öyleyse oynama hocam  Grin vaktiyle dns arızası oldu orada bizim hesaplar yandı bitti kül oldu 3 gün oyuna giremedik üstüne su içmekten başka yapacak bir şeyimiz olmadı. birisi de atar yapıyordu mahkemeye vericem felan hâla veriyor.. o arkadaşta kendisini bilir hâla buralarda  Grin Grin
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Temmuz 12, 2013, 04:04:14 ÖÖ »

öyleyse oynama hocam  Grin vaktiyle dns arızası oldu orada bizim hesaplar yandı bitti kül oldu 3 gün oyuna giremedik üstüne su içmekten başka yapacak bir şeyimiz olmadı. birisi de atar yapıyordu mahkemeye vericem felan hâla veriyor.. o arkadaşta kendisini bilir hâla buralarda  Grin Grin

Bu dns olayı filan değil, senin dediğin olayla bu olay arasında çok fark var, her konuya sırf bir şey yazmak için yazıyorsan bir şey diyemeyeceğim,  çok net anlatılmış durumda olay sen farklı bir olay anlatıyorsun, o zaman oynama diyecek kişi de sen değilsin bunu bana gelsin admin söylesin. Biz sistemi koruyamıyoruz oynamayın desin. Zararınızı karşılayamıyoruz desin. O zaman oynamayalım.  
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2013, 04:17:18 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Temmuz 12, 2013, 05:21:56 ÖS »

bu bastards ın kılık değiştirmiş hali Smiley)) geçen sene mesi idi ad, bu sene cesar oluvermiş..... mmmmm da 1975 dir kesin, geçen seneden bir dize Smiley) http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=26629.15

arkadas, bilmem cezar mezar, ben bu yil oynamiycam dedim ve oynamiyorum da, emin olabilirsin, oynasaydim belli olurdu, bir cok kisi kesmis olurdum simdiye kadar
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!