Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 12:16:43 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ADMİN VE MODERATÖR ARKADAŞLARDAN AÇIKLAMA VE YARDIM BEKLİYORUM  (Okunma Sayısı 6959 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Temmuz 12, 2013, 07:32:47 ÖS »

bu mesi müthiş türkçe konuşuyo %100 türk bu ama bulgarlaşmış  Grin Grin Grin
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Temmuz 12, 2013, 11:15:09 ÖS »

Bu dns olayı filan değil, senin dediğin olayla bu olay arasında çok fark var, her konuya sırf bir şey yazmak için yazıyorsan bir şey diyemeyeceğim,  çok net anlatılmış durumda olay sen farklı bir olay anlatıyorsun, o zaman oynama diyecek kişi de sen değilsin bunu bana gelsin admin söylesin. Biz sistemi koruyamıyoruz oynamayın desin. Zararınızı karşılayamıyoruz desin. O zaman oynamayalım.  
bende senın gıbı oyuncuyum. 2 olay arasındaki bağlantı açık ve net. iki tarafta madur. iki hatanın suçluları da imperia online yönetimi ve hataları telafi ettikleri asla görülmemiştir. sana oyunu bırak demiyorlar ama adeta sana bana küfrediyorlar.. anlatmak istediğim bu. Tabiki Atsız Ata'nın dediği gibi 'fuhuşun felsefesini yapmak namusun müdafasını yapmaktan daha kolaydır' vaktiyle imperia online yönetimine atar yapan adamlar hakkımız yeniyor diye yırtınan adamlar yiğit bulut misali (ben dahil) imperia online de kredi karşılığı görev yapıyor.. yani onlar sana küfrediyorsa sende onlara küfredeceksin.. ben kredimi alıyorum 5 kuruş para vermeden zevkime bakıyorum.. ara ara hata oluyor ama olsun o kadar diyip yoluma devam ediyorum. sizin gibi dünyanın parasını vermiyorum para versem bana da en az sizinki kadar koyardı.
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Temmuz 13, 2013, 12:08:06 ÖÖ »

arkadas, bilmem cezar mezar, ben bu yil oynamiycam dedim ve oynamiyorum da, emin olabilirsin, oynasaydim belli olurdu, bir cok kisi kesmis olurdum simdiye kadar
mesi sen keyfindenmi geldin bu foruma, sen eger diyarda değilsen ben hemen tatile alacagım... ama eminimki diyardasınız eğer kendine güveniyorsan oyundan bana mesaj at, hangi hesaptasın bi göreyim, tahmin ediyorum ama sen yaz oynadıgın oyundan....
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Temmuz 13, 2013, 12:10:31 ÖÖ »

arkadas, bilmem cezar mezar, ben bu yil oynamiycam dedim ve oynamiyorum da, emin olabilirsin, oynasaydim belli olurdu, bir cok kisi kesmis olurdum simdiye kadar

O berbat türkçen gitmiş ve yerine iyi türkçe bilen birisi gelmiş Smiley Biliriz sizlerin nasıl oyuncular olduğunu Smiley Şifre değiştirmeden önce günde en az 5 kez oyundan düşerdim. Bazen değişiklik işe yarıyormuş Smiley Tek şanslı olduğunuz kısım mesafeler Grin

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Temmuz 13, 2013, 02:00:39 ÖÖ »

bende senın gıbı oyuncuyum. 2 olay arasındaki bağlantı açık ve net. iki tarafta madur. iki hatanın suçluları da imperia online yönetimi ve hataları telafi ettikleri asla görülmemiştir. sana oyunu bırak demiyorlar ama adeta sana bana küfrediyorlar.. anlatmak istediğim bu. Tabiki Atsız Ata'nın dediği gibi 'fuhuşun felsefesini yapmak namusun müdafasını yapmaktan daha kolaydır' vaktiyle imperia online yönetimine atar yapan adamlar hakkımız yeniyor diye yırtınan adamlar yiğit bulut misali (ben dahil) imperia online de kredi karşılığı görev yapıyor.. yani onlar sana küfrediyorsa sende onlara küfredeceksin.. ben kredimi alıyorum 5 kuruş para vermeden zevkime bakıyorum.. ara ara hata oluyor ama olsun o kadar diyip yoluma devam ediyorum. sizin gibi dünyanın parasını vermiyorum para versem bana da en az sizinki kadar koyardı.

Arkadaşım, sen yine farklı bir boyuta taşıdın konuyu, ben uzatmamak için direkt farklı bir olay dedim farktan kastım, orada genel bir dns hatası herkes mağdur oluyor sonuçta, burada şahsa yapılan  bir kumpas var, tamamen farklı bir olay, benim anlatmak istediğim olay bu. Ayrıca ben bu oyunu yaklaşık 7 yıldır oynuyorum ben de zevkine oynuyorum tabi ki de, ancak ilk kez bu yıl kredili oynadım, önceden almış olduğum kredi yok denilecek kadar az. Neyse sonuç itibari ile herkes eğlenmek için bura da, ancak oyun eğlence olmaktan çıkartılıyorsa, başta yönetim bu durumu düzeltmeli, düzeltmezse, kimse kredi alıp boşuna emek harcamaz anladın, kredili oynamazsam bu oyunu diyarda yukarılara oynaman imkansız gibi bir şey, dolayısıyla,  geri kalan birisi de bu oyunu ne kadar oynar. Sen elindeki eski oyuncuları bile bu ve benzeri nedenlerle kaybedebiliyorsan,  nasıl daha yukarıları hedefleyeceksin de diyarlar daha çok eğlenceli olacak ve oyuncu çekeceksin açıkçası diyarlar  her dönem belli bir zamandan sonra  oyuncu sayısı çok düşüyor nedeni belli...
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Temmuz 13, 2013, 02:05:27 ÖÖ »

Parantez içinde ki yere dikkat( Cezar mezar) Türk olmayan birisi  hangi sözlük yardımıyla bu cümleyi kurabilir?  Aramız da buna bu tercümanlığı yapan yardakçı Türk kim diye bir düşünürseniz çokta zor değil bu nick in şifresinin kimlerde olduğunu anlamak, gereksiz insanları dikkate almayın arkadaşlar.
« Son Düzenleme: Temmuz 13, 2013, 09:52:38 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Temmuz 13, 2013, 10:56:43 ÖÖ »

mesi sen keyfindenmi geldin bu foruma, sen eger diyarda değilsen ben hemen tatile alacagım... ama eminimki diyardasınız eğer kendine güveniyorsan oyundan bana mesaj at, hangi hesaptasın bi göreyim, tahmin ediyorum ama sen yaz oynadıgın oyundan....
Ya gerci aptal oldugunu biliyorum ama bende bilmem neden yazdim, sana oynamiyom dedim hala hangi hesaplasin diyon  Grin Grin Grin
Oynasaydim neden saklanayim ki, gecen diyar sanirim sana ve bi cok baskalarina da gosterdim ki korkucak bisey yok ve hepinizi kesmeye basardik, arkadaslarla bile. Biz bir ittifaktik (diyelim 20 kisi) siz ise en az 5 (5*20=100 kisi) ve buna ramen sizi kesmeyi basardik, ve buna ramen saklanirmisim diye yazmaya utanmiyormusin ? *crazy* *crazy* *crazy*
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Temmuz 13, 2013, 12:23:42 ÖS »

Ya gerci aptal oldugunu biliyorum ama bende bilmem neden yazdim, sana oynamiyom dedim hala hangi hesaplasin diyon  Grin Grin Grin
Oynasaydim neden saklanayim ki, gecen diyar sanirim sana ve bi cok baskalarina da gosterdim ki korkucak bisey yok ve hepinizi kesmeye basardik, arkadaslarla bile. Biz bir ittifaktik (diyelim 20 kisi) siz ise en az 5 (5*20=100 kisi) ve buna ramen sizi kesmeyi basardik, ve buna ramen saklanirmisim diye yazmaya utanmiyormusin ? *crazy* *crazy* *crazy*
senin gibi şerefsizlerin buraya çıkıp ahkam kesmesine müsaade eden  haysiyetsiz bir  yönetim var arkanda  elbet konuşursun, nasılsa seni buralarda konuşturup tahrik ettirmen için salmışlar. sen karakterli onurlu biri olsan eğer buraya gelip de milleti provake etmezsin   yürü git çöplüğünde havla..... sana insan değeri veripte kalee alan bizdede kabahat....
« Son Düzenleme: Temmuz 13, 2013, 12:25:55 ÖS Gönderen: GEZGINBORS » Kayıtlı
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Temmuz 14, 2013, 08:14:35 ÖÖ »

senin gibi şerefsizlerin buraya çıkıp ahkam kesmesine müsaade eden  haysiyetsiz bir  yönetim var arkanda  elbet konuşursun, nasılsa seni buralarda konuşturup tahrik ettirmen için salmışlar. sen karakterli onurlu biri olsan eğer buraya gelip de milleti provake etmezsin   yürü git çöplüğünde havla..... sana insan değeri veripte kalee alan bizdede kabahat....
Türkiye de yoğun medyaya maruz kalmayacaksın arkadaş  *hahaha*
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Temmuz 20, 2013, 05:38:58 ÖS »

Konu tekrar tartışmaya açıktır. Eğer birbirinize hakaret etmeye devam ederseniz, gerekli işlemler yapılacaktır.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Temmuz 20, 2013, 05:57:15 ÖS »

Konu tekrar tartışmaya açıktır. Eğer birbirinize hakaret etmeye devam ederseniz, gerekli işlemler yapılacaktır.

Evet arkadaşlar, seviyeyi bozmadan devam edelim.
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Temmuz 20, 2013, 05:59:08 ÖS »

Sayın Adminimiz Blues Smiley Söylemekten dilimiz kurudu. Diyarın ilk 6 ayı çok iyi işler çıkarttınız. Sonra ne olduysa elinizi çektiniz diyardan. Her oyuncu için tek tek mail mi atalım istiyosunuz Adminimiz Blues ? Biz Türk oyuncular olarak hiç üşenmeyiz. Her bir hile yapan oyuncu için mail hazırlarız ve yollarız. Sabah mesainiz başladığında 100 lerce maili tek tek okumak yada silmek zorunda kalırsınız. Uluslararası diyar 13e sıkı denetim istiyoruz. Hangi ülkenin oyuncusu olursa olsun istisnasız kontrol istiyoruz. Göreve davet ediyoruz İ.O yönetimini... Saygılar  *rose*

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Temmuz 20, 2013, 06:01:36 ÖS »

Sayın Adminimiz Blues Smiley Söylemekten dilimiz kurudu. Diyarın ilk 6 ayı çok iyi işler çıkarttınız. Sonra ne olduysa elinizi çektiniz diyardan. Her oyuncu için tek tek mail mi atalım istiyosunuz Adminimiz Blues ? Biz Türk oyuncular olarak hiç üşenmeyiz. Her bir hile yapan oyuncu için mail hazırlarız ve yollarız. Sabah mesainiz başladığında 100 lerce maili tek tek okumak yada silmek zorunda kalırsınız. Uluslararası diyar 13e sıkı denetim istiyoruz. Hangi ülkenin oyuncusu olursa olsun istisnasız kontrol istiyoruz. Göreve davet ediyoruz İ.O yönetimini... Saygılar  *rose*
adam bunu görmeyecek ki dostum  Grin önceden saat 9 oldummu foruma giriş yapar akşama kadar çıkamazdı. önceden dutluktu buralar  Wink
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Temmuz 20, 2013, 06:06:42 ÖS »

adam bunu görmeyecek ki dostum  Grin önceden saat 9 oldummu foruma giriş yapar akşama kadar çıkamazdı. önceden dutluktu buralar  Wink
Görmeyebilir. Forumda Moderatör ve güvenilir üye arkadaşlarımız var. Onların bu gibi durumları Admine bildirmeleri gerekir kanaatindeyim.

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Temmuz 20, 2013, 06:08:18 ÖS »

Görmeyebilir. Forumda Moderatör ve güvenilir üye arkadaşlarımız var. Onların bu gibi durumları Admine bildirmeleri gerekir kanaatindeyim.
onun yapacağı tek şey forumda at koşturmak  Grin
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!