Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 02:47:06 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: UEFA feneri imamın kayına bindirdi :)  (Okunma Sayısı 3052 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« : Haziran 25, 2013, 11:04:17 ÖS »

uefa feneri 2+1 yıl avrupadan ihraç etti bir galatasarylı olarak fenerbahçenin 2+1 yıl avrupadan men edilmesine sevinmedim desem yalan olur bunun nedeni ise

1)feneri kişisel olarak sevmem çünkü çirkef saldırgan ve şahibeli bir kulüp bence + olarak emreyide sevmiyorum Smiley

2)fener bunu veya daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorum bir takım olayları örtmek için tff ile ilgili dönen olayları biliyoruz hepsini  geçtim sırf feneri kurtarsın diye ismi şike davasında geçen birini tff başkanı yapmalarına destek olmaları onların desteğiyle gelmesi ve bu adamın zaten beşiktaş kulubünü batırmaya yaklaştırdığını hepmizin malumu (ödül olarakda ülke futbolunun başına geçirdiler sanırım ) benim galatasaraylı olarak beşiktaşın maddi olarak bu kadar kötü duruma itmesi ve bu yüzden avrupaya gidememesi artı beşiktaş kulubünün onun başkanlığı dönemindeki olaylardan ötürü geçmesi ve bu günde ceza alması benim bile içimde yara olmuş durumda hepsini bir kenara burakırsak fener kurtulsun diye 1 günde tff değişip 1 günde ilgili yasalar değişip ve bir çok şeyin değişip olayın gizlenmeye çalışılması bile bu kararın beni sevindirmesi için yetti...

fenerbahçe için üzüldüğüm tek taraf bir takım insanların hataları yüzünden bu kadar taraftarı olan ve değerli olan bir kulüp maddi manevi çok büyük zarar almasıdır.
« Son Düzenleme: Haziran 25, 2013, 11:07:07 ÖS Gönderen: Gio » Kayıtlı

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 26, 2013, 12:14:33 ÖÖ »

bunun nedeni ise' den sonrasını okumadım bunun nedeni galatasaraylı olman reyiz  Grin
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2013, 03:18:08 ÖÖ »

bunun nedeni ise' den sonrasını okumadım bunun nedeni galatasaraylı olman reyiz  Grin
bende onu yazdım fazladan emreyide yazdım  Grin

HuzeyfeK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 07, 2013, 05:12:37 ÖS »

Feneri sevmemenizin tek sebebi aşağılık kompleksleriniz ha birde türkiyenin en büyük spor kulübü olmasıdır bunu biz söylemiyoruz siz hareketlerinizle belli ediyorsunuz.   Grin
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4 : Temmuz 07, 2013, 09:20:47 ÖS »

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK şikeci kulübü dicektin heralde  Grin

HuzeyfeK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 10, 2013, 11:23:44 ÖÖ »

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK şikeci kulübü dicektin heralde  Grin

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma gözüm  Wink git 96-2000 yılları arasında haluk ulusoy - faruk süren - mehmet ağarın yaptıklarını incele sonra gel burada ahkam kes  Smiley
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Temmuz 10, 2013, 02:54:31 ÖS »

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma gözüm  Wink git 96-2000 yılları arasında haluk ulusoy - faruk süren - mehmet ağarın yaptıklarını incele sonra gel burada ahkam kes  Smiley
allahın kürdü senin ne haddine gio'ya diss atmak?
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Temmuz 10, 2013, 04:40:42 ÖS »

bilgi sahibi olmayan insan bunları sen ve senin gibiler söylüyorlar fenerin şike yatptığınıda tff - türkiye mahkemeleri ve uefa söylüyor .

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 11, 2013, 11:08:46 ÖÖ »

bilgi sahibi olmayan insan bunları sen ve senin gibiler söylüyorlar fenerin şike yatptığınıda tff - türkiye mahkemeleri ve uefa söylüyor .
kötü örnek oldu şimdi bu.. tayyipin çaldığını benim gibi bilgi sahibi olmayan adamlar söylüyor? ama çalmadığını ana yasa mahkemesi bakanlar vekiller divan kurulu v.s hepsi söylüyor? bu duruma göre tayip çalmıyor  *stop*
HuzeyfeK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Temmuz 11, 2013, 11:57:44 ÖÖ »

tff fener şike yaptı demiyor yapmış olabilir diyor - arıboğanın uefaya gönderdiğini mektubu - türkiye mahkemeleri diyorsun da daha yargı aşamasında olan bir dosyanın sonucunu nereden biliyorsun ? hayır yargı fenerbahçe suçsuzdur derse o zaman hangi yüzle konuşacaksınız çok merak ediyorum doğrusu  Smiley
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #10 : Temmuz 12, 2013, 06:52:05 ÖS »

tff fener şike yaptı demiyor yapmış olabilir diyor - arıboğanın uefaya gönderdiğini mektubu - türkiye mahkemeleri diyorsun da daha yargı aşamasında olan bir dosyanın sonucunu nereden biliyorsun ? hayır yargı fenerbahçe suçsuzdur derse o zaman hangi yüzle konuşacaksınız çok merak ediyorum doğrusu  Smiley
1.si tff bu olay yüzünden fenerin bazı yöneticilerine hak mahrumiyeti cezası verdi suçsuz olsa vermezdi heralde ortada bir suç varki göstermelik cezalarla kapatmaya çalıştı 2.arıboğanın ne alakası var anlamadım yine suçu bi yere atıyorsun heralde 3. aziz yıldırım ve arkadaşları kaç ay içerde yattı salmadılar.
kötü örnek oldu şimdi bu.. tayyipin çaldığını benim gibi bilgi sahibi olmayan adamlar söylüyor? ama çalmadığını ana yasa mahkemesi bakanlar vekiller divan kurulu v.s hepsi söylüyor? bu duruma göre tayip çalmıyor  *stop*
tayipin haklı olduğunu direk yada dolaylı olarak tayibe bağlı olanlan merciler söylüyor. ama fenerin şike yatığını fenerden bağımsız kurumlar söylüyor uefa gibi

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Temmuz 14, 2013, 08:13:35 ÖÖ »

tayipin haklı olduğunu direk yada dolaylı olarak tayibe bağlı olanlan merciler söylüyor. ama fenerin şike yatığını fenerden bağımsız kurumlar söylüyor uefa gibi
HuzeyfeK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Temmuz 16, 2013, 11:33:53 ÖÖ »

1.si tff bu olay yüzünden fenerin bazı yöneticilerine hak mahrumiyeti cezası verdi suçsuz olsa vermezdi heralde ortada bir suç varki göstermelik cezalarla kapatmaya çalıştı 2.arıboğanın ne alakası var anlamadım yine suçu bi yere atıyorsun heralde 3. aziz yıldırım ve arkadaşları kaç ay içerde yattı salmadılar.tayipin haklı olduğunu direk yada dolaylı olarak tayibe bağlı olanlan merciler söylüyor. ama fenerin şike yatığını fenerden bağımsız kurumlar söylüyor uefa gibi

düz mantık kuralım fenerin şike yaptığı sezon gs ligi fenerin tam 36 puan arkasında 8. bitiriyor hadi eyv şike yaptık diyelim ama bu takım her sene şampiyonluğa oynayan bir takım en azından biz şike yapmadığımız sezonlarda bile iddaalıyız sizin için aynı şeyleri söylemeyeceğim  Grin emin ol sana burada sayfalarca yazı yazarım bu şike konusu ile ilgili ama sende anlayacak kapasite olduğunu sanmıyorum olsa bile sizin için gs lı olmanız insanlığınızdan önce geliyor.  Wink
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #13 : Temmuz 16, 2013, 12:04:02 ÖS »

düz mantık kuralım fenerin şike yaptığı sezon gs ligi fenerin tam 36 puan arkasında 8. bitiriyor hadi eyv şike yaptık diyelim ama bu takım her sene şampiyonluğa oynayan bir takım en azından biz şike yapmadığımız sezonlarda bile iddaalıyız sizin için aynı şeyleri söylemeyeceğim  Grin emin ol sana burada sayfalarca yazı yazarım bu şike konusu ile ilgili ama sende anlayacak kapasite olduğunu sanmıyorum olsa bile sizin için gs lı olmanız insanlığınızdan önce geliyor.  Wink
aziz yıldırım döneminde 2002-2003 sezonundaki 6. oldu fener cevap veremeyip sıkışınca konuyu gene çarpıtmışsın her fenerli gibi ona buna saldırarak kurtulmaya çalışıyorsun Grin artı yasa meclisten geçtikden sonraki ilk sezonda fenerin şike yaptığı ortaya çıktı kimse daha önce yapmadığını söyleyemez buda aldığınız 2.likleri ve 1.likleri açıklıyor zaten  Wink kapasiteni biraz zorlarsan anlarsın dicem ama burdan kapasitenin kısıtlı olduğu anlaşılıyor

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Temmuz 20, 2013, 01:39:25 ÖÖ »

Türkiye'de şu anda yargıya tamamen güvenen birisi var mı?  Türk yargısının verdiği kararları baz alıp, yola çıkmayın sonra mahçup olabilirsiniz, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine bakın bir bakalım Türkiye'den ne kadar  dava var mış, Avrupa da değiliz Avrupalılar dan daha çok meşgul ediyoruz AiHM' yi,  Tayyip'in yolsuzluk yapmadan avanta almadan, hak yemeden,   Dünyanın en zenginleri listesine girdiğini ve girebileceğine inanıyorsanız, Alice Harikalar diyarını çok izlemişsiniz diyorum, Şike konusuna gelirsek,  falanca takım bizden daha çok şike yaptı şu takıma da bakın demek tamamen gereksiz, başkasının suçluluğu, senin yaptığın suçu ört pas etmez, ancak, çifte standart uygulayıp, sadece Fenerbahçe'ye yargıyı işletmeye çalışırsan İhalelerden çekil Aziz  yoksa fena olur dersen o zaman bu işte art niyet vardır. Ayrıca, ben istesek de istemesek de, şike olayı üzerinde çok durulduğundan olsa gerek takip ettiğim kadarıyla, şikeyi sadece Aziz Yıldırım yapmış olsa gerek,  şikeyi yapma yöntemi de hipnoz yöntemiyle gerekli kişileri kontrol etmiş olmalı, işin gırgırı bir yana, uefa bile çok ilginç, Türkiye de ki sistemle çok benzerlik taşıyor, Tff bir ceza verir, kulüpler tahkime gider, kamuoyunun tepkisine göre tahkime  cezayı azalt yada aynen kalsın diye talimat verir tahkimde denileni yapar, uefa da da bu böyle , ancak cas da olay farklı, cas gerçek hakimlerden oluşan bir kurum, öyle abuk subuk  şeylerle doğru düzgün delil yoksa bir kurumu ya da şahsı suçlayamazsın, tabi cas da Türkiye'de ki yargıyı baz alırsa ne karar alır bilemem.Türkiye'de ki iddaaname de ne kadar saçma sapan şeylerin delil olarak sunulduğunu herkes gördü, anlamak istemeyenler fanatikliğinden, şunu söyleyebilirim ki bu olay şike olayı değildir, Fenerbahçe' yi ele geçirme ve kontorl altına alma olayıdır, futbol piyasası Türkiye'de 1 milyar dolar çok büyük değil belki ama futbolun basın yoluyla halkı etkileme değeri parayla ölçülemez, Fenerbahçe de camiasıyla Türk futbolunda ki en büyük etkiye sahip kulüp, Fenerbahçe'nin yapmış olduğu söylenen şike olayları en fazla olsa olsa her kulüpte olduğu gibi ilişkisi hangi kulüple iyiyse, o kulüp  o kulübe fazla kasmaz, bu tüm kulüpler için de böyledir. Yasa şimdi çıktı bu sene biz de bu da olmadı demekle kimse aklanıp paklanıp da, sonra siz şikecisiniz demeye kalkmasın, işin garibi, ben hala elle tutulur bir delil görmedim, hani o videoları çekilen para çantaları falan hala göremedik bunları , hükümetin yürüttüğü ergenekon davasıyla bu dava acaip derece de benzerlik taşıyordu bence, bu olaylar gözümüzün önünde olduğundan inceleyebiliyoruz birde  önümüze gelmeyen haksızlıkları düşünün,  işin özü Dünya'da ki en büyük adalet saraylarından birisine  sahibiz, ama içinde ki adalet ne kadar büyük bilemeyiz,  güvenilir duruma gelmesi temennimiz...
« Son Düzenleme: Temmuz 20, 2013, 01:44:36 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!