Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 02:29:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararası diyar 13 De Türkler zirvede  (Okunma Sayısı 16081 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HuzeyfeK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Haziran 16, 2013, 06:37:58 ÖS »

la arkadaş geldim geleli 1 tane bile mesajına cevap vermedim düş artık yakamdan.

*hahaha* *hahaha*  uğur hardcore sinirli  Grin
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Haziran 17, 2013, 02:48:17 ÖS »

Tebrik ederim dostlar.Yalnız bişey sorcam.Çok hile var mı diyarda?Millet hileyle ordu,araştırma falan basıyor diyorlardı.Doğru mudur?Ufak da olsa kafamda v4'e başlamak gibi bir düşünce var ama hile hurda varsa hiç boşuna bulaşmayayım?

Geçen sene bu diyarda çok fazla hile yapan  vardı bizde 3 ay geç başlamıştık diyarı ancak gözlemleyebildik, bu yıl diyara zamanında başladık.Hile yapanlar oldu diyar başlarında  ve ban yediler birden fazla ban yedi bazıları, hilesiz oynayamadıklarından olsa gerek  diyarı bırakanlar oldu, şu anda hile yapan mutlaka vardır ancak aşırı derecede hile yapan olduğunu sanmıyorum, eğer öyle olsaydı ben hilesiz olarak ilk sıralarda ki yerimi zor korurdum diye düşünüyorum.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Haziran 17, 2013, 04:22:16 ÖS »

hesap var oynıcaksan kendi hesabımı verebilirm ilgilenemiorum ben hakkınıda veremedim bu diyarın açıkcası Smiley

valla tek başıma bakacak vaktim yok açıkçası gece falan bakıp ona buna çakarım veya uğraş denilen bir adamla uğraşırım falan  ama öyle hesabı götürecek tutacak vaktim yok yanımda birisi olması lazım  Grin 
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Haziran 18, 2013, 08:26:48 ÖÖ »

valla tek başıma bakacak vaktim yok açıkçası gece falan bakıp ona buna çakarım veya uğraş denilen bir adamla uğraşırım falan  ama öyle hesabı götürecek tutacak vaktim yok yanımda birisi olması lazım  Grin 

Sen anca Facede paylaşım yap hoca : ))

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Haziran 18, 2013, 08:27:36 ÖÖ »

la arkadaş geldim geleli 1 tane bile mesajına cevap vermedim düş artık yakamdan.

yav sen ne  zaman geldin  insan bi msn açar yazar

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Haziran 18, 2013, 08:44:59 ÖÖ »

Geçen sene bu diyarda çok fazla hile yapan  vardı bizde 3 ay geç başlamıştık diyarı ancak gözlemleyebildik, bu yıl diyara zamanında başladık.Hile yapanlar oldu diyar başlarında  ve ban yediler birden fazla ban yedi bazıları, hilesiz oynayamadıklarından olsa gerek  diyarı bırakanlar oldu, şu anda hile yapan mutlaka vardır ancak aşırı derecede hile yapan olduğunu sanmıyorum, eğer öyle olsaydı ben hilesiz olarak ilk sıralarda ki yerimi zor korurdum diye düşünüyorum.

Tebrikler Başarılarınızın devamını Dilerim  *rose*

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Haziran 21, 2013, 11:07:04 ÖÖ »

Tebrikler Başarılarınızın devamını Dilerim  *rose*

Sağol.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Haziran 24, 2013, 08:17:50 ÖS »

Sen anca Facede paylaşım yap hoca : ))

Sen başka kanaldasın ben başka kanalda ama senin face paylaşımların benden çoktur Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Haziran 25, 2013, 08:32:12 ÖÖ »

Sen başka kanaldasın ben başka kanalda ama senin face paylaşımların benden çoktur Grin

Yav hoca bırak bu siyaseti benim paylaşımlarım belli : )) Mevlana Şems-i Tebrizi Necip Fazıl Kısakürek ve aklına gelen tüm yabancılar : ))

wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Ağustos 28, 2013, 10:13:31 ÖÖ »

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Ağustos 28, 2013, 11:14:33 ÖÖ »

*heart*ecrin_sr = wertizm *heart*

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Ağustos 29, 2013, 11:15:45 ÖÖ »

bir ara çok artistik yapmışlardı ahahahahha  Grin Grin Grin Grin
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Ağustos 30, 2013, 08:43:57 ÖÖ »

tebrikler arkadaslar Smiley herkes ekocumu olmus ne nerde o eski savaslar Smiley)

GALATASARAY  ...
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Eylül 19, 2013, 09:21:51 ÖS »

bir ara çok artistik yapmışlardı ahahahahha  Grin Grin Grin Grin

Uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan hesabıma  çok iyi bakamıyordum, ayrıca new_play ve bazı oyuncular aşırı hile yapıyordu, neticede ban yediler ve new_play'i  kamikaze  olan arkadaşlardan sonra, ben ve ardımdan Ben_men indirdik, new_play' i sıfırladık, tekrar hile yaptı çok kısa zamanda ciddi asker bastı ve ban aldı tekrar sıfırlandı, şu anda banı açılmadı hala. Neticeye gelecek olursak, ilk 5 de 4 tane Türk var, zamanında da ne demiştim hile yapıp ceza almazlarsa ancak o zaman bizi geçme şansları var demiştik, hala da söylüyorum,  bu diyarı Türkler birinci bitirir büyük bir aksilik olmazsa.
« Son Düzenleme: Eylül 23, 2013, 02:04:26 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
IV.MURAD
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Eylül 19, 2013, 11:02:23 ÖS »

vay be uzun zaman oldu td6 dan beri helal olsun tarhan paşa dıyar yenılendıgınde forum dan mesaj atarsan ben v4 oynayım dıyorum kadro ya sen devam edersen
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!