Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 01:56:32 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararası diyar 13 De Türkler zirvede  (Okunma Sayısı 16122 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Kasım 07, 2013, 11:02:48 ÖS »

bende bunu diyorum işte biz crazyturks ittifağına katılalı en fazla 1.5 ay oldu ondan oncesinde ayrı ittifaktayken adamlar nasıl olackta kaynak verecek ki onların kafasında istnbl u 1. yapmak varken hemde ayrıca biz hazmediyoruz de sen edemedin be dostum...bu işler düşünerek olmuyo malesef konuşuyorsanız sorabilirsin son 1 ay kala bizim of saatimizde gitti kime gittiyse ucuz mallar biz onlineken olmaz olamaz ama sen anlamıyorsun bunu

Neyse hile işleriyle iyi ilgilenmişsiniz demek baksana sürdüğünüz kaynağı  bile sizden kimse alamaz diyorsun demek ki program kullandınız, hazmetmeyi öğrenmekten bahsediyorsunuz ama o kaynak aktardığınız hesaplardan ağıza alınmayacak küfürler geliyor. Neyse uzatmaya gerek yok, her şey ortada zaten, Ben kesinlikle diyarı hak ettiğiniz düşünmüyorum. Yabancı düşmanları bizler alt ettik sizler sadece bayrak sallayıp kaynak aktardınız Biz Türkiye 'yi elimizden geldiğince en iyi şekilde temsil ettik tek bir bayrak bile kimseye sallamadık hiç bir diyarda kimseye bayrak sallamadık, Sizin oyun anlayışınız hileleriniz bizi ilgilendirmiyor, biz oyunumuza bakıyoruz, elimizden geleni yapıyoruz, ancak seviyemizi hiç bir zaman düşürmedik küçük hesaplardan küfürler filan aciz insanlar bunlar.
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #76 : Kasım 07, 2013, 11:31:17 ÖS »

Neyse hile işleriyle iyi ilgilenmişsiniz demek baksana sürdüğünüz kaynağı  bile sizden kimse alamaz diyorsun demek ki program kullandınız, hazmetmeyi öğrenmekten bahsediyorsunuz ama o kaynak aktardığınız hesaplardan ağıza alınmayacak küfürler geliyor. Neyse uzatmaya gerek yok, her şey ortada zaten, Ben kesinlikle diyarı hak ettiğiniz düşünmüyorum. Yabancı düşmanları bizler alt ettik sizler sadece bayrak sallayıp kaynak aktardınız Biz Türkiye 'yi elimizden geldiğince en iyi şekilde temsil ettik tek bir bayrak bile kimseye sallamadık hiç bir diyarda kimseye bayrak sallamadık, Sizin oyun anlayışınız hileleriniz bizi ilgilendirmiyor, biz oyunumuza bakıyoruz, elimizden geleni yapıyoruz, ancak seviyemizi hiç bir zaman düşürmedik küçük hesaplardan küfürler filan aciz insanlar bunlar.

konuyu saptırmaya çalışıyorsun ama olmuyor kardeş bayrak çekmeye ne zaman dondu mesele bizim mertçe itiraf etmemizi fırsata çevirmeye çalışıyorsun yani herkes aptal zaten bi sen akıllısın ...

yaf atlas çocuk gibi konuşuyorsun blöf yapıyorsun belliki program işindende anlamıyorsun başkalarına yuturduğunu banada yutturmaya çalışıyorsun en baba prgramıda yazsan internetin ne kadar hızlıysa o kadardır ben 56mbytle yapıyorum bu işi acaba sen hangi hızda yapıyorsun turkiyeye daha fazla bi internet sağlayıcı geldide bizim haberimiz yok

kilitleyinde kurtulalım
« Son Düzenleme: Kasım 07, 2013, 11:33:46 ÖS Gönderen: srburak » Kayıtlı

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Kasım 07, 2013, 11:34:05 ÖS »

konuyu saptırmaya çalışıyorsun ama olmuyor kardeş bizim mertçe itiraf etmemizi fırsata çeviriyormeye çalışıyorsun yani herkes aptal zaten bi sen akıllısın ...

yaf atlas çocuk gibi konuşuyorsun blöf yapıyorsun belliki program işindende anlamıyorsun başkalarına yuturduğunu banada yutturmaya çalışıyorsun en baba prgramıda yazsan internetin ne kadar hızlıysa o kadardır ben 56mbytle yapıyorum bu işi acaba sen hangi hızda yapıyorsun turkiyeye daha fazla bi internet sağlayıcı geldide bizim haberimiz yok

kilitleyinde kurtulalım
Senin dünyadan haberin yok ozaman kardeşim. İnternet hızım 100 mbyte Smiley program falanda anlamam ben. Ama gayet hızlı bir şekilde alırım senin çakıldığın madenleri Smiley

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #78 : Kasım 07, 2013, 11:36:49 ÖS »

Senin dünyadan haberin yok ozaman kardeşim. İnternet hızım 100 mbyte Smiley program falanda anlamam ben. Ama gayet hızlı bir şekilde alırım senin çakıldığın madenleri Smiley
Smiley

meemetdurran
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Kasım 08, 2013, 12:05:03 ÖÖ »

sen hiç konuşma gorkem Smiley senin -istanbul- hesabına girip ecrin_sr ile konustuğun msj lar dahi elimde. KRAL hesabından mal aktarmadan 1 gün önce irtibat kurdunuz ve mesajlarınız bende. sonra gelip burda ben hile yapmadım deme sende. şino veya burak artık kimsen kardeş; KRAL ı bitirdin, İP adresin çakışmadığı için ceza almadın. bu mevzuların bahsi dahi geçmiyordu ozaman. maden hesaplarını banlattım. bir nebze hızını kestim. ama 2 gün önce baktım ki dürüstlükten zerre kalmadığını gördüğüm için beleşe denecek rakamlardan sizin aldığınız yöntemlerle mallarını iadeli tahahüttü geri topladım ve sen uçuk rakamlarla malları topladın. imperia tabiri ile resmen seni ticarete gömdüm kardeş Smiley neden bu zamana kadar sesin çıkmadı da şimdi sesin çıktı ? önüne engel koymam seni rahatsızmı etti ? Ben hakedene hakettiğini verdim. Ne fazla ne eksik kardeşim. Boş yere tartışmaya gerek yok artık. Bu olanların en büyük sorumlusu sensin zaten. O yüzden fazla nefes tüketme diyarını bitirmeye bak. Bu arada casusluk yapmış olsaydım açık ara fark yemiş olurdunuz. yaptığınız hileleri son ana kadar örtbas ettim ama sınırı aştığınız için doğru bildiğimi yapmaya karar verdim.

DİPNOT: İmzamı okursan beni anlarsın kardeşim Smiley

çamur  atmaya devam  et  yaptığın  en  iyi  şey  o  zaten  ben  hiç  istanbul  hesabına  girmişliğim  yok  istediğin  gibi  incelet  benim  hesabıda  hiçbirzaman  yarıfiyatına  mal  almaadım  ama  siz  veya  başkaları  yarı  fiyatına  mal  aktarırken  45-  dkka  50  dakka  pici  başında  durup  1 ve  ya 2  defa çıkan  mallarını   kaptım  birilerinin  o  hileyse  hile  de  ama  onun  hileleyle  alakası  yok bu  olanların  en  büyük  sorumlusuymusum  yaptığım  şey  ne  lale  açıkla  bakalım  ben  herşeyde  açık  ve  netim  yayınla  ne  yayınlıyosan  benim  yaptığım  bişey  yok  sisin  yaptığınız  çok  şey  var  en  büyüğü  KARAKTERSİZLİK gibi  mesela....bu  sefer  ne  çamur  atacan  bakalım .....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Kasım 08, 2013, 12:12:55 ÖÖ »

Üslub bozulmaya başladı arkadaşlar dikkat edelim.
meemetdurran
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Kasım 08, 2013, 12:25:50 ÖÖ »

Üslub bozulmaya başladı arkadaşlar dikkat edelim.

Smiley  yok  kardeşim  küfür  falan  yok  rahat  ol  karakterden  bahsediyorum sadece  Wink
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Kasım 08, 2013, 05:16:35 ÖS »

sene 2009 olsaydı ;
Alıntı
bu  konuya kılıt vuralım tartısmanın  bıle  sevıyesını  dusurduler

konu adminin konusu olunca 2013 ;

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=26900.0
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #83 : Kasım 08, 2013, 05:43:46 ÖS »

neyse boşver kardeş sen anlamıyorsun yada yazılanları okumuyorsun kimin ne olduğunu herkes biliyo bnm sozlerimden işine geleni çekip burda konuş bakalım ula senin hesap 7m lukta bizimki 50 puanlık mı sen ofa girdiğinde topladığın ordu zaten gunluk faizin,i geçiyor neyi kanıtlamaya çalışıyon ki..kendin soyluyorsun bak seninle benim aramda 1m fark vardı diye nasıl yakaladın beni sole bakalım ...

ama doğru d13 de hileyi oyununa karıştırmayan tek kişi sayın modumuz tarhan1982 şimdiden tebrik ederim hile yapmayıp oyun oynadığınız için arkadaşlar lutfen çamur atmayalım hesap ortada ne diye konuşuyoruz ki...

biz son 1 aydır hilenin alasını yaptık ve halada yapıyoruz ama yakalayamazsınız sakın ticarete biz onlineken mal vermeyin yoksa ufff kaçar Smiley  bu konu bitmez herkese ii akşamlar

unutmadan şunuda soyleyeyim ben senin banlanmanı istiyorum demiyorum ki zaten hesap sadece ortada diyorum kapiş.....

Masal anlatmışsın yine, 1 milyon farkı biz size atmıştık siz değil, kendin söylorsun diyorsun bir de. ayrıca orduları yanda bırakıyorduk diyorum , diyara korkuyu biz verdik adamlar gelemiyordu uzaktan ordu çıkaran olunca takip eden arkadaşlar uyarıyordu, kardaydık  ne kadar anlatsam boş o kadar kaynağı ben aktarsam 15 milyon puan olmuştum diyarda, siz aldığını kaynakları değerlendirmeyi bilmediğinizden  bu kadar hileye birinci olamadınız bence.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Kasım 08, 2013, 05:45:58 ÖS »

sene 2009 olsaydı ;
konu adminin konusu olunca 2013 ;

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=26900.0

Konuyu kitlesek mod olduğundan konuşturmadı kimseyi diyeceksiniz, kitlemeyince de,  admin konusu olduğu için diyorsunuz, kitlesek bir türlü kitlemsek bir türlü.
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #85 : Kasım 08, 2013, 09:48:09 ÖS »

korkuyu siz verdiniz ya ondan rutbede 1. siniz ondan madalya 1. siniz onurda da hakeza oyle demi siz saldırı yapmadınız sadece oyalandınız kardeş hile yapmadım diyorsun hemlsdeep e attığın mesajlar ne oluyo o zaman mefeden ve karadayının hesaplardan gidenler kime gitti acaba  bulgarlara gitti tabi pardon onu unutmuşum..

hala kendine soz anlatmaya çalışıyorsun zaten forumda bizden başkası yok orası ayrı bi hikaye sen 3 gunde 1m puanı nasıl yaptın onu sole bana

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #86 : Kasım 08, 2013, 11:15:28 ÖS »

korkuyu siz verdiniz ya ondan rutbede 1. siniz ondan madalya 1. siniz onurda da hakeza oyle demi siz saldırı yapmadınız sadece oyalandınız kardeş hile yapmadım diyorsun hemlsdeep e attığın mesajlar ne oluyo o zaman mefeden ve karadayının hesaplardan gidenler kime gitti acaba  bulgarlara gitti tabi pardon onu unutmuşum..

hala kendine soz anlatmaya çalışıyorsun zaten forumda bizden başkası yok orası ayrı bi hikaye sen 3 gunde 1m puanı nasıl yaptın onu sole bana

kendi kendize yazıp uyduruyorsun  evet korku verdik çünkü hep diyarda yıkılmayacak ordular bizdeydi, diyarda ki kafa oyuncuları hep biz indirdik, madalya olup olmaması her şeyi açıklamaz kami giderken madalyayı kaptırabiliyor örnek diyarın en büyük ordusu o dönemde new_pay de idi kamiler önden gitti ben indirdim ama madalya yok, 3 günde 1 m puan basan yok , döneminin en iyi ordusu olan ukoiyi de biz indirdik ondan madalya geldi,  ayrıca ben kimsenin hesabına uygunsuz mesaj atmadım   ben daha öncede söyledim kim sürüyorsa piyasaya o fiyatları beni ilgilendirmez şu anda diyarda demir 1 e düştü askerleri terhis edip sürüyorsunuz mesela, neyse hem hile yapıp hemde iftira attığınız bu konu amacını açtı konu kilit.
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2013, 11:35:40 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!