Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 01:22:02 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararası diyar 13 De Türkler zirvede  (Okunma Sayısı 16155 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Eylül 19, 2013, 11:42:32 ÖS »

vay be uzun zaman oldu td6 dan beri helal olsun tarhan paşa dıyar yenılendıgınde forum dan mesaj atarsan ben v4 oynayım dıyorum kadro ya sen devam edersen

Sağol kardeş, ben bu yıl devam edermiyim bilmiyorum,  ancak devam edecek olan arkadaşlarla iletişime geçmeni sağlarım.
« Son Düzenleme: Eylül 20, 2013, 12:45:33 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Eylül 27, 2013, 04:37:26 ÖS »

Diyar 13' de ki,  son durumum. 

« Son Düzenleme: Eylül 27, 2013, 08:00:53 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Eylül 27, 2013, 07:10:55 ÖS »

Tebrikler Smiley
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Eylül 27, 2013, 07:57:45 ÖS »

Tebrikler Smiley
Sağol kardeş Smiley
tusunamiy
Deathstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Namı değer Deathstorm

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Eylül 28, 2013, 07:18:47 ÖS »

Başarılarınızın devamını dilerim Bidaki dönemde burda oynarsanız bende gelebilirim Grin
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Eylül 28, 2013, 07:22:21 ÖS »

Başarılarınızın devamını dilerim Bidaki dönemde burda oynarsanız bende gelebilirim Grin

Teşekkür ederiz, diyarın bitimine 43 gün kaldı,  ona göre kendini ayarlayabilirsin ve bizimle irtibata geçebilirsin.
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Kasım 07, 2013, 02:56:59 ÖS »

meemetdurran olayı gayet güzel özetlemişsin kardeşim
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Kasım 07, 2013, 07:09:18 ÖS »

Arkadaşlar, forumda küfürlü mesaj yazmak yasaklanma sebebidir, bu yüzden yazdıklarınıza dikkat edin.
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #53 : Kasım 07, 2013, 07:29:14 ÖS »

Sen tasalanma, diyarda en iyi ekonomiye ve askeri duruma bizim ittifak sahip, yeter ki hile yapmasınlar , bizi geçmeleri çok zor.
HİLE YAPMADAN GEÇERLERSEDE HİLE YAPAR GEÇERİM DİYORSUN VE DEDİN MOD OLMANIN AVANTAJLARI İŞTE BANLANMA DİYE Bİ DERDİN YOK Smiley

SON 2 GUN DAHA DİYARIN BİTMESİNE SUR BAKALIM SEFANI D13 DE ULUSLARASI Bİ DİYARDA MİLLETCE BİRBİRİMİZİ YİYORUZ MALESEF ÇOK ACI
« Son Düzenleme: Kasım 07, 2013, 07:30:53 ÖS Gönderen: srburak » Kayıtlı

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Kasım 07, 2013, 07:51:05 ÖS »

HİLE YAPMADAN GEÇERLERSEDE HİLE YAPAR GEÇERİM DİYORSUN VE DEDİN MOD OLMANIN AVANTAJLARI İŞTE BANLANMA DİYE Bİ DERDİN YOK Smiley

SON 2 GUN DAHA DİYARIN BİTMESİNE SUR BAKALIM SEFANI D13 DE ULUSLARASI Bİ DİYARDA MİLLETCE BİRBİRİMİZİ YİYORUZ MALESEF ÇOK ACI

Şunu demek istiyorsun sanırım, hile yaptık o kadar günde 250 k puan bastık üst üste yine de geçemedik seni, hala adam birinci, o zaman kesin hile yapıyordur o da artık diyorsun doğru mu?  Beni kendinizle karıştırmayın,  bu saçma sapan muhabbetleri açıp da, burada insanlara çamur atmayın.  Kaç gündür piyasa uçtu yarı fiyattan kaynaklar ticarette dakikalarca duruyor kimse almıyor bunları alıp   ya da bir şeyler basmak verimli kullanıldıktan sonra zaten günde en az 100 k basarsın  ucuz fiyattan kaynak yakalarsan 150 kayı da geçebilirsin ancak, her gün 250 k puan basma işini  şansınız çok yaver gidiyor herhalde neye ihtiyacınız varsa tic. düşüyor olabilir bilemem, ancak 1 milyon puan farkları kapatıp geldiniz benden düşük eko ve üniversite seviyelerine sahipken hem de,  merkezlerim sizlerleden çok önce 25 aktif oldu, neyse bunlara rağmen kafa kafaya gidiyor diyar, kimseye hakaret içeren mesajım yok, ben elimden geldiğince  mücadele etmeye çalışıyorum,  mutlaka sizlerde öyle,  çok fazla konuyu uzatıp kırıcı olmakta istemiyorum kimseye karşı, özel nedenlerden dolayı çıkan tartışmalar, dargınlıklar, olayları bu noktaya getirdi, birincilik o kadar önemli değil dostluklar daha önemli benim için, her zaman bunu söylüyorum ve  umarım hak eden birinci olur.
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Kasım 07, 2013, 08:09:23 ÖS »

Burakcım sen nasıl 1m puan geriden geldin 1.liğe aday oldun. hiç bunu kendine sordunmu ? şimdi 2 gün kalmış diyorsun. bu kadar acındırma kendini. ittifakınızda hazinedarken, yoktan var ettiğin kaynakları gördüğüm için senin şu anki bocalamanı anlıyorum. dünyaları yediniz ama genede 1.liği alamıyosunuz. Haaa... Birde unutmadan günde (her akşam) nasıl olurda aralıksız 8-10 saat 0 min olabiliyosun. canın su yemek falan çekmiyormu. lazımlığı yanındamı taşıyosun tuvalete gitmiyosun Grin Şimdi buraya gelmişsin gazel okuyosun. o namelerini ziyan etme. şinasi ve hakana selamlarımı yolla Smiley
« Son Düzenleme: Kasım 07, 2013, 08:24:09 ÖS Gönderen: ATLASIM » Kayıtlı

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
meemetdurran
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Kasım 07, 2013, 09:21:23 ÖS »

benim  yazdığımda  küfür  yoktu   isterseniz  yyiyorsa  bi  daha  yayınlayın  işinize  gelmeyince  kaldırıyorsunuz  diiimi  sadece gerekli  yerlere ****   koydum   size  yakıştıracak  kelime  bulamadım ****olan yerleri  okuyanlar  istediği  kelime  ile  doldursunlar  diye...
küfürlü  kelimeler in  yasak  olduğunu  anlayacak  kadar  kapasitem  var çok  şükür  ama  sizde  o  kapasiteyi  göremiyorum  türkün  türkten  başka  dostu  yoktur  sözü  var  ama  siz  içine  girmiyonuz  o  sözü  bile katlettiniz  karakter  olarak  çok  yoksun  bir  ittifak  tutumu  sergilediniz  bu  diyarda ...
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Kasım 07, 2013, 09:41:40 ÖS »

benim  yazdığımda  küfür  yoktu   isterseniz  yyiyorsa  bi  daha  yayınlayın  işinize  gelmeyince  kaldırıyorsunuz  diiimi  sadece gerekli  yerlere ****   koydum   size  yakıştıracak  kelime  bulamadım ****olan yerleri  okuyanlar  istediği  kelime  ile  doldursunlar  diye...
küfürlü  kelimeler in  yasak  olduğunu  anlayacak  kadar  kapasitem  var çok  şükür  ama  sizde  o  kapasiteyi  göremiyorum  türkün  türkten  başka  dostu  yoktur  sözü  var  ama  siz  içine  girmiyonuz  o  sözü  bile katlettiniz  karakter  olarak  çok  yoksun  bir  ittifak  tutumu  sergilediniz  bu  diyarda ...
siz ittifak olarak ne yaptınız ? bir izah ette bizde aydınlanalım. Beyaz bayrak ayna yaptıysanız Smiley sizin en büyük marifetinizdir. Onun dışında hile hariç hiçbir özelliğiniz yok. Biz ki sizleri yabancı ittifaklardan koruduk ama ne hikmetse biz suçlu olduk. Diyarda kesmediğimiz oyuncu kalmadı nerdeyse. O halde bile sizler hileli gelişmiş hesaplarınızla zoru zoruna kafa tutmaya çalısıyosunuz. Önce kendinizi eleştirin sonra rakibinizi eleştirmek için düşünün.
« Son Düzenleme: Kasım 07, 2013, 09:45:05 ÖS Gönderen: ATLASIM » Kayıtlı

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Kasım 07, 2013, 10:02:23 ÖS »

forum aglıyor yine..... Smiley
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Kasım 07, 2013, 10:05:45 ÖS »

forum aglıyor yine..... Smiley
Aynen usta Smiley başarısız olan için ağlama duvarı burası  *rose*

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!