Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 06:50:54 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yüce Tengri topunuzun belasını versin!  (Okunma Sayısı 3330 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Kasım 05, 2013, 02:54:13 ÖS »

Ben eminim ya da emin değilim diye bir şey kullanmadım, bunu bu şekilde yapabileceğini belirttim, yani sanki imkansız olan bir şey yapılmış gibi kabul ediyorsunuz, ben bunu çok yaptım ve halada yapıyorum  bu yüzden size de dikkatli olun bilin diye yazdım  çokta uzatılacak bir konu değil, ben size bu böyledir kesin diye bir şey demiyorum kabullenin de demiyorum ancak böyle bir alternatifin olabileceğini de bilin diye yazdım, sonuçta ben olsam sürekli takip ederim  bu yüzden son dakikalar daha fazla takip edilir bu taktikte, yoksa  bir hata varsa savunulmaz düzeltilir, bu konuda yanlış olduğunu düşündüğünüz  konuyu da yönetime bildirebilirsiniz.
*WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* ulan 30 gündür anamız ağladı arkadaş. uzatılacak konu değilmiş. bırak bu işleri benim muhatabım sen değilsin. bu oyundaki hiçbir moda saygı duymuyorum. ben bu konuyu burada senden veya bir başkasından cevap alayım diye açmadım herkes görsün ne dümenler döndüğünü diye açtım 2008 den beri bu oyunu oynuyorum diyebiliriz. blitsde kimse zırt pırt rütbe kontrol etmez. son 2 dakika kontrol edilir anlarım. ama daha 40 dakika varken kimse kontrol etmez. sıralamaya tıklayıp denk gelmiştir derseniz de teslim bayrağı var üzerime gelmediği sürece fark edemez. aynı şahısla daha öncedende konum var. ve o zaman eko kasıyordum ve hiç saldırım yoktu yani rütbe artmazdı veya azalmazdı. o zamanda aynısı olmuştu oyuna girdim son 15 dakkası kalmış 4 saldırıyı geri çekti.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Kasım 06, 2013, 05:15:55 ÖÖ »

*WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* ulan 30 gündür anamız ağladı arkadaş. uzatılacak konu değilmiş. bırak bu işleri benim muhatabım sen değilsin. bu oyundaki hiçbir moda saygı duymuyorum. ben bu konuyu burada senden veya bir başkasından cevap alayım diye açmadım herkes görsün ne dümenler döndüğünü diye açtım 2008 den beri bu oyunu oynuyorum diyebiliriz. blitsde kimse zırt pırt rütbe kontrol etmez. son 2 dakika kontrol edilir anlarım. ama daha 40 dakika varken kimse kontrol etmez. sıralamaya tıklayıp denk gelmiştir derseniz de teslim bayrağı var üzerime gelmediği sürece fark edemez. aynı şahısla daha öncedende konum var. ve o zaman eko kasıyordum ve hiç saldırım yoktu yani rütbe artmazdı veya azalmazdı. o zamanda aynısı olmuştu oyuna girdim son 15 dakkası kalmış 4 saldırıyı geri çekti.

Her şeyi farklı bir yerden anlamaya çalışmak gibi bir çaban mı var senin, uzatılacak konu değil dediğim benim fikrimi belirtmem, sen konunu uzatırsın uzatmazsın o senin bileceğin iş, ancak önce sen üslubuna dikkat et, derdini  üslubunu bozmadan da anlatabilirsin, sonuç olarak ne demek istiyorsan belirt o zaman.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Kasım 06, 2013, 02:24:36 ÖS »

Her şeyi farklı bir yerden anlamaya çalışmak gibi bir çaban mı var senin, uzatılacak konu değil dediğim benim fikrimi belirtmem, sen konunu uzatırsın uzatmazsın o senin bileceğin iş, ancak önce sen üslubuna dikkat et, derdini  üslubunu bozmadan da anlatabilirsin, sonuç olarak ne demek istiyorsan belirt o zaman.
Grin Grin Hâla diyorsun ki ne demek istiyorsan belirt. konuda ne yazıyorsa onu belirtmişim zaten? ama sen hâla bir cevap vermedin. şu şu şu nedenlerden dolayı saldırabilmiştir demedin. mod değil misin? e cevapla 3 gün oldu madurum ben yahu 1. idik Hâla 1. yiz allahtan oynamayı biliyorum  Grin askeri net değer onurda 1. lik hedefim vardı şuan 3 hedefide gerçekleştirmiş olacaktım ama sayenizde olmadı. siz beleş kredileri benim sorunumu çözmek için mi alıyorsunuz yoksa benle idrar yarışına girmek için mi?
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!