Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 09:08:47 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hesap geri alma  (Okunma Sayısı 1521 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DABBE
Berke262
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 02, 2013, 05:28:21 ÖS »

Arkadaşlar yıllar aktif olan d10 blitzteki hesabım berke262 ye giriş yapamıyorum. ve şuan hesabımda başka biri oynuyor işin kötüsü şifremi geri almak için şifremi unuttum butonunu kullandım ve w.cn uzantılı e mailimi yazdım oraya kayıtlıydı ama w.cn uzantılı adresime giremiyorum. microsoft un elinde olmayan sebeplerden dolayı w.cn  uzantılı maillere iletişim kesilmiş. Şimdi ne yapmam gerekli  Huh?

Bu gün kılıç günü.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2013, 07:24:32 ÖS »

Arkadaşlar yıllar aktif olan d10 blitzteki hesabım berke262 ye giriş yapamıyorum. ve şuan hesabımda başka biri oynuyor işin kötüsü şifremi geri almak için şifremi unuttum butonunu kullandım ve w.cn uzantılı e mailimi yazdım oraya kayıtlıydı ama w.cn uzantılı adresime giremiyorum. microsoft un elinde olmayan sebeplerden dolayı w.cn  uzantılı maillere iletişim kesilmiş. Şimdi ne yapmam gerekli  Huh?

Hesabınız silinmişse ve daha sonra bir başkası aynı kullanıcı adıyla yeni bir hesap açıp oynuyorsa, ona birşey yapılamaz. Lakin söz konusu aynı hesapsa, belki IO yönetimi birşeyler yapabilir. Daha detaylı bilgi için support_tr@imperialsupport.org adresine e-posta yollamalısınız.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 02, 2013, 09:06:00 ÖS »

berke nasılsın dostum  Grin ben devrimci hatırlarsın umarım  Grin
DABBE
Berke262
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2013, 02:59:26 ÖS »

Arkadaşlar sorunu hallettim tamam Smiley iyiyim dostum seni sormali  Wink geri dönüş yaptım artık oyuna  Angry

Bu gün kılıç günü.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2013, 06:49:15 ÖS »

Arkadaşlar sorunu hallettim tamam Smiley iyiyim dostum seni sormali  Wink geri dönüş yaptım artık oyuna  Angry
kredin kalmış mı bari  Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!