Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 05:38:08 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: OSMANLI TOKATI  (Okunma Sayısı 3685 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 18, 2013, 10:40:34 ÖÖ »

D14 nihayet sona erdi.Biz sözümüzde durduk diyarı TÜRK korkusuyla doldurduk.net puanda askeri puanda onurda sıralamayı paylaştık.TÜRKlerin başarısını bulgarlara italyanlara ispatladık.Diyarın başından son güne kadar belirleyici güc biz olduk.son diyarımız dedik ve jübilemizi hakkıyla yaptık.Başarımızın darısı diğer TÜRK arkadaşlarımıza...

Soldan sağa osman (kartosman)  nebi (warceff) hasan (efes2012) sedat (black) nuri hoca (zeybek)(  nuri hoca resimde  yok ama her daim yanımızdaydı)

NET PUAN

ONUR

ASKERİ PUAN

biz bunu başardık son savaşlar hariç 200 300 onurumuz daha var eklenecek resmi sıralama yayınlanınca netleşir.
« Son Düzenleme: Mart 19, 2013, 04:47:28 ÖS Gönderen: kartosman » Kayıtlı
seyir_22
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 18, 2013, 12:11:00 ÖS »

5 tane sağlam TÜRK oyuncu olduğunda neler yapabileceini herkes görsün ... bize önderlik eden hasan aga ( efes2012 ) , engin bilgilerini aktaran osman aga ( kartosman_ ) sedat abi ( black ) ve nuri hoca ( ZEYBEK_ ) teşekkür ederim 
seyir_22
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 18, 2013, 12:14:09 ÖS »

GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 18, 2013, 01:02:20 ÖS »

tebrikler Wink
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 19, 2013, 12:06:00 ÖS »

Bazen diyorum da, bu birlik ve beraberlik keşke ülkenin her alanında olsa. O zaman bu ülkeyi kimse tutamaz.

Tebrik ederim. Smiley
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 19, 2013, 03:57:27 ÖS »

teşekkürler ama  resmi sıralamayı alamadık askeri puandada onurdada 1 cilikler bizim sıralamayı alalım yayınlayalım ulusalda oynayan arkadaşlar birlikte hareket etmenin başarıyı getirdiğini canlı örnegiyle görürler.ki biz bu başarıyı yönetimin bile bize karşı savaşmasına ragmen kazandık.o kadar anlamsız cezalar verdilerki akıl almadı anlam veremedik
« Son Düzenleme: Mart 19, 2013, 05:32:03 ÖS Gönderen: kartosman » Kayıtlı
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 20, 2013, 10:36:20 ÖÖ »

Tebrik ederim dostlar. Yalnız hangi köyün yaşlı heyetisiniz merak ettim Grin

kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 20, 2013, 08:01:41 ÖS »

Tebrik ederim dostlar. Yalnız hangi köyün yaşlı heyetisiniz merak ettim Grin

Yaşlı dediğin bu 5 kişi diyarı öttürdü gençlerin baş edemediği bulgar ve italyanları köşe bucak kacırttı.Sizin gibi gençlerde biz dedelerinden örnek alsın 3 5 diyar öttürsünler milleti.biz birlik saglandıgı takdirde her şeyin yapılabilecegini gösterdik.5 kişi 30 40 kişilik ittifakları teslim aldık askerimizi kaleden cıkardıgımızda 7000 mesafedeki oyuncular bile kacacak delik aradılar.iyisiyle kötüsüyle jübilemizi yaptık düşmanımızın bile takdirini kazandık.darısı size
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mart 21, 2013, 11:35:30 ÖS »

tebrikler gerçekten öttürmüşsünüz  *rose*

YOZGAT'LI
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mart 22, 2013, 06:04:19 ÖS »

tebrikler gerçekten öttürmüşsünüz  *rose*

teşekkürler
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mart 25, 2013, 11:06:14 ÖS »

HeLal Olsun Size bee Smiley)  İşte jübile dediğin böyle yapılır Wink  Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum  *rose*

Uploaded with ImageShack.us
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mart 25, 2013, 11:21:38 ÖS »

beyler hepinizi ttek tek tebrik ediyorum  diyarda oynamasamda az çok takip ettim sizi  gerçekten iyi savaşlar çıkardınız.iyi bi taktikle 3 kulvardada birinciligi vermediginiz için hepinizi kutlarım ...hasan abi8 büyük adamsın vesselam  yakında ugrayacagım yanına slmlar burdan)
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mart 26, 2013, 10:04:40 ÖÖ »

HeLal Olsun Size bee Smiley)  İşte jübile dediğin böyle yapılır Wink  Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum  *rose*

teşekkürler senin taktikleride kullandık cihanım senden ögrendiğimiz cogu taktiği burda uyguladık.bu işte seninde payın var.ama diyarın son zamanlarında dedeye döndüm askeri kaleden cıkarınca diyar tatile alıyodu son 3 4 gün 2000 ne yakın onur yaptıgım halde 3m den fazla asker elimde kaldı bitiremedim askeri

beyler hepinizi ttek tek tebrik ediyorum  diyarda oynamasamda az çok takip ettim sizi  gerçekten iyi savaşlar çıkardınız.iyi bi taktikle 3 kulvardada birinciligi vermediginiz için hepinizi kutlarım ...hasan abi8 büyük adamsın vesselam  yakında ugrayacagım yanına slmlar burdan)

sag olasın kardeş sonuçta bu oyun strateji oyunu yönetim bile bize karşı oynadı ama yılmadık sabrettik kol kırılır yen içinde kalır dedik  haksız yere ceza verilen arkadaşımızı bulgarların kamileri vurduktan sonra biz vurduk yabancıya ne onur ne kaynak vermedik yeri geldi nete oynayan arkadışımıza gelemesinler diye askeri 24 saat meydanda tuttuk azmettik bencillik yapmadık başardık.darısı diğer diyarlarda oynayan arkadaşlarımıza ki buda yakın gibi gözüküyo d 13 deki arkadaşlar bencilliğe düşmezler birliklerini bozmazlarsa onlarda tüm katagorilerde birinci olacaga benziyolar.
seyir_22
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mart 31, 2013, 06:27:19 ÖÖ »

yav osman aga değil işi çeviren hasan aga .... helali var onun ... cezalı olduğundan foruma giremiyor yoksa burdada konuştururdu diplomasisini
subzero
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Nisan 01, 2013, 02:50:07 ÖS »

resimdeki tiplerinizde hiç bu oyunu oynayacak tip yok Grin kartosmanda her şeyi çok bildiğini sanan bide palavracı bi tip var Grin
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!