Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 06:38:35 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Admin oyunda büyük oranda hata var konu açtım Bakkk!  (Okunma Sayısı 1338 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ruhcar68
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 17, 2013, 08:58:04 ÖÖ »

admin oyun hatalarında konu açtım hata hakkında bilgi verdim bakmadın burda bak şimdi .. arkadas benim eyalette üretim altınım 1.4 m oyunda bişiler oldu kredi falan almadım önce 2 m param vardı sonra çarı gözetleme ye basladım kendiliğinden para eksiliyor her dakka üretim yapmak gerekirken üretimden aldıgım para gelmiyor tam tersine para eksilere giriyor neyse bunu hafiften değindim bu çok büyük sorun önemli olan kredi çektim ben kredi yi bu yönden en fazla 3 günde tamamlarken bak bu gün 4 üncü gün 4 m kredi ladım 8 milyon ödüyecektim şimdi 5 m 800 bin altın lazım bide altın eksilere girtdi oyunda hiç bir şey yapamıyorum bi bakın yhaf oyunuma bişiler oldu ok adar emek verdim 22 k okçu 12 k süvari falan var yazık olur hepsine birirşktirene kadar ne çektim
waniii
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 18, 2013, 03:35:20 ÖÖ »

ordu masrafın+kredı odemesı senın kazandıgın ne kadr Huh? bı altının ustune gel artıdamısın eksıdemı???
hatanın kralı ıttıfak savvaşında yapılıyo tatıle alan adamının kolonısıne asker kaçırabılıyolar ama sen saldıramıyon nasıl bı mantıksa asker yakalama ıhtımalın sıfır oluyo...
ruhcar68
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 18, 2013, 05:51:05 ÖÖ »

-140 diyo şimdi  orduyu mu terhis etmem lazım benim acil çıkıs yolu  bulmam lazım
toplam -140 k imparatorlugun bakım masrafı 220 k
şimdi ne yapmam lazım bi sölermisin ?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 19, 2013, 05:10:40 ÖS »

-140 diyo şimdi  orduyu mu terhis etmem lazım benim acil çıkıs yolu  bulmam lazım
toplam -140 k imparatorlugun bakım masrafı 220 k
şimdi ne yapmam lazım bi sölermisin ?

Serbest piyasada işçiler işe alın veya ordudan terhis edin.
Resad_vor
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 22, 2013, 11:17:55 ÖS »

Simdi boyle Senin Askerin ne kadar cok olursa o kadar imperatorluguna hem iyi hem kotu iyisi imperatorlugunu koruyosun kotusuyse fazla asker oldukda altin - gidiyo bu yuzden sen vergiyi yukselt burokrasi tapinak bas o altinin - gitmesi altinin ordu bakim masrafindan Taht salonuna tikla zaten anliyacan !
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!