Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 10:56:04 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İTTİFAK SAVAŞI. SALDIRDIGIMIZ ADAM İTTİFAKTAN AYRILINCA PUAN ALAMADIK.  (Okunma Sayısı 1497 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hakim_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 15, 2012, 04:44:55 ÖS »

YAHU ARKADAŞ BÖYLE Bİ İŞE NASIL MAHAL VERİR İMPERİA ONLİNE YÖNETİMİ HAYRET EDİYORUM.. TURKİSH DİYAR 18 X2 DE LİDERLİĞE OYNUYORUZ. VE ÜST SIRALARDAN  BİR İTTİFAK OLAN ORTA ASYA İLE SAVAŞTAYKEN Jamesbaycree ADLI KULLANICI maximus_33 ADLI OYUNCUMUZA SALDIRDI VE TAM DÖNÜŞÜNE HESABIMIZI YAPIP TELEFONLA HABERLEŞEREK ORDUSU EYALETİNE İNER İNMEZ 1 SANİYE İLE efeergun ADLI OYUNCUMUZ VURDU 4 SANİYE SONRA İSE altınberber ADLI OYUNCUMUZ VURDU  jamesbaycree ADLI OYUNCUYU... FAKAT SAVAŞ PUANLARINA BAKTIGIMIZDA HİÇ PUAN ALAMADIGIMIZI GORDUK.. ÇILDIRMAMAK ELDE DEĞİL.  jamesbaycree ADLI OYUNCUYA BAKTIK HEMEN.. ADAM İTTİFAGINDAN AYRILMIŞ.. BU NORMAL BİŞEY Mİ Huh? BANA GÖRE OYUNUN BİR HATASI BU.. İMPERİA ONLİNE EKİBİ MUTLAKA EL ATMALI BU KONUYA.. 2 DK SONRA BAKTIGIMIZDA İSE jamesbaycree İTTİFAGINA GERİ DONMUŞTU.. ARKADAŞLARIMIZIN HEPSİ ÇILDIRDI . ÇOĞUMUZ ELMAS SATIN ALARAK OYNUYORUZ BU OYUNU .. ZEVK İÇİN PARA ÖDÜYORUZ.. HELAL HOŞ OLSUN AMA .. BU KADARINA PES DOGRUSU .. HEPİMİZ OYUNU BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUZ ŞU AN .. O DERECEYE GELDİK .. SOĞUDUK OYUNDAN. 

ben creative_  turkish diyar 18 den .. LastShot_ ittifağımın adı.. konunun incelenmesini rica ediyorum yetkili kimse ..
hakim_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2012, 04:00:45 ÖS »

yokmu bize yardımcı olacak bir admin ?? dünden beridir kimseden yanıt yok .. bu kadar mı verimsiz çalışıyor imperia ekibi .
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 16, 2012, 10:59:51 ÖS »

eğer savaşın yapıldığı saniyede ittifakta değilse puan alamazsın. Huh?

kar beyazı temiz değildir!!!
hakim_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 17, 2012, 12:24:01 ÖS »

evet oyle oldu zaten. Ama bu haksizlik degil mi. Bana kalirsa ittifak savaslari sirasinda saldiri yedigi anda ittifakta ise o puan gecerli sayilmali. Ya da ittifaktan cikmasina izin verilmemeli saldiri altindayken.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!