Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 05:00:17 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ilk başladığınızda Imperia Online'de size saçma gelen durumlar?  (Okunma Sayısı 1172 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Aç köpekle sürü beklenmez

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 01, 2012, 03:29:42 ÖÖ »

Konu görüldügü üzere basit ve komik arkadaslar.. Benim ilk IO'ya basladigimda hatirlayip hatirlamadigim bi ton hatiram vardir, simdi ise aklima gelince kendime güldügüm... Smiley Eminim sizinde çok aniniz vardir ilk baslangiçta.
Ben hatirladiklarimi yaziyorum arkadaslar;
-Sabah kalkmisim hemen merakla IO'yu açmisim birde ne göreyim kirmizi savas raporu... Savas raporuna bi bakiyorum ne göreyim, adamin biri ezip geçmis beni. Bende toplamda 2bin küsur asker, adamda 14bin askerle gece beni yerle bir etmis. Benim kurdugum cümle '-Vay be bu adam bu kadar askeri nasil basmis arkadas!'  Shocked
-Yanlis hatirlamiyorsam 6bin hafif askerle kale 6 yikacagim, bende ki amaç bu.. adama casus atiyorum kale temiz, hic askeri yok. Savas raporuna bakiyorum kaybetmisim. Kurdugum cümle '-Böyle saçma oyun mu olur, benim ordum askersiz adami nasil yenemez!' Bu rapordan sonra oyunu birakmayi bile düsünmüstüm Smiley

Daha aklimda çok sey var arkadaslar ama sonra demeyin bana konu mu açtin roman mi yazdin diye.. Bu IO'yu her zaman sohbet ve güzel dostluklar için oynadim, eminim çogu kisi bu sekilde baslayip devam etti... Bilirsiniz Imperia Online'nin sohbetlerine doyum olmaz Smiley Ben bu oyuna degilde kazandirdigi dostluguna paha biçemem arkadas!

os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2012, 07:28:59 ÖS »

aman ne dostluk  Grin

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2012, 12:58:19 ÖÖ »

yıl 2006 yabancı diyar 2 : bu tarihte tanıstım io ile ve basladım internet cafelerde oyunu oynamaya neyse machiav adında bi düşmanım vardı o bana saldırıyor alıyor altınları ben ona saldırıyorum alıyorum 5 altın Smiley bir değil iki değil üç değil hep böyle o tarıhlerde nıkın yanında online ıse oyuncu 0min yazardı off ise hiç bir şey yazmazdı 3 ay süren bi diyardı ve bitti . sonra io nun forum sayfasını kesfettim ve oyun kurallarını okuyunca anladım kı ben 3 ay boyunca hep düşmanım 0mın ken saldırmışım Smiley nıkın yanındakı 0min anlamam 3 ay sürdü Smiley))

dostlara selm olsun *rose*

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 07, 2012, 11:27:03 ÖÖ »

Nasıl anladıysan, ondan sonra da kitabını yazdın mubarek... Sana da selam olsun dostum.. *drunk*

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!