Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 04:25:55 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: insaf  (Okunma Sayısı 3920 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kemalani
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 20, 2012, 09:09:16 ÖS »

1. şikayetimi  sıpporta yazdım ama hala cevap gelmedi

aynı şikayeti buradan tekrarlıyorum.

SİMÜLATÖRDE   (savunmada) kazanıyor olmama rağmen, askerin %10 fazlası olmasına rağmen nasıl olurda yeniliyorum.
bu ayrıcalık kime ?

her 2 durumuda lehmie çevirmenizi , kaybettiğim ordunun 5/3  ile savaşta hak ettiğim ganimeti tarafıma vermenizi bekliyorum.

ya kardeşim simülatör hikaye diyorsanız eğer . alın oyununuzu başınıza çalın demekten başka çarem kalmıyacak.
elmas almıyoruz diye haklarımızı gasp etme hakkınızın olmadığını bilmenizi isterim

oyuncu adı : kemalani

umarım ilgilenen ve  mantıklı açıklama yapan bir moderatörümüz vardır

saygılar , iyi oyunlar
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 21, 2012, 12:36:54 ÖÖ »

dünya kupasında saldırı yapan ordunun zırh,piyade saldırısı gibi bilgilerini sağlam girdiğinden eminmisin , sistemden geldiği için premium aktif veya değil yada ne bileyim taktik seçimi varmıdır?  bir ihtimalde belkide özel kaynağı varmış gibi bir saldırı düzenlemiştir.tabiki en son ihtimalde sen haklısın.
not1:simülatörde bildiğim kadarıyla 50 moral puanının altına düştüğünde her bir moral için % 1 lik kaybetme oranını hesaplamıyor bu yüzden simülatörde 20 moralle bile savaşı kazanmış görünürsün ama normalde o moralle savaş kazanmak çok çok zor bir durum.
not2:simülatörde moral 50 ve altına düştümü sağlam oynamak istiyorsan bence hiç şansını deneme çünkü işin sistemin insafına kalmış olabilir.

kar beyazı temiz değildir!!!
kemalani
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 21, 2012, 01:05:22 ÖÖ »

arkadaşım  dediklerini denedim ( piyade saldırısı vs, onların hepsini simülaterde yükselttim, söz konusu olay 2 side kale baskını  bu yüzden askeri mimariyi ve hendeği  yükselttim ve okçu sayısını fazlalaştırdım. diğer diyarda da oynuyorum , o konulara dikkat ediyorum, yinede uyarı için sağol ama durum bahsettiğin değil, asker basmaktan inan puan yapamadım birde böyle saçma bir şekilde yenilince insanın morali bozuluyor. toplamda kaybım 20.000 puanın üstünde ( bina seviyelerinin inmesi ve yenildiğin için fazla asker kaybı + mevcutta ne varsa altın dahil  ürünler )
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!