Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 02:10:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: sandık  (Okunma Sayısı 1537 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 19, 2012, 07:33:04 ÖS »

bu tapınak sandığı icat oldu mertlik bozuldu..parası olan açıyo alıyor kaynagını askerini ohh suyundanda koy Grin adamın askerini kesiyorsun sabah bi bakmışsın eskisinden fazla askeri var.. e nerde kaldı bu oyunun zevki nerde kaldı ustalık nerde kaldı emek..biz garibanlar çabalayıp duralım Grin bu v5 i resmen parası olan oynasın muhabbetine döndürmüşler. askeri basıyorsun yapıştır elmas ı..hop hazır..oda yetmedi aç kutuları istediğin askeri al hemen. ne eğitimle uğras ne köylüm azalacak diye endişe et..restaurant menüsü gibi yapmışlar istediğin asker şu kadar şu para yada boş Grin azim yapıcam gunluk gelen 1 elmasları biriktiricem 3-4 ay, açıcam bende bakalım kutumu..gerçi hepsi boş çıkar para veripte almadığım için elmasları Grin
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2012, 08:50:23 ÖS »

bu tapınak sandığı icat oldu mertlik bozuldu..parası olan açıyo alıyor kaynagını askerini ohh suyundanda koy Grin adamın askerini kesiyorsun sabah bi bakmışsın eskisinden fazla askeri var.. e nerde kaldı bu oyunun zevki nerde kaldı ustalık nerde kaldı emek..biz garibanlar çabalayıp duralım Grin bu v5 i resmen parası olan oynasın muhabbetine döndürmüşler. askeri basıyorsun yapıştır elmas ı..hop hazır..oda yetmedi aç kutuları istediğin askeri al hemen. ne eğitimle uğras ne köylüm azalacak diye endişe et..restaurant menüsü gibi yapmışlar istediğin asker şu kadar şu para yada boş Grin azim yapıcam gunluk gelen 1 elmasları biriktiricem 3-4 ay, açıcam bende bakalım kutumu..gerçi hepsi boş çıkar para veripte almadığım için elmasları Grin
kardesim azim yapma v4 oyna ZEKİ oyuncular gibi davran benim dilimle HİLE yap gerisini senden az ZEKİ olanlar düşünsün Grin Grin

not : eksimi unutma Grin Grin Grin
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 19, 2012, 09:04:39 ÖS »

hasan valla v4 ün yerini tutmaz hiç bir oyun. oynayacaksan v4 gelirim hemen..topla ekibi ben aynı dakika düşerim Grin zeki oyuncuların çok olduğu bi diyar bulda özlemişlerdir bizi unutturmayalım kendimizi.Grin sana bi eksi daha benden Grin Grin Grin
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 19, 2012, 09:27:32 ÖS »

hasan valla v4 ün yerini tutmaz hiç bir oyun. oynayacaksan v4 gelirim hemen..topla ekibi ben aynı dakika düşerim Grin zeki oyuncuların çok olduğu bi diyar bulda özlemişlerdir bizi unutturmayalım kendimizi.Grin sana bi eksi daha benden Grin Grin Grin
kardeşim valla hepinizi özledim ama bu oyundan artık gram zevk almıyorum çünkü bence bizim ekip başarılmayacak bir çok şeyi başardı ve bundan sonrası sadece burda gırgır işi kaldı Grin Grin

not : benden sana artı çok önce gelmişti Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!