Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 02:17:45 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: hile mi daha kötü, parayla oynanması mı?  (Okunma Sayısı 9544 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 13, 2012, 02:02:41 ÖÖ »

Bilen bilir tek diyar tek hesap oynarım.
Hile yapmam ama yapanlara özel bir kin duymam
Multi hesaplarla hile yapanların bunun için bir sürü zaman ve emek sarfetmeleri de gerekir
Program hilelerini duydum, yaptığını söyleyende oldu, ama saldırı uyarı programı dışındakilerin ne işe yaradığını bilmem
Benim bildiğim artık kalifikasyonda bile elmasla ciddi gelişme imkanı var
Her gün yüzün üzerinde elmas harcayarak birkaç günlük üretimi bir anda sağlama şansın var
yüksek miktarda elmas alımının ödüllerini de ekle
birazda oyundan anlıyorsan zıplayabilirsin
İşte ben bunu kabul edemem
Varsa kaynak/ordu temin eden programlar hariç hileyle başa çıkabilirsin
Ama parayla nasıl başa çıkacaksın
geçen sene kalifikasyondan  hatırladığım askerleri yetiştirmek için barakalarla ve zamanla uğraşman gerekiyordu
şimdi bas parayı askeri barakadan çıkar
ustalarla yarışırken zevk alabilirsin parayla yarışırken ne zevk alabilirsin ki
ha sen de yap diyebilirsin ama öyle oyunun ne zevki var
bence bu oyun artık dibe vurmuştur
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 13, 2012, 06:43:16 ÖÖ »

Bilen bilir tek diyar tek hesap oynarım.
Hile yapmam ama yapanlara özel bir kin duymam
Multi hesaplarla hile yapanların bunun için bir sürü zaman ve emek sarfetmeleri de gerekir
Program hilelerini duydum, yaptığını söyleyende oldu, ama saldırı uyarı programı dışındakilerin ne işe yaradığını bilmem
Benim bildiğim artık kalifikasyonda bile elmasla ciddi gelişme imkanı var
Her gün yüzün üzerinde elmas harcayarak birkaç günlük üretimi bir anda sağlama şansın var
yüksek miktarda elmas alımının ödüllerini de ekle
birazda oyundan anlıyorsan zıplayabilirsin
İşte ben bunu kabul edemem
Varsa kaynak/ordu temin eden programlar hariç hileyle başa çıkabilirsin
Ama parayla nasıl başa çıkacaksın
geçen sene kalifikasyondan  hatırladığım askerleri yetiştirmek için barakalarla ve zamanla uğraşman gerekiyordu
şimdi bas parayı askeri barakadan çıkar
ustalarla yarışırken zevk alabilirsin parayla yarışırken ne zevk alabilirsin ki
ha sen de yap diyebilirsin ama öyle oyunun ne zevki var
bence bu oyun artık dibe vurmuştur

kanka bu oyun dibe vuralı aslında cok olmustu ama şimdi dibinin dibine vurdu.bu oyunda zamanın varsa hileni yap keyfine bak en azından buna göz yuman oyun yönetimi senden para kazanmasın. dediğim gibi sende bırakanlar kervanına katıl oynayacaksanda arada gir bir kac arastırma kapat oyunu Grin Grin Grin

dip not : o dediğin rogramların hepsini kullandım ve bu güne kadar kesinlikle tek kurus para harcamadım ve bundan dolayı kendimle grur duyuyorum Grin Grin Grin
Alemdar54
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2012, 10:17:56 ÖS »

kara senin gibi bir oyuncuyla oynayamadım ama sağlık olsn sana başarılar dilerim bu konuda kesinlikle ve kesinlikle noktası virgülüne kadar sana katılıyorm ben de bu worldcupdan sonra kesinlikle bırakıyorm yeter artk +99 elmaslı tapınak cıktıgında ben oyundan sogudum zaten benim kadar terke cıkan çok az kişi vardır ben bile uluslar arasında ilk 5 de zor tutunuyorsam bu oyun oynanmaz eskiden on süresi yüksek ve saglam terke cıkan üst düzeylere ulaşırdı şimdi ise parası olan benm de oyuna yatıracak param yok o yüzden bu oyuna son noktayı koyacam yakın zamanda
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Ekim 31, 2012, 04:33:28 ÖS »

bu oyun uzun zamandır dipte zaten  Smiley

Drusus
Namı diğer Justus
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 08, 2012, 07:31:47 ÖS »

Selam...

valla bir anda canım çok aşırı kan dökmek istedi,o yüzden dünya kupasını da görünce foruma zıpladım hemen:))

ben çok eski oyunculardan namı diğer justus..ama yeni oyuncular beni tanımazlar.

eğer dünya kupasında bazı nedenlerden dolayı oynayamayacak olan varsa-hesabını devralmayı çok isterim.
ve her zaman yaptığım gibi-elimden gelenin en iyisini de yapmaya çalışırım..

Karahan'nın şikayetlerini daha yeni yabancı bir arkadaştan duymuştum.gerçekten elmas kullanımı oyunculara kafayı yedirtecek kadar uçurulmuş.bundan haberim var.
bu çok kötü tabii ki.ama doğru konuşan insanlar susmak yerine konuşmaya devam ederse bu durumun kesinlikle düzeltilmesi gerektiğini,anlamayanlara her forumda tekrar ve tekrar anlatırız biz bunları...

neyse ben şimdi haddimi çok aşmayayım.daha yeni selam dedik:)))
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 08, 2012, 07:35:52 ÖS »

d10 blıtsde oynamışmıydın ?
Drusus
Namı diğer Justus
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 08, 2012, 08:02:27 ÖS »

evet.çok oynadım...
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Kasım 09, 2012, 02:15:38 ÖS »

şeytana kanmayın bu oyunu oynamayın  Grin

burak3426
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 09, 2012, 06:40:15 ÖS »

justus blitzdee çok oynamışdır bilrim anı ittide bile olduk 4 sene önce buruf ben bu arada usta hatırlamasın ama:d
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 17, 2012, 09:56:47 ÖÖ »

justus blitzdee çok oynamışdır bilrim anı ittide bile olduk 4 sene önce buruf ben bu arada usta hatırlamasın ama:d
valla justusu blitsde bi kere gördüm 3. gün çürüttüler ve oyunu bıraktı  Grin
rojad65
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 15, 2013, 08:35:12 ÖS »

tüm diyara duyrulur:..imperia oyunu kuralları nedeniyle biz bu diyarı komple kapatıyoruz..çünkü yapılan her değişim oyunu daha bir sıkıcı hale getirip oyun etiğinin dışına çıkarmaktadır...sonuçta emek verilen zaman ayrılarak ve gerçekten oyunun hakkını vererek oynuyor olmanın keyfi artık sadece cüzdanındaki elmas alma limiti sınırsız olan oyun bilmezlerin eline kaldı artık tecrübe sadece eski anılarda kaldı.madem oyunda olup bu anılarla yad olunacağımıza...anıları canlı tutup diyarı parasının gücüne eş tuttuğu hesaplarla oynayan oyunculara bırakıyoruz..kimseye bir kırılganlığımız yoktur...oyun bilgisi olan ve gerçekten hakkını veren oyunculara selam eder ..olası bir kusurumuz varsada affını isteriz...KADAVRA İTTİFAKI
( bu ve nice bunun gibi diyarın en iyileri en tecrübeleri teker teker yada ittifakça oyunu bırakıyorlar herşey para olmasın parası bol olan avantaj sağlasın ama herşeyiyle para olmasın amaç bende bırakıyorum artık oyun bi gün düzelirse belki geri gelirim.) turkish diyar 12
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Nisan 18, 2013, 07:42:29 ÖS »

tüm diyara duyrulur:..imperia oyunu kuralları nedeniyle biz bu diyarı komple kapatıyoruz..çünkü yapılan her değişim oyunu daha bir sıkıcı hale getirip oyun etiğinin dışına çıkarmaktadır...sonuçta emek verilen zaman ayrılarak ve gerçekten oyunun hakkını vererek oynuyor olmanın keyfi artık sadece cüzdanındaki elmas alma limiti sınırsız olan oyun bilmezlerin eline kaldı artık tecrübe sadece eski anılarda kaldı.madem oyunda olup bu anılarla yad olunacağımıza...anıları canlı tutup diyarı parasının gücüne eş tuttuğu hesaplarla oynayan oyunculara bırakıyoruz..kimseye bir kırılganlığımız yoktur...oyun bilgisi olan ve gerçekten hakkını veren oyunculara selam eder ..olası bir kusurumuz varsada affını isteriz...KADAVRA İTTİFAKI
( bu ve nice bunun gibi diyarın en iyileri en tecrübeleri teker teker yada ittifakça oyunu bırakıyorlar herşey para olmasın parası bol olan avantaj sağlasın ama herşeyiyle para olmasın amaç bende bırakıyorum artık oyun bi gün düzelirse belki geri gelirim.) turkish diyar 12

Dostum şikayetin hileden olsaydı tamamen hak verecektim sana fakat..
Şikayetin oyun paracı , parası olan hep yukarda diye söyleniyorsan orda dur derim.
Bu oyunu yıllarca oynadım ve her sene parasıyla oynuyordum.. İnan çok cüzi paralara kral oluyorsun Smiley 
Şimdi bir oyuna sardım 3 ayda 8 bin tl veren var.. benimde 500 gitti şimdiden..  Gelde karşılaştır bakalım Smiley   
Kısacası bu oyunda giden para çok komik paralar.. Yani şöyle diğer oynadığım oyunda adım atmaya para alıyorlar =) 
Amacım sana karşı tavır alan bir yazı yazmak değil, sadece bilgimi paylaşmak ve bu oyunun diğerlerine kıyasla daha ekonomik bir oyun olması..

DipNoT :  Saygılar Wink   

Uploaded with ImageShack.us
subzero
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Nisan 23, 2013, 08:55:48 ÖÖ »

ne ekonomiği adam artık para ile aralıksız asker basabilirsin diyor demekki sınır kalmamış bu oyundaki tek fark rakibinden zayıf kalmamalısın yoksa yokedilirsin o kadar emeğin boşa gider gibi birşey senin oynadığın oyun ise savaşı kaybettiğinde kaybettiğin ne var itemlerinimi yok paranımı yok o oyunda sadece kazanamassan boşuna savaşmış olursun onun için bu oyundaki denge ile karşılaştırılamaz ve bu oyunda ekonomi için aylarca emek veriyosun bi anda para gücü ile yıkılmak adama kor.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Nisan 28, 2013, 08:42:08 ÖS »

Dostum şikayetin hileden olsaydı tamamen hak verecektim sana fakat..
Şikayetin oyun paracı , parası olan hep yukarda diye söyleniyorsan orda dur derim.
Bu oyunu yıllarca oynadım ve her sene parasıyla oynuyordum.. İnan çok cüzi paralara kral oluyorsun Smiley 
Şimdi bir oyuna sardım 3 ayda 8 bin tl veren var.. benimde 500 gitti şimdiden..  Gelde karşılaştır bakalım Smiley   
Kısacası bu oyunda giden para çok komik paralar.. Yani şöyle diğer oynadığım oyunda adım atmaya para alıyorlar =) 
Amacım sana karşı tavır alan bir yazı yazmak değil, sadece bilgimi paylaşmak ve bu oyunun diğerlerine kıyasla daha ekonomik bir oyun olması..

DipNoT :  Saygılar Wink   
10 liralık bi kontör at madem de yetim sevindir sevaptır  Grin Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!