Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 07:16:38 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararası Diyar 13'ü Komutanlar ittifakı olarak bırakıyoruz.  (Okunma Sayısı 4164 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 13, 2012, 01:33:23 ÖS »

Herşeyi anlıyorumda, nasıl bir psikolojidir sizinkisi onu anlamıyorum... Her haltı yiyip sonra da sütten çıkmış ak kaşık misali hayasızca, utanmadan cevap verecek kadar küçük olabiliyorsunuz bunu anlayamıyorum. Ben 7 senelik oyun hayatımda kim ne yapmışla ilgilenmedim, ben ne yaptım ona baktım ve sadece keyifli vakit geçirmek için oynadım bu oyunu. Sizin gibilere de çok nadir cevap verdim, malum seviye meselesi.. Ticaret hilesi yapıyrosunuz denildi, program kullanıyorsunuz denildi, 100 kişilik nüfusla 200 kişilik orduya nasıl bakıyorsunuz denildi, yöneticilerle ilişkiniz var denildi, yan hesaplarınızın sayısı tahmin edilemiyor denildi, 24 saat off kullanmıyorsunuz denildi, denildi de denildi... Bunlardan pek çoğu bana göre de doğru ama benim için önemli değil. Ben sadece şunu merak ediyorum; aylarca birlikte oynadığınız, sonra başka ittifaka aldığınız sözde arkadaşlarınıza karşı yaptığınız ittifak savaşını kazandığınızda ne hissettiniz??? En çok bunu merak ediyorum gerçekten. Kendi kontrolündeki oyunculara karşı, 72000 civarı puan alınarak kazanılmış bir savaş sonrası psikolojiniz nasıldı, bana bunu izah edebilrisen çok sevinirim. Veee mutlaka bir izahınız da vardır sizin, ne de olsa hepiniz "BASTARD" sınız....

Benimde anlamadığım bir şey var, orduyu bizim bir arkadaşa 5 saat yola yolayıpta nasıl 6 saatlık off yapmaya çalıştın. Sonra biz hilleciymişiz,
siz kendiniz kestiniz kendinizi.
Ben biliyormusun ne merak ediyorum, türk diyarları kim bilir ne komediydi.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2012, 05:55:29 ÖS Gönderen: mesi » Kayıtlı
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 13, 2012, 01:43:30 ÖS »

Taaaa Ağırların açıldığı ilk günlerde Buhala deli hile yapıyor diye forumda bas bas bağırmıştım ama pek birlik olamadığımız için bunlar bu hallere geldiler. Bende iyiki bırakmışım diyorum açıkçası Smiley  Neyse biz hiç değilse 2-3 kere vurduk ta bastardslar hiç vurulmadık diyemiyorlar Smiley Birde ismimi ittifak duvarlarına yazdırdığım için de içim gayet rahat Grin  Sezar ve Aslanbaba ( buhala'yı 3500 mesafeye kaçıran ,  blastıda tatilden tatile kaçıran 2 hesap ) Grin  O minik Beyinlerine kazındı bu iki isim o nedenle Mutluyum Tongue   Bastards lar 2 ye bölünün de birbirinizle savaşın da izleyelim bakalım Grin  ( savaş sonucu aynen şu olur : kimse birbirini vuramaz ...  PROGRAMLAR SAĞOLSUN ) 

İkide bir vurmuşun bizi çok diyorsun, işte istatisic

Uploaded with ImageShack.us

ne kadar çok vurmuşun görünüyor.  *hihi* *hihi*

İttifak duvarımızdaki isimler, onlardan madalya aldığımız hesaplardı, senin de ismin ordaymiş demek ki (hatırlamiyordum) eee sevinmeye devam et sen, kötü bişey değil.  Grin Grin Grin
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 13, 2012, 02:34:48 ÖS »

İkide bir vurmuşun bizi çok diyorsun, işte istatisic

ne kadar çok vurmuşun görünüyor.  *hihi* *hihi*

İttifak duvarımızdaki isimler, onlardan madalya aldığımız hesaplardı, senin de ismin ordaymiş demek ki (hatırlamiyordum) eee sevinmeye devam et sen, kötü bişey değil.  Grin Grin Grin

istatisic  değil yavrum , türkçeyi tam sökememişsin ..  Dil papuç gibi gerçi Grin

Şimdi gelelim ittifak duvar yazılarına, ben size neden benim ismim duvarda yazıyor dediğim zaman , bu yazanlar bizim düşmanlarımız yani vurucaklarımız demiştiniz Grin  madalya aldıklarımız diye birşey geçmemişti Grin:D  Orda yazdıklarınız SİZİN TIRSTIKLARINIZDI Grin
BEn zaten vurduk derken perişan ettik demedim, büyük liderin buhala korkuma ordu kaçırdımı kaçırmadımı ? blast tatilden tatile kaçtımı kaçmadımı ?
Mesi benimle polemiğe girme yavru kuş git kime ne diyorsan de.. 
HEE ŞUNUDA UNUTMA SEN TAM BİR BASTARD sın Grin   MİNİK BEYİNLİ BASTARD Grin
Bastard ın türkçe karşılığınıda iyi bildiğini düşünerek kendinize bu ismi yakıştırmanın ne denli bir gerzeklik olduğunuda söylemeden geçemeyeceğim Grin

mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 13, 2012, 02:53:08 ÖS »

istatisic  değil yavrum , türkçeyi tam sökememişsin ..  Dil papuç gibi gerçi Grin

Şimdi gelelim ittifak duvar yazılarına, ben size neden benim ismim duvarda yazıyor dediğim zaman , bu yazanlar bizim düşmanlarımız yani vurucaklarımız demiştiniz Grin  madalya aldıklarımız diye birşey geçmemişti Grin:D  Orda yazdıklarınız SİZİN TIRSTIKLARINIZDI Grin
BEn zaten vurduk derken perişan ettik demedim, büyük liderin buhala korkuma ordu kaçırdımı kaçırmadımı ? blast tatilden tatile kaçtımı kaçmadımı ?
Mesi benimle polemiğe girme yavru kuş git kime ne diyorsan de..  
HEE ŞUNUDA UNUTMA SEN TAM BİR BASTARD sın Grin   MİNİK BEYİNLİ BASTARD Grin
Bastard ın türkçe karşılığınıda iyi bildiğini düşünerek kendinize bu ismi yakıştırmanın ne denli bir gerzeklik olduğunuda söylemeden geçemeyeceğim Grin

Bizim duvarda ne yazmış sen benden daha iyi biliyorsun demek.   *crazy* *crazy* *crazy*
Kardeş git başka yalanlar uydur, bu eylenceli değil.   *xxx* *xxx* *xxx*
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 13, 2012, 03:21:37 ÖS »

*hahaha*  *hahaha*  *hahaha*   Tabi eğlenceli olmaz Grin   

OĞLUM BAK GİT  Tongue

ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ekim 13, 2012, 11:58:42 ÖS »

Bu ticaretle 2 defa daha büyük ordu beslenebilir, daha Barbarrustan aldiğim altından var zaten, size daha önce de dedim, yapın iyi eko, benim askerlere lazım olcak.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Ahmete gelince, oyunu brakıcak olmus oruduyu yolamis ve tatil almis, e bana bundan iyi eylence mi olur, 1 ay daha oynuda olup ta ben onu salırmaktan sa o gelmıs arkaşa çakılmış.
Ayrıca senin hesap D13 te hangisi? Lips Sealed Lips Sealed

Cevap yazmak şart oldu Smiley Klasik laflar vardır. Sen ve senin gibiler için kullanılır genellikle Grin NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUN SEN ? NE KULLANDIĞINI BİZE DE SÖYLE BİZDE YAŞAYALIM AYNI KAFAYI Smiley Klasik olmus artık.... Ticaret yüksek olabilir. Olmasıda iyi tabiki. Yalnız senin işine gelmeyen ve burada yazmaktan çekindiğin durumunu ben izah edeyim. Minik beynin almaz bunları. Tekrarlamakta fayda görüyorum Smiley Öncelikle ekonomin iyi olmak zorunda. Üreteceksin ki sattığın zaman kazanç elde edebilesin. Ahmetten bahsetmişsin Smiley İyi oku kafana sok bunu Grin 1.9m nufusunla ne üretiyorsunda 3m orduya sadece ticaretle bakabiliyosun ? Ahmet hesabının nufusu 4.2m civarında. Adamın askeri senin asker sayının yarısından biraz daha fazla... Eyalet sayısı senden 5 adet daha fazla... Üretimi kesinlikle 2 katındadır Smiley Barbarrustan aldıgım altından var diyosun hala ? Senın ordu masrafın saatlik 100k filandır ozaman Grin Ürettiğin ile mevcut askerine bakmak zor iken üstüne 2 hafta gibi kısa sürede şovalye sayısını 600k nın üstüne çıkartabiliyosan eğer büyük hilecisin demektir. O 2 haftalık aralıkta savas raporlarını inceledim. Bastığın 200k şov+diğer birimleri saldırılardan elde ettiğin mallardan karsılaman imkansız. Hesabını kendin yap artık. Eeee o kadar program var. Onuda bulmussunuzdur. Maliyeti azaltmanın en temız yolu (Şakaydı ama her şakada gercek payı ihtimalini unutmamak lazım Smiley ) Adam emeği ile askerini basmıs, senin gibi ne oldugu belirsiz BASTARD için mi canını sıkacaktı ? Bu diyar benim için ara verdikten sonra iyi antreman yapma imkanı sağladı :=) Benim kim oldugumu merak ediyorsan yeni diyarda illaki görürsün bulursun... Çok ugrastım sizin gibilerle oyunda Smiley Şifremi bile kırmağa çalıstılar diyar 1.sini indirmem için. Eminim ki o oyuncular sizin yanınızda melek gibidirler....

Uzun lafın kısası Hile+program+yönetim : 1 Emek+sabır+Düzgün oyuncular : 0 Bunu kabul ettim zaten Smiley Sevinebilirsiniz.

DİPNOT: Duyduklarıma cok takılmam ama sormam lazım. Senin mesi ve cloxsa baktıgın söyleniyor oyunda. Engellenmişsin ama bir şekilde başka hesaptan işimi görürüm diye mesajlar atmıssın Smiley Kaç hesaba bakıyorsunuz anlamadım doğrusu. Bu soruda bizzat benim merakım. Mesi ve nowayout forumda seni hesaplarınmı ? İkinizi aynı anda yazarken hiç görmek nasip olmadı Smiley

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ekim 14, 2012, 09:35:33 ÖÖ »

Benimde anlamadığım bir şey var, orduyu bizim bir arkadaşa 5 saat yola yolayıpta nasıl 6 saatlık off yapmaya çalıştın. Sonra biz hilleciymişiz,
siz kendiniz kestiniz kendinizi.
Ben biliyormusun ne merak ediyorum, türk diyarları kim bilir ne komediydi.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Adam gibi bir cevap veremeyeceğini biliyordum aslında. Sonuçta senden beklediğim cevabı da zeka yaşını da almış oldum... Ben bu oyunu oynamaya başladığımda sen ve senin gibiler yoktu ortalıkta.. İttifak savaşınlarından sonra birbirini tebrik eden rakipler vardı, hile yapanları ittifakında barındırmayan karakterli oyuncular. Bir de bu oyunu senin gibilere peşkeş çekmeyen İO yönetimi... Türk, Polonyalı, Romen, Brezilyalı hatta Bulgar bir sürü kaliteli oyuncu tanıdım 7 sene boyunca. Hepsi de sen ve senin gibiler yüzünden bıraktılar maalesef..Sen ve senin gibi kazanmak için herşeyi mübah sayan psikolojisi bozuklar ve sizin gibilere izin veren bir sistem olduğu sürece hep kazanırsınız nasılsa da, kaybeden biz değil oyunun kendisi olur...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ekim 14, 2012, 10:17:07 ÖÖ »

Adam gibi bir cevap veremeyeceğini biliyordum aslında. Sonuçta senden beklediğim cevabı da zeka yaşını da almış oldum... Ben bu oyunu oynamaya başladığımda sen ve senin gibiler yoktu ortalıkta.. İttifak savaşınlarından sonra birbirini tebrik eden rakipler vardı, hile yapanları ittifakında barındırmayan karakterli oyuncular. Bir de bu oyunu senin gibilere peşkeş çekmeyen İO yönetimi... Türk, Polonyalı, Romen, Brezilyalı hatta Bulgar bir sürü kaliteli oyuncu tanıdım 7 sene boyunca. Hepsi de sen ve senin gibiler yüzünden bıraktılar maalesef..Sen ve senin gibi kazanmak için herşeyi mübah sayan psikolojisi bozuklar ve sizin gibilere izin veren bir sistem olduğu sürece hep kazanırsınız nasılsa da, kaybeden biz değil oyunun kendisi olur...

+++++++++++++

mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ekim 15, 2012, 01:36:48 ÖS »

7 yıl oynuyorsun ve hala oynamaya öğrenememişsin  *pardon* *pardon* *pardon*
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!