Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 11:33:50 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararası Diyar 13'ü Komutanlar ittifakı olarak bırakıyoruz.  (Okunma Sayısı 4148 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 11, 2012, 09:58:06 ÖS »

Arkadaşlar merhaba, bu oyunu oynamamız da ki en büyük amaç tabi  kide ,  iyi dostluklar kurmak ve eğlenerek oyun oynamak , ancak gel gelelim ki uluslararası diyar 13 'te bunları yapabilmek  çok zor neredeyse imkansız hale geldi, sene başından beri bariz yapılan çok büyük hileleri oyunculara yönetim gerekli hileleri tespit edip gerekli cezaları veremedi, bu da diyarda ki oyuncuların hızla oyunu bırakmasına sebep oldu, her geçen gün diyarda oynayan aktif oyuncu sayısı azaldı ve Aktif olarak oynayan Son Türk ittifakı olarak bizlerde diyara nokta koyuyoruz. Amacım burada kimseyi suçlamak değil ancak yapılan hileler o kadar tatsız ki, Türk diyarlarında yapılan hilelere isyan ettiğimiz dönemlerdeki en büyük hileci oyuncuları bile aratıyor bize,  diyarda yapılan hilelerden bazı örnekler , ittifak lideri  saldırı yaparken nasıl bir hile yapılıyorsa ittifaktan saldırının son anlarında atılıyor  ve saldırdığı kişiye araştırmalardan yoksun şekilde savaştığından savaşı kaybediyor ve daha önce ittifaka 2. defa gir çık yapmasına rağmen  ittifaka tekrar girebiliyor, 3-4 milyon ordusu olan kişinin 12 eyaleti var ve ana eyaletinde 40 m civarı altın devamlı oluyor, bu kadar askere bakabilmek için devamlı kaynak gerekiyor üstelik madene de gitmiyorlar, bunların hepsini geçtim, birde 6 saat of kuralı olan diyarda , bunlar 24 saat of kalabiliyor, nasıl mı  orduları sürekli yanlarda tutuyorlar, birisi saldırdığında sürekli online olabiliyorlar programla tabi, devamlı sıkıştırıldıklarında 24 saat online olduklarını kanıtlarcasına bu defada tatile alıyorlar, sizlerin anlayacağı o kadar uğraş verip bastığımız askerlerle bizim onları yakalama şansımız da kalmıyor ama biz ofa girip ordu kaçırmak zorundayız ve en az 7 m ordu masrafı gidiyor. bu şartlar altında bu  diyara devam etmek eğlenceden ziyade işkenceye dönüşmeye yüz tutmuşken bırakmanın en doğru karar olduğunu düşündüğümüzden Komutanlar ittifakı olarak uluslararası diyar 13 'ü bırakıyoruz,  geçirdiğimiz iyi zamanlar içi tüm dostlara teşekkür ederiz.
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2012, 10:02:42 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 11, 2012, 10:06:58 ÖS »

bu devranın olacağını taaa 5 ay öncesinden görüp bıraktığım için bir kez daha kendime tşk ediyorum Smiley

eğlence işkenceye dönüşmeye başladığı an bırakacaksın
zira burada ne kadar uğraş versen de değişen tek şey diyardaki kalan gün sayısı  Sad

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 11, 2012, 10:25:38 ÖS »

Finale geldik artık  Cool Boşa kürek sallamanın anlamı kalmadığı d13 te hileye programa ve yönetime yenildiğim için kendimi suçlayamıyorum. Son zamanlarda geçte olsada farkına vardığım husus, hile ve hilecinin oyunun sonucuna bu kadar etki ettiğidir. Emek ve para ile oynayarak sadece çiftçilik yapılır artık bu oyunda Smiley Lafı cok uzatmaya gerek yok. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz ittifak olarak. Emek çalanlara ise tek cümle söleyeceğim Grin OLUM BAK GİT!
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2012, 10:27:53 ÖS Gönderen: ATLASIM » Kayıtlı

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 11, 2012, 10:45:35 ÖS »

bu devranın olacağını taaa 5 ay öncesinden görüp bıraktığım için bir kez daha kendime tşk ediyorum Smiley

eğlence işkenceye dönüşmeye başladığı an bırakacaksın
zira burada ne kadar uğraş versen de değişen tek şey diyardaki kalan gün sayısı  Sad

*ok*
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 11, 2012, 11:02:04 ÖS »

Braveheart tan selamlar hayirli ugurlu olsun KOMUTANLARA iyiki bulgarlarla tanistik Smiley birde dunya sampiyonuymuslar yemezler yemezler baska oyuna yonelttiler o kadar hile ile.neyse hadi herkese iyi seyirler.
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 12, 2012, 01:08:32 ÖÖ »

Forumda okuyanlara açıklamak istiyorum neden komutanlar ittiffakı oyunu brakıyorlar diyorlar. Aslında son 1-2 gün çok aptal aptal savaşlar kaybettıler ve 
şimdı saçma sapan nedenler düşünüorlar.

Uploaded with ImageShack.us

Bu savaşlarda nasıl hile var bilmem, bir saldırıyı takip edemiyorlar, sonra bilmem neymiş, bir kere olsun yenildiğinizi itraf edin ya. Açıkçası ben komutanlar 
ittifakından daha fazla şey bekliyordum ama çok zayıf oyuncuymuşlar, biz saldiri bíle göndermedik, kendileri gelip çakıldı, sonra biz hileciymişiz. Hadı neyse güle güle sizlerede, ama 2 gün sonra oyunda olucağınızı billiyoruz hepimiz, diğer türk 
ittiffakların yaptığı gibi 2K asker kalmaynca ordunuz brakmazsiniz oyunu, sadece burada boş boş yazarsınız.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 12, 2012, 01:40:16 ÖÖ »

Boş boş konuşup kimseyi boşuna gaza getirmeye çalışma, o saldırıları bırakacağımız için takip bile etmedik zaten, hatta bugün ahmet te saçma sapan saldır yaptı neden mi zaten hiç ofta olmuyorsunuz program sayesinde , bu saatten sonra kullanmasanız da o programları oynamayız, bu oyunu yeni oyuna başladım hatta, imperida hile çok dönüyor ve kontrol edilemiyor, bu yüzden çok fazla oyuncu kaybediyor, düzelirse belki o zaman oyun oynanılabilir ama pek sanmıyorum,  neyse laf dalaşı yapmak için burada yazmadık, neyse gerçekler onu söyledik, boşuna kasmaya gerek yok. Komutanların hilenin normal seviyelerde olduğu diyarlarda neler yaptığını bilen biliyor, sen  şimdi ittifakını ikiye böl hepinizde aynı programlardan var karşılıklı savaşın bakalım zevk alacak mısınız, hiç biriniz birbirinizi yakalayamayacak,   dolayısıyla bir cacık anlamayacaksınız oyundan.
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2012, 01:42:27 ÖÖ Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 12, 2012, 01:51:32 ÖÖ »

Azcık beynin vardı onuda kaybetmişsin imperia oynaya oynaya Grin Minik beyinli Mesi. O gösterdiğin rapor sonucları neyi değiştirir ? Ben söliyim sana cevabını. Ancak minik beyninin aldıgı kadarını deiştirir. Aklınca kelime oyunları ile kendini haklı çıkartmaya çalısan minik beyinli mesi. 1.9m nufusla nasıl baktın okadar askere ? Bunu sordugumda nıye cevap yazmadın minik beyinli mesi ? Hilenin dibine vurdunuz. adam oldunda burda ahkam mı kesiyon minik beyinli mesi ? adam askeri yollamıs hesap yapmadan, tatıle almıs sonra. senimi eğlendirecekti 1 ay daha ? Boş boş konusup ortamı germe minik beyinli mesi. 2dk adam olsaydınız da hile yapmadan oynasaydınız. Hilesiz oynamak beceri ve zeka ister. Senin minik beyninde yer almaz böle şeyler. Bu yazdıklarım tatmin etmezse özel msj atabilirsin devamı için. Beynin almaz yada algılayamaz diye kısa kestim MİNİK BEYİNLİ MESİ  Cool

DİPNOT: Siparis üstüne sormam lazım Smiley Ne ara Türkçeyi söktüğünü soruyor arkadaslar Grin

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ekim 12, 2012, 08:20:44 ÖÖ »

Forumda okuyanlara açıklamak istiyorum neden komutanlar ittiffakı oyunu brakıyorlar diyorlar. Aslında son 1-2 gün çok aptal aptal savaşlar kaybettıler ve 
şimdı saçma sapan nedenler düşünüorlar.

Bu savaşlarda nasıl hile var bilmem, bir saldırıyı takip edemiyorlar, sonra bilmem neymiş, bir kere olsun yenildiğinizi itraf edin ya. Açıkçası ben komutanlar 
ittifakından daha fazla şey bekliyordum ama çok zayıf oyuncuymuşlar, biz saldiri bíle göndermedik, kendileri gelip çakıldı, sonra biz hileciymişiz. Hadı neyse güle güle sizlerede, ama 2 gün sonra oyunda olucağınızı billiyoruz hepimiz, diğer türk 
ittiffakların yaptığı gibi 2K asker kalmaynca ordunuz brakmazsiniz oyunu, sadece burada boş boş yazarsınız.

Herşeyi anlıyorumda, nasıl bir psikolojidir sizinkisi onu anlamıyorum... Her haltı yiyip sonra da sütten çıkmış ak kaşık misali hayasızca, utanmadan cevap verecek kadar küçük olabiliyorsunuz bunu anlayamıyorum. Ben 7 senelik oyun hayatımda kim ne yapmışla ilgilenmedim, ben ne yaptım ona baktım ve sadece keyifli vakit geçirmek için oynadım bu oyunu. Sizin gibilere de çok nadir cevap verdim, malum seviye meselesi.. Ticaret hilesi yapıyrosunuz denildi, program kullanıyorsunuz denildi, 100 kişilik nüfusla 200 kişilik orduya nasıl bakıyorsunuz denildi, yöneticilerle ilişkiniz var denildi, yan hesaplarınızın sayısı tahmin edilemiyor denildi, 24 saat off kullanmıyorsunuz denildi, denildi de denildi... Bunlardan pek çoğu bana göre de doğru ama benim için önemli değil. Ben sadece şunu merak ediyorum; aylarca birlikte oynadığınız, sonra başka ittifaka aldığınız sözde arkadaşlarınıza karşı yaptığınız ittifak savaşını kazandığınızda ne hissettiniz??? En çok bunu merak ediyorum gerçekten. Kendi kontrolündeki oyunculara karşı, 72000 civarı puan alınarak kazanılmış bir savaş sonrası psikolojiniz nasıldı, bana bunu izah edebilrisen çok sevinirim. Veee mutlaka bir izahınız da vardır sizin, ne de olsa hepiniz "BASTARD" sınız....

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ekim 12, 2012, 09:03:32 ÖÖ »

Forum baya durgunlaşcak desene

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ekim 12, 2012, 09:31:23 ÖÖ »

Forum baya durgunlaşcak desene

Ve canlılık umutlarım boşa çıktı desene...
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ekim 12, 2012, 02:43:43 ÖS »

manciniklar az gelmistir o yuzden kaybetmisler bunlar  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

@tarhan     *kissgirl*
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ekim 13, 2012, 10:04:45 ÖÖ »

Taaaa Ağırların açıldığı ilk günlerde Buhala deli hile yapıyor diye forumda bas bas bağırmıştım ama pek birlik olamadığımız için bunlar bu hallere geldiler. Bende iyiki bırakmışım diyorum açıkçası Smiley  Neyse biz hiç değilse 2-3 kere vurduk ta bastardslar hiç vurulmadık diyemiyorlar Smiley Birde ismimi ittifak duvarlarına yazdırdığım için de içim gayet rahat Grin  Sezar ve Aslanbaba ( buhala'yı 3500 mesafeye kaçıran ,  blastıda tatilden tatile kaçıran 2 hesap ) Grin  O minik Beyinlerine kazındı bu iki isim o nedenle Mutluyum Tongue   Bastards lar 2 ye bölünün de birbirinizle savaşın da izleyelim bakalım Grin  ( savaş sonucu aynen şu olur : kimse birbirini vuramaz ...  PROGRAMLAR SAĞOLSUN ) 

Uploaded with ImageShack.us
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ekim 13, 2012, 01:19:58 ÖS »

Boş boş konuşup kimseyi boşuna gaza getirmeye çalışma, o saldırıları bırakacağımız için takip bile etmedik zaten, hatta bugün ahmet te saçma sapan saldır yaptı neden mi zaten hiç ofta olmuyorsunuz program sayesinde , bu saatten sonra kullanmasanız da o programları oynamayız, bu oyunu yeni oyuna başladım hatta, imperida hile çok dönüyor ve kontrol edilemiyor, bu yüzden çok fazla oyuncu kaybediyor, düzelirse belki o zaman oyun oynanılabilir ama pek sanmıyorum,  neyse laf dalaşı yapmak için burada yazmadık, neyse gerçekler onu söyledik, boşuna kasmaya gerek yok. Komutanların hilenin normal seviyelerde olduğu diyarlarda neler yaptığını bilen biliyor, sen  şimdi ittifakını ikiye böl hepinizde aynı programlardan var karşılıklı savaşın bakalım zevk alacak mısınız, hiç biriniz birbirinizi yakalayamayacak,   dolayısıyla bir cacık anlamayacaksınız oyundan.

Ben bişey yapmaya çalışmıyorum, ama bıktım artık saçmalıklarınızı okumaktan.
Hile de hile, bizden daha çok ceza aldınız sonuçta. Ticarete gelinnce, her gün 1/2 veya 1/4 geçiyordu 2 gün tatilldesiniz ve oyle teklifler görmedim, hile yapan beli sanırım.
Gelelim 24 saat on oluyormuşuz, benim şövalyeleri 2 defa kestiler yanda, programla olsaydım nasil olurdu o iş.
Biz 24 saat oyundaysak diyarda sadece biz mi oynuyoruz, baskalarını neden gidip kesmiyorsunuz, bütün diyar mı program kulaniyor.
Oynaıycakmışsın imperiyayı artik, kimin umurundasin ki, zaten şimdiye kadarda oynamıyordun ki, sadece forumda oynuyordun.
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2012, 01:44:45 ÖS Gönderen: mesi » Kayıtlı
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ekim 13, 2012, 01:28:58 ÖS »

Azcık beynin vardı onuda kaybetmişsin imperia oynaya oynaya Grin Minik beyinli Mesi. O gösterdiğin rapor sonucları neyi değiştirir ? Ben söliyim sana cevabını. Ancak minik beyninin aldıgı kadarını deiştirir. Aklınca kelime oyunları ile kendini haklı çıkartmaya çalısan minik beyinli mesi. 1.9m nufusla nasıl baktın okadar askere ? Bunu sordugumda nıye cevap yazmadın minik beyinli mesi ? Hilenin dibine vurdunuz. adam oldunda burda ahkam mı kesiyon minik beyinli mesi ? adam askeri yollamıs hesap yapmadan, tatıle almıs sonra. senimi eğlendirecekti 1 ay daha ? Boş boş konusup ortamı germe minik beyinli mesi. 2dk adam olsaydınız da hile yapmadan oynasaydınız. Hilesiz oynamak beceri ve zeka ister. Senin minik beyninde yer almaz böle şeyler. Bu yazdıklarım tatmin etmezse özel msj atabilirsin devamı için. Beynin almaz yada algılayamaz diye kısa kestim MİNİK BEYİNLİ MESİ  Cool

DİPNOT: Siparis üstüne sormam lazım Smiley Ne ara Türkçeyi söktüğünü soruyor arkadaslar Grin

Bu ticaretle 2 defa daha büyük ordu beslenebilir, daha Barbarrustan aldiğim altından var zaten, size daha önce de dedim, yapın iyi eko, benim askerlere lazım olcak.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Ahmete gelince, oyunu brakıcak olmus oruduyu yolamis ve tatil almis, e bana bundan iyi eylence mi olur, 1 ay daha oynuda olup ta ben onu salırmaktan sa o gelmıs arkaşa çakılmış.
Ayrıca senin hesap D13 te hangisi? Lips Sealed Lips Sealed
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!