Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 07:17:59 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Diyar 11 de Aktif Oyuncu yok !  (Okunma Sayısı 1074 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
holylife
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 11, 2012, 08:58:48 ÖS »

Merhaba arkadaşlar.. Ben Türk Diyar 11 (Diyar 91) de oynuyorum.. 1 hafta önce bu diyarı bitirdik.. yeni dönem 5 gün önce başladı yani sizinde anlıyacağınız Yeni başlayan bir diyar.. Diyarın hızı normal.. Benim üzüntüm yeni dönemde diyarda çok az oyuncunun olması.. Yetkililerden bu konu hakkında yardımcı olmalarını istedik fakat henüz durumla ilgili somut bir fayda göremedik. Sizlerden istediğim, yeni bir başlangıç yapmak isteyen , ekibiyle yeni bir diyar arayan ya da savaşmayı seven arkadaşlarımızın Türk diyar 11 e kayıt yaptırmaları... Diyarın hızı normal oldugu için , öğrenci , memur her kesimden insanın rahatça oynayabileceği fazla vakit harcamasına gerek olmayacağı bir diyar.. Diyarın biraz canlanması için oyuna yeni başlayacak arkadaşları bizlerle savaşmaya davet ediyorum.. Kayıt linkini aşagıda paylaşıyorum..bu arada foruma sanırım ilk defa konu açıyorum inşallah kural ihlali yapmamışımdır.. herkese iyi oyunlar ..  

http://www46.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=91&ipid=534161&c=978d4e68d6e67ff7a3e310ebd9d71fba
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!