Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 09:13:05 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: imperyanın en muhteşem oyuncusu  (Okunma Sayısı 9799 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Eylül 28, 2012, 11:49:15 ÖÖ »

Barbarrus ''UMUT''   Ney , kim , neden ? yeni diyarmı başlıyor 15 bin kredi almalıyım , kanka nerdesin HEDİYELEŞMELİYİZ yazmış bana msnden Grin

BU arada az önce v5 başladım demqn1999 die bi nickle hatta 23 adımıda bitirdim fakat hiçbirşey anlamadım. Ekran bana ben ekrana bakıyorum.  Bakışıyoruz yani Grin    sadete geleyim ;  BEN ANLAMADIYSAM UMUT ABİ HİÇ ANLAMAZ Grin

Uploaded with ImageShack.us
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Eylül 28, 2012, 12:35:21 ÖS »

gölge = umut bana hafif mızrak yolla 10 luklardan 5-6 tane.......                                                                                                                                        umutkub = tamam yolladım....                                                                                                                                                                                    gölge     = ben sana ne yolluycam asker kontenjanın dolmuş Sad                                                                                                                                        umutkub = ya ortaya karışık yap bişeyler loncalardan falan serpiştir işte......   ve ben kopuyorum Grin Grin Grin abartısız saatlerce güldüm Grin Grin Grin
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Eylül 28, 2012, 12:40:28 ÖS »

gene hediye zamanı bi sabah umut açtı oyunu.. hemen başladı topludan mesaj atmaya.. HEDİYELEŞMİYOZMU.. GECE RÜYAMDA GÖRDÜM HEDİYE PAKETLERİNİ HAVADA UÇUŞUYORLARDI DİYOR :d :d
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Eylül 28, 2012, 05:57:03 ÖS »

td6 da bi sabah umut gece kura cektik sana cıktı şu adama kami olacaksın cık yola gec kaldın dedim askeri toplamış yola koyulmuş yarım saat sonra farkına varmasam umut adama kami olmuştu ama arkasından giden yok umutum benim en son d75 de takılıyodu en temiz en saf arkadaşlarımızdan biri umut hesabıma bak diye telefon ettim tamam abi hesaba giriyom şimdi dedi 15 dakka sonra askerim kesildi umut niye kestirdin diyom abi altı saat of hesapladım diyodu
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #19 : Eylül 28, 2012, 06:28:36 ÖS »

s.a. umut abiye ve cihan Abiye kartosaman abime ve diyerlerine bende burdan sevgilerimi göndereyim Smiley

kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Eylül 28, 2012, 11:16:25 ÖS »

s.a. umut abiye ve cihan Abiye kartosaman abime ve diyerlerine bende burdan sevgilerimi göndereyim Smiley
oo küçük tayfunda burda naber tayfun okul bittimi hayat nasıl gidiyo
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Eylül 29, 2012, 08:43:08 ÖÖ »

Gözlerinden öperim kardeşim benim Grin   Ekip çoğalmaya başladı bu gidiş hiç hayırlıya benzemez Grin

silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Eylül 29, 2012, 11:47:56 ÖÖ »

yok arkadaslar ben ne yeni versiyon nede eski versiyonda bir daha oynamam.sizlerdende tavsiyem bosverin dertsiz basınıza dert almayın.bırakalım hilesiz oynadıklarını iddia eden arkadaslar oynasınlar.bu kadar hilenin bu kadar programın döndüğü bu oyunda ve hilenin sadece Ip adresine indeksli oldugu ve bunu ayarlanamanın çok basit oldugu günümüzde bırakalımda oyunu o TEMİZ ( deterjan ile yıkanmıs olanlar Smiley olan kişiler oynasın Grin Grin Grin Grin

ama burda tüm ekibi görmek ve en azından dertlesmek hos bir durum oldu ama yoklamada okan yok öncelikle.ondan haber alan varmı ?
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Eylül 29, 2012, 12:50:09 ÖS »

yok arkadaslar ben ne yeni versiyon nede eski versiyonda bir daha oynamam.sizlerdende tavsiyem bosverin dertsiz basınıza dert almayın.bırakalım hilesiz oynadıklarını iddia eden arkadaslar oynasınlar.bu kadar hilenin bu kadar programın döndüğü bu oyunda ve hilenin sadece Ip adresine indeksli oldugu ve bunu ayarlanamanın çok basit oldugu günümüzde bırakalımda oyunu o TEMİZ ( deterjan ile yıkanmıs olanlar Smiley olan kişiler oynasın Grin Grin Grin Grin

ama burda tüm ekibi görmek ve en azından dertlesmek hos bir durum oldu ama yoklamada okan yok öncelikle.ondan haber alan varmı ?

Yok abi yav... Okandan hiç haber yok.. bir ara ben hal hatır sordum , iyiydi sonra hiç görüşemedik. Bende meraktayım açıkçası..
Dede nerde acaba Grin  Ne günlerdi beee.....  Cry

silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Eylül 29, 2012, 01:49:44 ÖS »

ne bilem cihanım ciddi gibi konustunuz korktum Smiley dedim ya bırakalım oyunuda kendilerini temiz olarak ilan eden arkadaslar devam etsinler imperia oyununa bizler bu formdan bakalım kaç arkadas kalmıs onu izleyelim ve gırgırımızı yapalım Grin oda arada bir Grin:D:D:D 

not  : cihanım bana araba lazım avrmı bildiğin temizinden Grin  Grin Grin Grin Grin
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Eylül 30, 2012, 07:39:42 ÖS »

kaç sene oldu bu oyunu oynarım .
hiç hile yapan oyuncu görmedim tanımadım  . Cry
kim ne hilesi yapar onu da anlamadım .

bu oyunda hile yapıldığını yada yapılabileceğini düşünmüyorum .
ceza alan oyuncuların tamamen masum  olduğunu düşünüyorum oyun yönetimi hata yapıyordur  .

yersen . *hahaha* *hahaha* *hahaha*

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Ufo-goren-masum-koylu-EjwoGBV6Pcet.html

bu  oyun   feyk  .  Cool

« Son Düzenleme: Eylül 30, 2012, 07:42:54 ÖS Gönderen: SPY73 » Kayıtlı

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ekim 01, 2012, 12:21:29 ÖÖ »

ceza alan oyuncuların tamamen masum  olduğunu düşünüyorum oyun yönetimi hata yapıyordur  .

bu  oyun   feyk  .  Cool

neyse ozaman beni görmüş oldun ben hile yaptım ve genelde yakalanmadım ( malum IP farklı ise hile degil deniliyor ya Smiley ) bir kaç hata yapınca zaten diyarın komplesinin şikayeti sonucunda ceza aldım Grin benim bu oyunda zaten özellikle yüksek puanlı arkadasların temizim lafına yaptıgım yorumları herkes az cok biliyor.biz bir ekip olarak hile yaptıgımız için bıraktık bu oyunu şimdi o kendini temiz olarak ilan eden oyun üstat ları oynasınlar hikayelerini birbirlerine anlatsınlar , ne benim nede diğer arkadasların o temiziz hikayelerine ayıracak zamanımız yok.

umarım şimdi hile yapan birini görmüşsündür.oda benim programda kullandım bu arada Grin Grin Grin  hem saldırı programı hemde ticaret programı ve hiç pişman degilim çünkü bunu engelleme imkanı varken oyun yönetimi engel olacak önlem almıyorsa demektirki HİLE serbest Grin Grin Grin Grin

not: bu arada lütfen bana şu artı ve eksi olayında bana eksi işareti tıklamanızı rica ediyorum bu oyunda yada bir formunda artı yönde bir şey göremedimki form üyeliği artı olsun. lütfen bu yorumu okuyan her kişi bir eksi versin bana Grin Grin Grin Grin Grin Grin
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2012, 12:23:51 ÖÖ Gönderen: silici_hasan » Kayıtlı
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 01, 2012, 11:28:36 ÖÖ »

ceza alan oyuncuların tamamen masum  olduğunu düşünüyorum oyun yönetimi hata yapıyordur  .

bu  oyun   feyk  .  Cool

herkese selam.. ceza almayan oyuncular hile yapmıyormu yani spy ,alasını yapıyorlar... silici hasan (crısangel) ın dediği giibi hertürlü dümen kılıfına uydurana mübah, acemice hile yapar isen ceza alırsın hileci olursun, ama hileyi oyun kurallarına uygun ve sistem detekli yaparsan temiz oluyorsun. ha birde bulgar isen ve yönetimde akraban olursa istediğin oyuncuya keyfen cezada verdirirsin, savaş esnasında ittifakından da atarsın, süresiz uzaklaştırmada verdirip , diyarda ahkamda kesersin (ulusald13 de bu dediklerim fazlasıyla yaşanmıştır hepsini yazmaya gerek yok)
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ekim 01, 2012, 03:38:13 ÖS »

herkese selam.. ceza almayan oyuncular hile yapmıyormu yani spy ,alasını yapıyorlar... silici hasan (crısangel) ın dediği giibi hertürlü dümen kılıfına uydurana mübah, acemice hile yapar isen ceza alırsın hileci olursun, ama hileyi oyun kurallarına uygun ve sistem detekli yaparsan temiz oluyorsun. ha birde bulgar isen ve yönetimde akraban olursa istediğin oyuncuya keyfen cezada verdirirsin, savaş esnasında ittifakından da atarsın, süresiz uzaklaştırmada verdirip , diyarda ahkamda kesersin (ulusald13 de bu dediklerim fazlasıyla yaşanmıştır hepsini yazmaya gerek yok)

usta ben her şeyi kılıfına uyduruyorum  o konuda hiç sorun yok . *freak*

benim de mutlaka bir eksiğim var dır dedim hep ve en sonunda eksik olan ne  buldum .  *freak*

birinci eksiğim yeterince param yok  bu kesin .   Undecided

ikinci eksiğim yönetimde admin yada mod  akrabam yok .  Cry

d13 te  bulgar ittfakı var ismi  ( Bastards ) bu ittfakın lideri var ismi ( Blast )

bu adamın kuzeni admin  (  krum  ) deniyor .

bu oyuncu ve ittifakındaki diğer oyuncular bir yıldır neler yaptı dur diyen yok .

en son şapkadan tavşan da çıkardılar   *xxx*  yine de kimse ne yaptınız siz demedi .

yaptıkları hile olsa  mutlaka ceza almaları lazım demek ki hile değil  bu yaptıkları  başka bir şey .

imperiaonlile hokkabazı olmuşlar  adamlar  benim de admin kuzenim  olsa  ben de neler yapardım . Grin

şapkadan fil bile çıkartırım admin kuzen bulmuşum  boru mu . *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2012, 03:41:35 ÖS Gönderen: SPY73 » Kayıtlı

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ekim 01, 2012, 08:13:53 ÖS »

yok bak kardesim simdi 3-5 tane ben hayatta yapmadım yapmamda diyenler cıkacak ve kendilerinden özür dilemen istenecek lütfen hilesizde deli puan kasılır falan de  Grin onlar kuralına uygun hileyi kesinlikle yapmıyorlar onlar müthiş zeki insanlar Grin Grin Grin

ben bu oyunu kac yıl oynadım bilmiyorum belki 4 belki 6 ama ilk yılım harici zeki insanlar kadar hile yaptım ilk 2  yılımda 1 yıl acemilikte gecti 2.yıl  hilesiz ilk  25 te bulundum ama kacıncı oldum suan tam hatırlamıyorum.lakin o yıl inanın gecem gündüze döndü ve bulundugum ittifak haricide zaten diyarda kimse kalmamıstı ittifagımda hilesiz oynayan ZEKİ insanlar vardı bende ondan faydalandım yırtınmalarla sıradan bir oyuncu olarak ilk 25 te falan bitirdim Grin :d Grin ama sonraki yılalr diyar 1. den askeri puan liderliğine kadar herseyi basardım ZEKİ insanlar kadar olmasada o zekiliğe ulastım taki kankamın iki hesaba aynı IP de girene kadarda hep temiz ( o ana kadar o zeki insanlar arasındaydım Grin Grin Grin ) çıktım. zaten son yıl nerdeyse 3-5 arkadas biliyorsunuzki diyara karsı oynadık neredeyse ama bu başarımı tartışılır ama malesef bu oyunda mantık bu ya sıradan oyuncu olacan ( hilesiz oyuncu ) ya ZEKİ oyuncu ( kuralına göre takılacan ) yada hileli oyuncu ( radara takılacan ) olacaksın ben ilk 1-2 yıl sıradan oyuncu kısmına takıldım sonraki bir kaç yıl ZEKİ oyuncu safında yer aldım son yılımdada kankamın hatası yüzüne hileli oyuncu safında yer aldım Grin Grin Grin
 yine oynasam yine önce ZEKİ sonra eger radara talılırsam hileli oyuncu safında yer alırım.çünkü bu oyunda mantık sadece bu !!!!

not : şimdi soruyorum acaba sizler hangi safta yer aldınız yada sizce hangi saf mantıklı Grin Grin Grin Grin

rica : lütfen artı ve eksi olayında bana artı işaretlemeyin inadına eksi lütfen Grin Grin Grin
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2012, 10:35:57 ÖS Gönderen: silici_hasan » Kayıtlı
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!