Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 11:22:11 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 5 altin icin neden saldiri yapilir  (Okunma Sayısı 10996 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Eylül 20, 2012, 01:41:03 ÖS »

bu dediklerini bir tek sistemden yapabilirsin onuda yapmak için ya yönetim kadrosundan bir adamları olacak yada oyunun server şifrelerini kırıp yönetici olarak kendin yapabilirsin ki eger şifreyi kırdılarsa hile yapmaya ihtiyac duymazlar otomatik olarak sistemden aktarırlar istedikleri kadar asker alırlar yakalanmazlarda cünkü sisteme girilmişmi diye kontrol eden yok sadece elmas alımlarını kontrol ediyolar onuda ceple degilde kredi kartıyla alanları ve oyuna yüklenenleri karşılaştırıp acık oluştuysa araştırıyolar.2 m lik orduya bakmakda mesele degil yukarda hesapları gösterdim acıgı ticaretten kapatabilirsin ceyrek fiyattan 10 m demir alıp sattıgın zaman 18 m civarı kar bırakır bu demiri saglayacak hesablarında varsa günde 2 saat oyuna girerek askerede bakarsın puanda basarsın ama işin özü oyunun ilk 3 ayında oluşuyo bizim tek yanılgımız 1 yıllık oyun diyoruz 6 ay eko diyoruz adamları kalkındırıyoruz asr bize d 75 de kök söktürmüştü ki d 75 de 40 civarı cok iyi oyuncu vardı kesmedikleri kalmamıştı bu yeni diyarda 5 arkadaş işi baştan sıkı tutarak oynuyoruz ve daha oyun yarı demeden adamlar kacıverdi 4 5 adamlarını biz kestik 2 3 tanesinide başka ittifaka destek vererek kestirdik sonuç bu 40 kişi olmaktansa 5 saglam adam yeter darbeyi vuracagın zamanı iyi hesap edersen mesele kalmaz bu diyarda bu 5 arkadaşın 4 dü 1 cilikleri paylaşacak kimi nette kimi onurda

patron beni tanır bilirsin büyük bir ihtimalle de seversin   Smiley

asr iyi ekip iyi ittifak kabul ediyorum ama sen bana güven bu bastards  çok farklı hemde çok . Lips Sealed
asr ekip olarak iyi hile yapıyor iyi tic yapıyor hepsine kabul .

bastards  hem hile yapıyor hem küfür ediyor hem milliyetçi hakaret ediyor hem ırkçı hakaret ediyor .
hile ile küfür ile uğraşıyoruz bu da yetmiyor .

patron .
bastards ittifak lideri var ismi  blast  bunu kuzeni  admin krum  diyorlar .  Cry

eski bir söz var ya hem içeriden hem dışarıdan  bitirdi adamlar d13 te kimse kalmadı .
hadi beni boş ver ben oyun bilmem hile bilmem anlama da . *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ufo gören masum köylü var ya işte o benim  patron .

kitap yazmayı düşünüyorum  imperiaonline ve çakkalar ile dans olur mu  okunur mu bilmiyorum *rose*

patron bir yok göster . Undecided

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!