Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 06:51:31 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 6 saatlik çevrim dışı kalma süresi  (Okunma Sayısı 1447 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TyR_
Oktay
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 18, 2012, 03:26:53 ÖS »

v5'de oynuyorum 6 saatlik çevrimdışı kalma olayı can sıkıcı olmaya başladı, bugün ayın 18'i, dün yani 17'sinde çevrimdışı kalma süresini tamamlamıştım 6 saat. Sonra 18.08.2012 gece 01:00de imperia'dan çıkış yaptım sabah 11'de açtım yarım saat kadar oyalandım sonra saat 16:00'de girmeyi deniyorum Çevrimdışı olduğunuz süre 05:11:20 saattir 6 saatlk çevrimdışı kalma süreniz dolmak üzeredir girmek istediğinize eminmisiniz diyor kısacası günde kaç kere 6 saat çevrimdışı kalmak zorundayız biz 2 kere mi ?? 12 saat çevrim dışı kalıp 12 saat oynucaksak hiç oynamayalım daha iyi   Huh?
« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2012, 03:29:04 ÖS Gönderen: TyR_ » Kayıtlı

Acımasızca Geçip Giden Zamandan Geriye Kalan Sadece Yanlızlıklarımızdır...

JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #1 : Ağustos 18, 2012, 05:53:05 ÖS »

Günde 1 kez 6 saat tam olarak günde 1 kez değil. Oyunda diyelim 13:00 da başladın ertesi gün 13:00 a kadar yani 24 saat online olabilirsin, ama 24 saat dolunca seni oyundan atıcaktır. istersende günün kendi belirlediğin saatlerinde 6 saat çevrimdışı olursun 24 saat zaman kazanırsın. yani sabit bir saat yok. offline ne zaman doldurursan ve oyuna giriş yaparsan o saatten itibaren 24 saat oyunda kalabilirsin. Oyuna ara ara örneğin 3-4 saatte bir bakarsan bu arada geçen zamanda online sürende sayılır tam olarak 6 saat dışarıda kalman gerekiyor.

bahsettiğin olaya gelince sistemde uyarılar mevcut giriş yaparken offline olma süren uzun ise mesele 4 saattir girmediysen seni direk oyuna almıyor geçen zamanın boşa gitmemesi için dilersen 6 saate tamamla diye ama giriş dersen oyuna giriş yapabilirsin. sadece zorunlu offline süresinde giriş yapamazsın.

şöyle düşün oyuna 5 saat girmemişsin direk tıkladın giriş yaparsa o 5 saat boşa gidicek offline sürene sayılmayacak, ve mecburi offline saati gelince yine oyundan 6 saat çıkmak zorunda kalıcaksın, 1 saat daha bekleyip giriş yaparsanda 24 saat kazanıcaksın. Oyun girişte seni uyarıyor ki harcanan zamanın boşa gitmesin diye

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2 : Ağustos 18, 2012, 05:54:53 ÖS »

05:11:20 saattir 6 saatlk çevrimdışı kalma süreniz dolmak üzeredir girmek istediğinize eminmisiniz.

Girebilirsin ama 5:11 dk yı offline olarak kabul etmiyorum 24 saat dolunca yine seni atıcam diye uyarıyor yani  *hihi*

Bu uygulama bot yada kişinin aynı hesabı yöneterek haksız rekabet oluşturmasını önlemek için kardeşim Wink
« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2012, 05:56:31 ÖS Gönderen: JoJuQ » Kayıtlı

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Ağustos 19, 2012, 12:14:43 ÖÖ »

Hile ile hurda ile gelecek başarıdan hayır gelmez. Bu oyun strateji oyunu; şöyle düşünmenizi tavsiye ederim eski çağda bir Kral olsam nasıl bir imparatorluk yönetirdim. 1. yada 2. olamk kime ne kazandırmış? hem hile yapıp 1. olan kimseyi görmedim ben. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3 de 48 saat ceza alır, Tarla ederler adamı 1 haftada toparlayamaz.

erg_GS_erg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2013, 02:34:30 ÖS »

Arkadaşlar ben 24 saat içinde sanırım 6 saatlik çevrim dışı olmadım şimdi hesabıma girişim engellendi ve çevrim dışı süre aktif yazıyor yardımcı olabilirmisiniz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!