Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 06:39:56 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: adminler tr 17 e bakın biraz  (Okunma Sayısı 1685 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mmnnbbvvcc
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

profilime bakma

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 24, 2012, 08:58:23 ÖS »

tr 17 de cok buyuk kaynak aktarmalar yapılıyor bazı oyuncular gunde 2 katına çıkarıyor puanını bu şekilde olmaz adminlere mesaj atiyorum cevap gelmiyor . şikayetimizi burdan mı duyurcaz illaki
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2012, 09:16:38 ÖS Gönderen: mmnnbbvvcc » Kayıtlı
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2012, 09:04:45 ÖS »

tr 18 de cok buyuk kaynak aktarmalar yapılıyor bazı oyuncular gunde 2 katına çıkarıyor puanını bu şekilde olmaz adminlere mesaj atiyorum cevap gelmiyor . şikayetimizi burdan mı duyurcaz illaki
admin konusmayı bilmiyor

hakankral
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2012, 11:33:06 ÖS »

senınkı bışeymı adam bana 3 hesaptan saldırıyor bıde üstüne dümdüz kaynıyor ben 1 ay önce şıkayet ettım ne oldu bılıyormusun adamada söyledım şımdı 3 hesaptan günde 21 defa saldırıyor !!! cezamı valla orasını yalova kaymakamı var ona anlatacaksınız:)
serest
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 25, 2012, 12:00:24 ÖS »

aynen öyle, sürekli online olup elmas kullanan, oyunu iyi bilen adamlardan 2 kat fazla gelişenler var. hilesiz olcak iş değil
mmnnbbvvcc
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

profilime bakma

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 25, 2012, 05:43:35 ÖS »

ben bırakıyorum zaten bu sekılde oldugu surece bu oyunu oynamaya gerek yok zaman kaybı
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Temmuz 26, 2012, 03:10:45 ÖS »

beyler kısaca bir açıklama yapıcam benim ile ilgili olan kısmıda var, v5 de yan eyaleti ilhak ettiğinizde oradaki bina kademeleri puanınıza ekleniyor. siz 2.3.4. diye sıradan gidiyorsunuz o puanı kat kat artanlar asker basıp 11. 12 gibi 2 sıradaki eyaletleri kale 6 olan yerleri ilhak ediyor. oralarda kısa bir örnek ile çiftlik ve tapınak seviyesi 5-6. yani güzel puan veriyor. aynı zamanda o bölgelerde nüfus da direk 30.000 den başlıyor yani üretim fırlıyor. Oyunu biraz anlamaya çalışın suçladığınız kişilerin bu puanı nasıl yaptığını fark edersiniz.

Beni forumda bir çok kişi tanır hile hurda işim olmaz v5 in yabancısıyım ben bile kavradım özünü.

10.000 puandan 24 saatte 34.000 puana çıktım => 2 ane merkezi yönetim bastım 11. ve 12. eyaletleri aldım. merkezi yönetimleri beklemeden elmas ile bastım. iyi bir örnek olmuştur sanırım. tam bir strateji paylaşımı bekliyorsanız diyar sonunu bekleyin lütfen. kolay gelsin herkese

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!