Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 12:32:03 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: PowerTurk (TR9 Osmanlı ittifakı anımsayanlar içeri 2010)  (Okunma Sayısı 4042 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #15 : Temmuz 16, 2012, 06:52:45 ÖS »

aegmnın terke düştüğü yıldakı osmanlı mı Grin

O dönem 6. ayda birçoğumuz bıraktı oyunu, bende iş dolayısıyla bıraktım. Önce hayat sonra İmperia dedim. hayat yeni düzene girdi geri geldim kardeşim.

O döneme aitte ilk 6 ay ki az bir süre değil Bizim ittifaktan habersiz yanlış hatırlamıyorsam Barış anlaşması bile imzalanmıyordu ;D  Şu ittifak ile barış yapıcaz abi mahsuru var mı diye çok mesaj aldığımı iyi hatırlıyorum  Grin

Velhasıl kelam sonuç olarak evet 6 ay dan sonra ittfakda kimse kalmadı herkes biraktı bıraktığımızda 10 üyede ilk 20 içerisindeydi.

Diyarı azim ile bitirenleri tebrik ederim bizim için kısmet değildi.

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #16 : Temmuz 16, 2012, 07:10:11 ÖS »

Bu arada Yeni diyar açıldı Türk Diyar 17 (hız x2) oraya geçtim aynı Nick ve Klan ismiyle ordan devam.

Konuyu "İttifak üye Alımı - Türk diyarı 17 (hız x2)" 'ye taşıyabilir misiniz, boşa kirlilik yaratmim   *rose*

Gelmek isteyenler buyursun bu arada diyar bugün 16:00 da başladı
« Son Düzenleme: Temmuz 16, 2012, 07:12:40 ÖS Gönderen: JoJuQ » Kayıtlı

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!