Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 06:11:54 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Admin acil bak Bu büyük bir hata  (Okunma Sayısı 2278 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ruhcar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 01, 2012, 08:30:34 ÖS »

oyunda kredi aldığımızda eyaletten kesien para - lere düşülmemesi lazım şimdi 1 günlük 2 milyon kazancın varsa kredi aldıysan o paranın - lere düşmemesi lazım 0 da kalması lazım hem para vermiyor hemde para kesiyor olmaz Sad böle
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 01, 2012, 10:05:28 ÖS »

oyunda kredi aldığımızda eyaletten kesien para - lere düşülmemesi lazım şimdi 1 günlük 2 milyon kazancın varsa kredi aldıysan o paranın - lere düşmemesi lazım 0 da kalması lazım hem para vermiyor hemde para kesiyor olmaz Sad böle

tam olarak bir açıklarsanız yardımcı olmaya çalışayım... şimdi si kredi mi çektiniz... ve kaç altın kredi çektiniz ?
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 02, 2012, 06:53:58 ÖÖ »

"Kredi tahsili 168 saat içinde 6 dakikalık dilimlerle yapılır.
Aşağıdaki faiz oranları uygulanır:
12 saatlik kredi için %70 faiz
24 saatlik kredi için %100 faiz
48 saatlik kredi için %150 faiz"

Banka kredisi geri ödemeleri ana eyaletten 6 dk lık taksitlerle alınır. Çekilen krediye karşılık faizle beraber ne ödeneceği ve 168 saat içinde saat başına ne kadar taksit ödeneceği banka binasında belirtililir:

"Küçük    3 556 818   6 046 320   ~ 35 991 saat başına   168 saat   Kredi al
 Orta            7 113 636   14 226 240   ~ 84 686 saat başına   168 saat   Kredi al
 Büyük      14 227 272   35 567 280   ~ 211 715 saat başına   168 saat    Kredi al"

Yani  hesabı kolay Smiley
Önerim ittifaka bağış dışında asla büyük kredi çekme Smiley
ruhcar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 02, 2012, 10:20:12 ÖÖ »

şimdi ben para çektimyha hani eyaletin ürettiği para onu karsılaması lazım bende para kesilmemesi lazım para oldugu gibi durması lazım kaçtaysa benim hesapta 1 milyon altın varsa 3 milyonluk kredi çektiysem sonra parayı harcayıp 1 milyon gibi altın kaldıysa o paradan - lere düşülmemesi lazım zaten eyaletten tahsil ediliyor para - lere üşmesinin ne anlamı var hem eyaletten kesiliyor hemde - lere atıyor parayı çok kötü para kazanmaya calısıyom 5 gün kredi ödüyecek sonra bide - lerden kurtulmak için 5 gün bekleyecem toplam 10 gün o 10 gün içinde elde edilen kaynakları yagmalarlarsa ne yapcaz askerleri maf ederlerse örneğin bende 10 bin okçu 5 bin atlı 5 bin süvari 5 bün mızraklı var hepsi 2 seviye onları yok ederlerse maf olurum köyüm garanti çöker Yani mantıga yeniden bakın Kredi eyalet üzerinden alınıyorsa - lere düşülmez eğer alınmıyorsa direk - lere düşsün sonra eyalet düzeltir o parayı yavas yavas 2 sinden birisi olur 2 si aynı anda olmaz Sad  Şuan çok sıkıntıdayım köyüm yağmalanmasın diye geceli gündüzlü bakıyorum o değil altından kurtulsam saker yapcam baya kaynak oldu ama altın - lerde diye hiçbirşey yapmıyor Sad
Çok acil yardım edin Smiley bekliyorum Teşeqqürler ....
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 02, 2012, 10:26:04 ÖÖ »

şimdi ben para çektimyha hani eyaletin ürettiği para onu karsılaması lazım bende para kesilmemesi lazım para oldugu gibi durması lazım kaçtaysa benim hesapta 1 milyon altın varsa 3 milyonluk kredi çektiysem sonra parayı harcayıp 1 milyon gibi altın kaldıysa o paradan - lere düşülmemesi lazım zaten eyaletten tahsil ediliyor para - lere üşmesinin ne anlamı var hem eyaletten kesiliyor hemde - lere atıyor parayı çok kötü para kazanmaya calısıyom 5 gün kredi ödüyecek sonra bide - lerden kurtulmak için 5 gün bekleyecem toplam 10 gün o 10 gün içinde elde edilen kaynakları yagmalarlarsa ne yapcaz askerleri maf ederlerse örneğin bende 10 bin okçu 5 bin atlı 5 bin süvari 5 bün mızraklı var hepsi 2 seviye onları yok ederlerse maf olurum köyüm garanti çöker Yani mantıga yeniden bakın Kredi eyalet üzerinden alınıyorsa - lere düşülmez eğer alınmıyorsa direk - lere düşsün sonra eyalet düzeltir o parayı yavas yavas 2 sinden birisi olur 2 si aynı anda olmaz Sad  Şuan çok sıkıntıdayım köyüm yağmalanmasın diye geceli gündüzlü bakıyorum o değil altından kurtulsam saker yapcam baya kaynak oldu ama altın - lerde diye hiçbirşey yapmıyor Sad
Çok acil yardım edin Smiley bekliyorum Teşeqqürler ....

para eyaletten tahsil edilir ama altın olarak yeterli altınınız yoksa gayet normal bir şekilde altınınız eksiye düşer.. sanırım v5 versiyon oynuyorsunuz . o versiyonda altın tüm eyaletler için birdir yani imparatorluk altını gibi ve merkez eyaletten kesilmesi diye bir durum yoktur direk sahip olduğunuz(vergilerle ürettiğiniz, kaynak satışıyla kazandığınız) imparatorluk altınından kesilir. size tavsiyem mecbur kalmadıkça kredi kullanmayın , kullanıyorsanızda en düşük miktardakini kullanın...
ruhcar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Haziran 02, 2012, 10:46:47 ÖÖ »

en düşüğünü kullandım zaten ama işte 2 yandan para kesilince oyun bayabi karsıyor şimdi param-1.2 milyon borcum daha 4 milyon en düşük kredi çekmiştim
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 04, 2012, 05:52:39 ÖS »

para eyaletten tahsil edilir ama altın olarak yeterli altınınız yoksa gayet normal bir şekilde altınınız eksiye düşer.. sanırım v5 versiyon oynuyorsunuz . o versiyonda altın tüm eyaletler için birdir yani imparatorluk altını gibi ve merkez eyaletten kesilmesi diye bir durum yoktur direk sahip olduğunuz(vergilerle ürettiğiniz, kaynak satışıyla kazandığınız) imparatorluk altınından kesilir. size tavsiyem mecbur kalmadıkça kredi kullanmayın , kullanıyorsanızda en düşük miktardakini kullanın...

Küçük bir düzeltme: V5 de imparatorluk altını merkez eyalette toplandığı için kesinti orada yapılır ve eksiye gidilirse orada gözükür ama bütün imparatorluğu etkiler. Oradaki ifadeyi sadece bir eyaletten kesilmesi gibi bir durum yoktur olarak anlayın.

en düşüğünü kullandım zaten ama işte 2 yandan para kesilince oyun bayabi karsıyor şimdi param-1.2 milyon borcum daha 4 milyon en düşük kredi çekmiştim

"Ayağını yorganına göre uzat" atasözündeki gibi. Krediyi ödeyene kadar başka yatırımlarını ve harcamalarını kısıtla kaynaklarını verimli bir şekilde satarak kendini garantiye al
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2012, 05:55:29 ÖS Gönderen: kara-han » Kayıtlı
ruhcar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 15, 2012, 07:47:28 ÖS »

Admin acil bişi srocam şimdi ben blitz 5 diyarına nasıl kayıt 0olabilrim çar açtım ama  tüm diyarlar var o yok Acil yardım et lütfen o diyar benim için çok önemli .. Çok Teşeqqürler  ;D

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!