Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 11:41:38 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Merkezi Yönetim.  (Okunma Sayısı 3109 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 15, 2012, 01:19:58 ÖS »

Bugün okudum.
Aşağıda da yazıyor, Oyun değişiklikleri adı altında, Merkezi yönetim araştırmasının fiyatı 11. seviyeden sonra artmayı duracak.
Yanlış mı okudum acaba yardımcı olur musunuz.?
Bu haber çıkmadan evvel Merkezi yönetimin araştırma fiyatı artmamıştı. Smiley bu haber çıktıktan sonra merkezi yönetim araştırma fiyatı aşağıda görüldüğü gibi artmıştır. Embarrassed Grin *hahaha* *crazy*

Yine her konuda olduğu gibi bu konuda da bizimle dalga , dümen , [EDIT] geçiliyor.
Yazıklar olsun...

Oyun değişiklikleri[2012-05-15 11:51:16]
- İttifak üyelerinden biri Şehir merkezini açtığında ya da hesabına giriş yaptığında hazır ittifak binaları otomatikman aktif olacak.
.
.
.
- Merkezi yönetim araştırmasının fiyatı 11. seviyeden sonra artmayı duracak. (bu değişiklik bir hafta önce bildirilmiştir)

Seviye Odun        Demir            Taş               Altın                                            Süre                                      
 Merkezi Yönetim     13    11,4M      760,3K        7,6M               22,8M                                      18 Gün 01:04:44

« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2012, 02:11:20 ÖS Gönderen: _A_E_G_M_ » Kayıtlı
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 15, 2012, 02:14:41 ÖS »

Öncelikle yazdıklarınıza biraz dikkat edin.

Oyun yönetiminin oyuncularla dalga geçmek gibi bir amacı yoktur , olamazda.

Duyuru yapıldıktan sonra merkezi yönetim için gerekli kaynakların artırıldığını iddia ediyorsunuz yanlış anlamadıysam.

Bunu önce ki ve sonra ki resimlerle belgeler misiniz ?
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2012, 02:33:11 ÖS »

Öncelikle yazdıklarınıza biraz dikkat edin.

Oyun yönetiminin oyuncularla dalga geçmek gibi bir amacı yoktur , olamazda.

Duyuru yapıldıktan sonra merkezi yönetim için gerekli kaynakların artırıldığını iddia ediyorsunuz yanlış anlamadıysam.

Bunu önce ki ve sonra ki resimlerle belgeler misiniz ?

Selam kardeşim,
Dalga geçildiğini gayet iyi biliyorsun.
2 gün içerisinde cevap verilecek olan İP çakışması için ay belki 2 ay oldu hala cevap yok, ayrıca sende iletinde ilgililere ilettiğini ve ilgileneceklerini söyledin ...
Sanırım hala ilgileniyorlar, o iletiden sonrada  sanırım bir hafta geçti.

Merkezi yönetimin kaynaklarının arttığını kendi iletimde gösterdim, eski resmi bulundurmamın imkansız olduğunu takdir edersin, neden, böyle bir durum başımıza geleceğini bilemediğimizden eski resim tutma şansımız yok.

Şu kardarını söyleyeyim merkezi yönetim araştırmasında benim 13 seviyede odun 7,1M altın 14,7 M gibi bir şey idi, 7 ve 14 ü gayet iyi hatırlıyorum.
Çünki 2 gün önce bastım Merkezi yönetimi ve sürekli bakıyordum.

Şimdi bunun anlamı nedir?
Birileriyle dalga geçmek birilerine çıkar sağlamak mıdır?
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 15, 2012, 02:36:33 ÖS »

Yetkiliye sordum ve 1 saat içerisinde cevap aldım.Şuan için IP çakışmalarını kaldıramıyorlarmış , üzerinde çalışıyorlarmış bu yüzden sana geri dönmedim...

Bu sorunu da soracağım biraz sonra cevap veririm.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 15, 2012, 03:10:49 ÖS »

Evet cevap geldi.Senin düşündüğün gibi oyuncularla dalga geçilmesi vs. asla söz konusu değil demiştim Smiley

Merkezi yönetimin fiyatı artmış evet , bunun sebebi ise ; bu değişiklik yüzünden merkezi yönetimin fiyatının yeniden hesaplanmış olması.
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 15, 2012, 03:30:01 ÖS »

Evet cevap geldi.Senin düşündüğün gibi oyuncularla dalga geçilmesi vs. asla söz konusu değil demiştim Smiley

Merkezi yönetimin fiyatı artmış evet , bunun sebebi ise ; bu değişiklik yüzünden merkezi yönetimin fiyatının yeniden hesaplanmış olması.

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim,

Açıklama yapılıyor nasıl bir açıklama, oyun tamamen değiştirilmiş, abartmayayımda baya can alıcı şeyler değişmiş haberimiz yok, enayiyiz ya!

Şu ana kadar bütün oyuncular 14M üzerinden Merkezi Yönetim bastı, 16 MY olan var,
Bizde bir atasözü var, dere geçerken at değiştirilmez.
Böyle rezalet de olmaz, oyun içerisinde kural değiştiriliyor, birilerine yarıyor birileri için ise bundan sonra imkansızlar oluyor.
Önde olan avantajlı, altta kalanın canı çıksın.

Sanırım benim canım çıkmayacak.
Artık bu oyundan benden para kazanamayacaklar.

Gırtlağa dayandı, bir tık bekliyorum, oyunu bırakacağım demiştim, bir tık kaldı.

lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 15, 2012, 03:45:36 ÖS »

uludağ sözlükte bir arkadaşın yorumu 2011 de yapılmış. bilmem anlatabilicekmiyim.

bildiğiniz kuralların 1 saat sonra değişebileceği bir oyundur.
 (depresyonikatiflar, 17.12.2011 16:36)
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mayıs 15, 2012, 03:47:27 ÖS »

uludağ sözlükte bir arkadaşın yorumu 2011 de yapılmış. bilmem anlatabilicekmiyim.

bildiğiniz kuralların 1 saat sonra değişebileceği bir oyundur.
 (depresyonikatiflar, 17.12.2011 16:36)

Her oyun için geçerli değil mi bu ?
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mayıs 15, 2012, 03:52:44 ÖS »

Bu oyunu oynarken bütün internette oyunun yorumlarını aramak imkansız.
Ve ben o yorumu söyle açıklamak istiyorum, olumlu yönde değil,

Öyle bir oyun ki, oyunun geçerli olan kuralları KEYFE göre 1 saat içerisinde değişebiliyor.

O yorum bence bu şekilde anlaşılıyor, olumlu değil.
İnanıyorum ki sende benim gibi düşünüyorsun.

Velhasıl oyun artık sıktı.

Sana teşekkür ediyorum.
G A L A T A S A R A Y ın şampiyonluğunuda kutluyorum bu arada. *rose*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mayıs 15, 2012, 03:56:37 ÖS »

Rica ederim kimse kimseyi zorla tutamaz burada...

Lakin sana bir şey söyleyim tüm içtenliğimle...Ben versiyon5 oynamıyorum çünkü sarmadı pek , diğer versiyonlar için yönetime götürülen her öneri red edildi.Artık o versiyonlara her hangi bir iyileştirme yapılmayacak dendi.Demem o ki , v5 her an daha güzelleştirilmek isteniyor bu yüzden sürekli olarak yenilikler yapılıyor...Şöyle düşün , bir diyarda 16 my basan 3-4 kişi varsa daha 11.my gelememiş yüzlerce oyuncu var.Ve bu oyuncuların hepsi bu yeniliği çok beğendi belki de...Yani her zaman herkesi memnun etmek imkansız.4 kişi beğenmez 400 kişi beğenir , o 4 kişi için yapılacak birşey yok...

Şampiyonluk için de teşekkürler Smiley
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mayıs 15, 2012, 03:58:04 ÖS »

şöyle birşey. arkadaş bu oyun 1 yılda bir restart ediliyor. butun yenılıklerı bır araya getırın restart olunca birsonraki sezona aktive edin. hadi knıght gibi restart edılmeyen oyun olsa sözüm yok. adamlar denıldıgı gıbı basmış 25 köyü.. sen 11 den sonra fıyat arttırsan ne olur arttırmasan ne olur  ;D
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mayıs 15, 2012, 04:01:22 ÖS »

şöyle birşey. arkadaş bu oyun 1 yılda bir restart ediliyor. butun yenılıklerı bır araya getırın restart olunca birsonraki sezona aktive edin. hadi knıght gibi restart edılmeyen oyun olsa sözüm yok. adamlar denıldıgı gıbı basmış 25 köyü.. sen 11 den sonra fıyat arttırsan ne olur arttırmasan ne olur  ;D

Her türlü öneri ve görüşlerinizi support_tr@imperialsupport.org adresine yapabilirsiniz.
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mayıs 15, 2012, 04:13:20 ÖS »

Her türlü öneri ve görüşlerinizi support_tr@imperialsupport.org adresine yapabilirsiniz.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir / Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir *pardon*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mayıs 15, 2012, 04:16:46 ÖS »

Neyse cevap verildiğine göre. Kilit
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!