Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 05:37:40 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İP ÇAKIŞMASI  (Okunma Sayısı 3998 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 10, 2012, 08:07:24 ÖÖ »

iŞTE OYUN İLE NE KADAR İLGİLENDİKLERİ ORTADA! 2 GÜNDÜR MAİLİME CEVAP BEKLİYORUM, HALA CEVAP YOK...
BURADAN YAZMIŞ OLDUĞUM DİĞER İP ÇAKIŞMASI KONUSU DA KİLİTLENMİŞ DURUMDA, ÇÖZÜM ÜRETTİLER YA KİLİTLEYEBİLİRLER.
BENDE GERİ ZEKALIYIM YA, KİLİTLEYEBİLİRLER.
GERİ ZEKALI OLDUĞUM İÇİN OYUNUDA BIRAKIR GİDERİM, YİNEDE KİLİTLEYİN.
OYUNCU ARARSINIZ, KİLİTLEYİN, BOL BOL MESAJ ATARSINIZ OYNAYAN OYUNCULARA KAYIT OL DİYE, KİLİTLEYİN,
V E   C E V A P V E R M E Y İ N.
BU ŞEKİLDE OYUNCU BULURSUNUZ.!!!

From:XXXXXXXX@hotmail.com
Sent: Tuesday, May 08, 2012 9:10 AM
To: support_tr@imperialsupport.org
Subject: İP ÇAKIŞMASI

Selam,
Aşağıdaki mesajımı foruma yazdım, ancak bir tane yetkili cevap verme tenezülünde bulunmadı, nasıl bir düzen anlamak mümkün değil.
Bir kez de buradan yazıyorum. Oyunda bundan dolayı çok kaybım olmuştur.
Uluslararası Diyar 84 de KAFKASYALI adı ile oynuyorum. En az 5 kez İP çakışması mesajı ile karşılaştım ve hepsine , Ben Türkiye'den oynuyorum rakiplerim Avrupa ülkelerinden oyuna katılıyor nasıl İP çakışması olabilir, bunun mantığı nedir şeklinde ve en sonunda da artık tahammülüm kalmadı bir daha yazarsam hakaret edeceğim diye mesaj yazdım.
Bu nasıl bir durumdur ki bizleri enayi yerine koyuyorsunuz? Bu nasıl bir durumdur ki bizleri eşşek yerine koyuyorsunuz? Bu nasıl bir durumdur ki bizleri bir sığır sürüsü yerine koyuyorsunuz?
Eğer oyunu oynayan insanlar yerine konulsa idi bu insanlara soru sordukları zaman bir cevap verilirdi, cevapların da makul ve mantıklı olması gerekir tabi.

SORU: BEN TÜRKİYE'DEN OYUNA KATILIYORUM ,SANIRIM  Srecko  SIRBİSTANDAN, majamanojlovic , BOSNADAN KATILIYORLAR OYUNA, BU İKİSİNİ HATIRLADIĞIM İÇİN YAZIYORUM ÇÜNKİ EN AZ 5 KEZ KARŞIMA ÇIKTI, HATTA BİR TANESİ OYUNU BIRAKMIŞTI YAĞMALAYAMADIM .
BU KİŞİLER İLE    "İP" ÇAKIŞMASI VAR DENİLİYOR. BUNU BANA ANLATIN NASIL OLUYOR DİYE SORDUM EN AZ 5 KEZ. YAZDIĞINIZ MESAJDA DA 2 GÜN İÇERİSİNDE CEVAP VERİLECEKTİR DENİLİYOR.
YAHU SİZ BENİ ENAYİ YERİNE Mİ KOYUYORSUNUZ BİR AY OLDU HALA CEVAP YOK.Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
TARAFIMA  2 ( İ K İ ) GÜN İÇERİSİNDE MANTIKLI BİR CEVAP VERMEDİĞİNİZ DURUMDA SİZDEN SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ELMASLARI GERİ ALARAK PARAMIN HESABIMA YATIRILMASINI ŞİDDETLE İSTİYORUM.  AKABİNDE OYUNUNUZU DA SİZE BIRAKACAĞIM.
İYİ GÜNLER.
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 10, 2012, 09:34:04 ÖÖ »

hatayı rapor et yolla itiraz et felan onlar yalan..
Daha hiç tanışmadıgım biriyle ip cakısması vardı ben bu duruma gelen itiraz et menusune yazdım sonra 1-2 gün sonra sorun tesbit edildi düzeltildi saldırı izni verildi tekrardan saldırı attıgımda yine ip cakısması oldu bluese mesaj cektim bunu
oda o gelen mesaj hatalı dedi. ip cakısması tesbit edilen hiçbir kimseye simdi ve ileride saldıramazsın felan dedi.

Benimde anlamadıgım şu eğer ip cakısması kaldırılmayacaksa niye o itiraz menusunu koyuyorlar  Huh?

KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 10, 2012, 09:37:33 ÖÖ »

hatayı rapor et yolla itiraz et felan onlar yalan..
Daha hiç tanışmadıgım biriyle ip cakısması vardı ben bu duruma gelen itiraz et menusune yazdım sonra 1-2 gün sonra sorun tesbit edildi düzeltildi saldırı izni verildi tekrardan saldırı attıgımda yine ip cakısması oldu bluese mesaj cektim bunu
oda o gelen mesaj hatalı dedi. ip cakısması tesbit edilen hiçbir kimseye simdi ve ileride saldıramazsın felan dedi.

Benimde anlamadıgım şu eğer ip cakısması kaldırılmayacaksa niye o itiraz menusunu koyuyorlar  Huh?

Evet insanlarla resmen dalga geçiyorlar.
Yahu ne alaka,  ben Türkiye deyim diyorum ve bu İP den tespit edilir, diğer oyuncuları da yazıyorum daha ne yapmam gerekiyor.!!!
Bu gün veya yarına kadar sabredip oyunu bırakmaya karar verdim. Uluslararası diyarda:
34

Göçebeler
   KAFKASYALI .Medal: 3    Turkey_90    1 676 950    26 709    982    [İttifağı Global Harita üzerinde göster]
34 ncü sıradayım .
Buna rağmen bırakacağım oyunu , sanki sırplar kollanıyor gibime geliyor.
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 22, 2012, 08:25:41 ÖÖ »

iŞTE OYUN İLE NE KADAR İLGİLENDİKLERİ ORTADA! 2 GÜNDÜR MAİLİME CEVAP BEKLİYORUM, HALA CEVAP YOK...
BURADAN YAZMIŞ OLDUĞUM DİĞER İP ÇAKIŞMASI KONUSU DA KİLİTLENMİŞ DURUMDA, ÇÖZÜM ÜRETTİLER YA KİLİTLEYEBİLİRLER.
BENDE GERİ ZEKALIYIM YA, KİLİTLEYEBİLİRLER.
GERİ ZEKALI OLDUĞUM İÇİN OYUNUDA BIRAKIR GİDERİM, YİNEDE KİLİTLEYİN.
OYUNCU ARARSINIZ, KİLİTLEYİN, BOL BOL MESAJ ATARSINIZ OYNAYAN OYUNCULARA KAYIT OL DİYE, KİLİTLEYİN,
V E   C E V A P V E R M E Y İ N.
BU ŞEKİLDE OYUNCU BULURSUNUZ.!!!

From:XXXXXXXX@hotmail.com
Sent: Tuesday, May 08, 2012 9:10 AM
To: support_tr@imperialsupport.org

Selamlar,
Benim buraya yazdığım mesajda , bakar mısınız? Hiç STRELA adı geçiyor mu?
Bir de bana gelen cevaba bakın!
Yorum sizin...

2012-05-19 14:19

Merhabalar! STRELA adlı oyuncuya saldırmanıza izin verildi.

Imperia Online ekibi bu üyelikle bağlantınızı takip etmeye devam edecek ve kural ihlali tesbit ettiği takdirde gerekli cezayı uygulamaya yetkili olacak.
Subject: İP ÇAKIŞMASI

Selam,
Aşağıdaki mesajımı foruma yazdım, ancak bir tane yetkili cevap verme tenezülünde bulunmadı, nasıl bir düzen anlamak mümkün değil.
Bir kez de buradan yazıyorum. Oyunda bundan dolayı çok kaybım olmuştur.
Uluslararası Diyar 84 de KAFKASYALI adı ile oynuyorum. En az 5 kez İP çakışması mesajı ile karşılaştım ve hepsine , Ben Türkiye'den oynuyorum rakiplerim Avrupa ülkelerinden oyuna katılıyor nasıl İP çakışması olabilir, bunun mantığı nedir şeklinde ve en sonunda da artık tahammülüm kalmadı bir daha yazarsam hakaret edeceğim diye mesaj yazdım.
Bu nasıl bir durumdur ki bizleri enayi yerine koyuyorsunuz? Bu nasıl bir durumdur ki bizleri eşşek yerine koyuyorsunuz? Bu nasıl bir durumdur ki bizleri bir sığır sürüsü yerine koyuyorsunuz?
Eğer oyunu oynayan insanlar yerine konulsa idi bu insanlara soru sordukları zaman bir cevap verilirdi, cevapların da makul ve mantıklı olması gerekir tabi.

SORU: BEN TÜRKİYE'DEN OYUNA KATILIYORUM ,SANIRIM  Srecko  SIRBİSTANDAN, majamanojlovic , BOSNADAN KATILIYORLAR OYUNA, BU İKİSİNİ HATIRLADIĞIM İÇİN YAZIYORUM ÇÜNKİ EN AZ 5 KEZ KARŞIMA ÇIKTI, HATTA BİR TANESİ OYUNU BIRAKMIŞTI YAĞMALAYAMADIM .
BU KİŞİLER İLE    "İP" ÇAKIŞMASI VAR DENİLİYOR. BUNU BANA ANLATIN NASIL OLUYOR DİYE SORDUM EN AZ 5 KEZ. YAZDIĞINIZ MESAJDA DA 2 GÜN İÇERİSİNDE CEVAP VERİLECEKTİR DENİLİYOR.
YAHU SİZ BENİ ENAYİ YERİNE Mİ KOYUYORSUNUZ BİR AY OLDU HALA CEVAP YOK.Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
TARAFIMA  2 ( İ K İ ) GÜN İÇERİSİNDE MANTIKLI BİR CEVAP VERMEDİĞİNİZ DURUMDA SİZDEN SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ELMASLARI GERİ ALARAK PARAMIN HESABIMA YATIRILMASINI ŞİDDETLE İSTİYORUM.  AKABİNDE OYUNUNUZU DA SİZE BIRAKACAĞIM.
İYİ GÜNLER.

maviş321
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2012, 12:50:13 ÖS »

en yakın adliye binasına git şikayette bulun.. bir kere bende 6 saat kuralındakı hataya yakalandım.. 3 saat felan gıremedım aegm link verdi öyle girdim. yoksa gidiyordum adliyeye.. bilişim suçlarına sıkayet ettım adlıyeye gıdıp dılekce atın diye cevap aldım.. sinirden gidecektim hemen sabahında.. ama oyuna girebildim sonunda.. senin sorunun daha vahim. git şikayette bulun birşey kaybetmezsin eşşek gibi para veriyoruz biz bu oyuna.biz burda müşteriyiz bizi keriz yerine koyuyorlar.. ben hayatımda böyle bir yönetim görmedim.. 5 gün oldu mail attım mailime cevap gelmedi şifremi değiştiremiyorum. kruma dedim ben ilgilenmiyorum git supporta mail at diyor ..
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 22, 2012, 05:23:02 ÖS »

Sizin support_tr ye attığınız mesajı bir tek blues görür o da maalesef 28 mayısa kadar izinli... Sorununuzu support mail adresine _tr olmadan ingilizce olarak atınız... Biz modların maalesef oyuna müdahale etme yetkimiz yok bu yüzden adminlere ulaşmak zorundasınız....
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!