Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 08:08:42 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İP ÇAKIŞMASI  (Okunma Sayısı 1354 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 07, 2012, 01:55:54 ÖS »

Ben bir TÜrk  olarak Uluslararası diyar 84 de oynuyorum.
Karşı ittifaktan birine saldırmak istiyorum, "İP çakışması var saldıramassınız " diye mesaj çıkıyor.
Bu olay 5 kez başıma geldi.
"İtirazınız var ise iletin 2 gün içerisinde cevap verilecektir" deniliyor, bir aydır cevap alamadım.
En son dün başıma geldi; Rakip ittifaktan birine saldırmak istedim İP çakışması var diye mesaj geldi,
Bende hemen yazdım, ya 2 gün içerisinde cevar verin yada aldığım elmasların parasını iade edin böyle oyun olmaz,
Ben Türk'üm diyorum rakip oyuncular (sırp, Çek V.s.) ilginç bir şeyde kaynak olan bir yabancıya dahi saldırmama izin verilmedi.
Aynı yazıyı yazıyorum, 2 gün içerisinde sorun çözüldü çözüldü çözülmedi aldığım elmasların parasının iadesini istiyorum ve oyunu bırakacağım.
Oyuncak olmak istemiyorum, oyun oynamak istemiştim, alay edilmesin insanlarla, insanlar insan yerine koyulsun, 2 gün içerisinde cevap verilecektir deniliyor ise 2 gün içerisinde cevap verilsin.
Burada oyun oynayan insanlar sizin oyuncağınız değil.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 07, 2012, 01:58:50 ÖS »

Diyarını ve nickini yazarak support_tr@imperialsupport.org adresine mail atarsan daha çabuk çözüm üretilebilir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!