Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 06:31:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bu oyun bizi koruyamıyor !  (Okunma Sayısı 2237 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SyKLoDoNe
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 03, 2012, 01:12:55 ÖS »

Merhabalar
Öncelikle kendimi tanıtayım ;
Ben Türk diyarı 12 de SyKLoDoNe isimli hesabın sahibiyim  , ittifakımda Ott0manEmpire dir .
Ben bu forumu daha öncedende takip eden biriyim  ancak son zamanlarda olan olaylar sonucu gerçekten aşırı canım sıkıldı ve buraya kayıt olup deridme çare bulunmasını istedim .
İçinde bulunduğum ittifakım 3 ittifak ile savaş halindedir . Savaşın ilk 4 günü sonunda 1 ittifak ile resmen olmasa da savaşı kazanmış ve saldırıyı 2 ittifak üzerine yoğunlaştırmıştık .
Bundan 2 gece önce yani 1 nisan günü gecesi saat 2-3 suları savaş içinde bulunduğumuz ittifak olan Ottoman_Riders tan  olduğunu düşündüğümüz kişilerce ittifakımızda olan arkadaşımızın hesabının ( xperia14 )  şifresi değiştirilmiş , yollanan saldırı geri çekilmiş , hesap gelecek saldırıların kucağına atılmıştır .
Bunu görevler den gören liderimiz ise arkadaşımızı ittifaktan atmak zorunda kalmıştır . Ardından 2 nisan günü hesaptaki tüm askerler terhis edilmiş olarak bırakılmıştır .
Dün gece 3 nisan gecesi aynı olay  şu anda ittifakımızda bulunan Alpaslan333 ün başına gelmiş hesabı kilitlenmiş ve Ottoman_Riders bu şekilde bizim önümüze geçmiş , söz konusu hesapta olan askerlerin hepsi katledilmiştir . Ancak e mail arkadaşımızın elinde olduğundan şifreyi değiştirerek hesabı geri almayı başarmıştır .

Bizi temsilen liderimiz xperia14 olayından sonra support@imperiaonline.org veyahut hatırlayamadığım sözde şikayetlerimize bakan sisteme mesaj atarak bunu duyurmuş ancak herhangi bir sonuç alınamamıştır .
Ben bu olaylara sessiz kalamadım arkadaşlar çünkü günde 50-60 saldırı yediğim halde askerlerimi kaçırarak bu oyunda emek harcıyorum , altın eksiye düştüğünde kaynak kalmadığında yeri geldiğinde gene bu savaş için kredi çekip 10 saatlik üretim alıp elmas kullanıyorsam  BU YÖNETİM DE BİZİM HAKKIMIZI BİZE TESLİM ETMELİ VE OYUNCULARINI KORUMALIDIR . İLLEGAL E MADEM KARŞI O HALDE BU TÜR OLAYLARDA DA HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜM BULMALIDIR .  Bunu vicdani olarak geçtim , bu kuruluş un bir müşterisi olarak bana bunu vermek mecburiyetindedir böyle olaylarla üye kazanmaz aksine kaybedersiniz .
Ben bu olaylar neticesinde yönetimden  bir soruşturma başlatılmasını cezası olanlara cezalarının verilmesini talep ediyorum buraya yazıyorum çünkü e-mail yoluyla hiçbirşey çözülmedi .
Unutmayın geç gelen adalet adalet değildir

İyi oyunlar
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2012, 01:55:11 ÖS »

Merhabalar
Öncelikle kendimi tanıtayım ;
Ben Türk diyarı 12 de SyKLoDoNe isimli hesabın sahibiyim  , ittifakımda Ott0manEmpire dir .
Ben bu forumu daha öncedende takip eden biriyim  ancak son zamanlarda olan olaylar sonucu gerçekten aşırı canım sıkıldı ve buraya kayıt olup deridme çare bulunmasını istedim .
İçinde bulunduğum ittifakım 3 ittifak ile savaş halindedir . Savaşın ilk 4 günü sonunda 1 ittifak ile resmen olmasa da savaşı kazanmış ve saldırıyı 2 ittifak üzerine yoğunlaştırmıştık .
Bundan 2 gece önce yani 1 nisan günü gecesi saat 2-3 suları savaş içinde bulunduğumuz ittifak olan Ottoman_Riders tan  olduğunu düşündüğümüz kişilerce ittifakımızda olan arkadaşımızın hesabının ( xperia14 )  şifresi değiştirilmiş , yollanan saldırı geri çekilmiş , hesap gelecek saldırıların kucağına atılmıştır .
Bunu görevler den gören liderimiz ise arkadaşımızı ittifaktan atmak zorunda kalmıştır . Ardından 2 nisan günü hesaptaki tüm askerler terhis edilmiş olarak bırakılmıştır .
Dün gece 3 nisan gecesi aynı olay  şu anda ittifakımızda bulunan Alpaslan333 ün başına gelmiş hesabı kilitlenmiş ve Ottoman_Riders bu şekilde bizim önümüze geçmiş , söz konusu hesapta olan askerlerin hepsi katledilmiştir . Ancak e mail arkadaşımızın elinde olduğundan şifreyi değiştirerek hesabı geri almayı başarmıştır .

Bizi temsilen liderimiz xperia14 olayından sonra support@imperiaonline.org veyahut hatırlayamadığım sözde şikayetlerimize bakan sisteme mesaj atarak bunu duyurmuş ancak herhangi bir sonuç alınamamıştır .
Ben bu olaylara sessiz kalamadım arkadaşlar çünkü günde 50-60 saldırı yediğim halde askerlerimi kaçırarak bu oyunda emek harcıyorum , altın eksiye düştüğünde kaynak kalmadığında yeri geldiğinde gene bu savaş için kredi çekip 10 saatlik üretim alıp elmas kullanıyorsam  BU YÖNETİM DE BİZİM HAKKIMIZI BİZE TESLİM ETMELİ VE OYUNCULARINI KORUMALIDIR . İLLEGAL E MADEM KARŞI O HALDE BU TÜR OLAYLARDA DA HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜM BULMALIDIR .  Bunu vicdani olarak geçtim , bu kuruluş un bir müşterisi olarak bana bunu vermek mecburiyetindedir böyle olaylarla üye kazanmaz aksine kaybedersiniz .
Ben bu olaylar neticesinde yönetimden  bir soruşturma başlatılmasını cezası olanlara cezalarının verilmesini talep ediyorum buraya yazıyorum çünkü e-mail yoluyla hiçbirşey çözülmedi .
Unutmayın geç gelen adalet adalet değildir

İyi oyunlar

Çok güzel yazmışsınız Fakat hesabın sorumluluğu kullanıcıya aittir ve şifresini kolay bir şifre veya bir başkasına vermiş ise yapılacak bir şey yoktur malesef Sad 

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
SyKLoDoNe
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2012, 02:13:24 ÖS »

bu arkadaşlarımız şifrelerini paylaşmamıştır . Biz inanıyoruz ki bir program kullanılarak şifresi kırılmıştır . Bu arkadaşlarımız ne elmaslarına ne giden askerlerine ne de giden savaşa acıyorlar , bunlardan çok daha önemli olan zamanlarına  yazık oldu . günde 10-12 saatlerini ayırıyorlar. Hiç değilse bunun için bile araştırılmayı hak ediyor . Açıkcası kolay şifre , başkalarıyla paylaşma vb. gibi mazeret değil de somut delillerle neler olup bittiğini öğrenmek istiyoruz.
xbabaqondax
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 16, 2012, 07:50:00 ÖÖ »

kardeş ben bu yüzden türk diyarında oynamayı bırakdım artık uluslar arası diyarda oynuyorum dostum belli düşmanım belli bence türk diyarında ooynamayı bilenler uluslar arası diyara geçsin gerçi ordada daha değişik olaylar geçiyo ama türk diyarından kat kat daha iyi ve gerçek düşmanlara oynuyorsunuz
KAFKASYALI
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 17, 2012, 02:55:39 ÖS »

bu arkadaşlarımız şifrelerini paylaşmamıştır . Biz inanıyoruz ki bir program kullanılarak şifresi kırılmıştır . Bu arkadaşlarımız ne elmaslarına ne giden askerlerine ne de giden savaşa acıyorlar , bunlardan çok daha önemli olan zamanlarına  yazık oldu . günde 10-12 saatlerini ayırıyorlar. Hiç değilse bunun için bile araştırılmayı hak ediyor . Açıkcası kolay şifre , başkalarıyla paylaşma vb. gibi mazeret değil de somut delillerle neler olup bittiğini öğrenmek istiyoruz.

Selam kardeşim,
Sıkıntını çok iyi anlıyorum, Ancak olaya birde benim gözümle bakmanı rica ediyorum.
Başıma geldiği için söylüyorum.
Oyunda bir çok multi hesap var, senin ittifakında olduğunu sandığın  oyuncular bilki başka bir ittifakın casusluğunu yapıyorlar.
Anlattığın birinci örnek:
Askerler geri çekiliyor köyü saldırıya uğruyor ve askerler terhis ediliyor. Bunu yapan oyuncunun kendisinden başkası değildir. Emin ol.
Ve o oyuncunun diğer ittifaklarda da oyunu vardır, mutlaka, % 1500,
Biz bir oyunu dahi dürüst oynayamayacak , hiç anlayamadığım bir şey casusluk yapacak karakterde insanlarla iç içeyiz. Burada bir oyun için kendisini satan kişi gerçek hayatta sanırım vatanını satar.
Neden dürüstce oynanmıyor bu oyun anlamıyorum.
Uluslararası diyarda da var buna benzer sorunlar. Onlarda da multi hesap çok.
Bu şekilde aşağılık bir tavır takınan insanlara sadece yazıklar olsun diyorum.
Kolay gelsin...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!