Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 02:36:46 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar 10 blitz  (Okunma Sayısı 1146 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_Etna_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

En iyi saldiri , SAVUNMADIR.

Üyelik Bilgileri
« : Mart 26, 2012, 09:36:32 ÖS »

iyi aksamlar dilerim herkese. Ben biraz eski oyuncuyum ve bayadir oyuna girmedigim icin forum ve diyardaki degisiklikler cok fazla olmus. Forumda gezinirken bir suru bos ve anlamsiz ifadeler var. Onemli olan pek fazla konu yok yeni konular acilmasinda tek tuk gordum. Bunlardan birisi Diyar bittikten sonraki siralamalar. Diyar 10 oyuncusuyum fakat siralamayi gurur tablosuna yayinlanmamis. tek diyar 10 icin konusmuyorum , diger diyarlardada ayni sorun var. Eskiden bu sekilde yurumuyordu isler biraz daha caba ve caliskanlik vardi , fakat simdi o da yok olmus. Blues bazen yetisemiyor olabilir fakat burada 3-4 tane moderator var. Siralamalari yayinlarsaniz kimin ne yaptigini daha iyi gorebiliriz. Yanlisim varsa simdiden ozur dilerim . herkese iyi oyunlar

POWERTURKS
üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 26, 2012, 09:47:54 ÖS »

Huh?  *SCRATCH*
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 26, 2012, 09:48:14 ÖS »

iyi aksamlar dilerim herkese. Ben biraz eski oyuncuyum ve bayadir oyuna girmedigim icin forum ve diyardaki degisiklikler cok fazla olmus. Forumda gezinirken bir suru bos ve anlamsiz ifadeler var. Onemli olan pek fazla konu yok yeni konular acilmasinda tek tuk gordum. Bunlardan birisi Diyar bittikten sonraki siralamalar. Diyar 10 oyuncusuyum fakat siralamayi gurur tablosuna yayinlanmamis. tek diyar 10 icin konusmuyorum , diger diyarlardada ayni sorun var. Eskiden bu sekilde yurumuyordu isler biraz daha caba ve caliskanlik vardi , fakat simdi o da yok olmus. Blues bazen yetisemiyor olabilir fakat burada 3-4 tane moderator var. Siralamalari yayinlarsaniz kimin ne yaptigini daha iyi gorebiliriz. Yanlisim varsa simdiden ozur dilerim . herkese iyi oyunlar

Sıralamayı sadece ofis çalışanları görebiliyor. Biz modlara sıralama isteğinde olduğunuz zaman diyarın bittiği gün restart edilmezden yayınlanmasını sağlıyoruz  Wink
İyi formlar

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_Etna_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

En iyi saldiri , SAVUNMADIR.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 26, 2012, 09:50:30 ÖS »

Oyle mi tesekkurler biraz savurgan bicimde konustugum icin kusura bakmayiin .hemen istekte bulunuyorum

POWERTURKS
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!