Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 05:59:52 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 9 10 [11]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLARARASI DİYAR 50 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 28191 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #150 : Eylül 18, 2012, 02:47:35 ÖS »

diyarla ilgili bilgi vermeyede devam edelim.
bugün sırp dostlarımız haricinde kalan tüm ittifaklarla önceden haber verip federasyonları bozduk.diyarın başı olmasına rağmen saldıracak oyuncu bulamadık.konuşmak için erken olabilir ama diğer ittifaklara yaptığımız saldırıları bunlarada yaparsak 2 aya kalmaz diyarı bitiririz.

kar beyazı temiz değildir!!!
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #151 : Eylül 18, 2012, 07:42:17 ÖS »

siz birde gelip KARA_HAN abimizle aynı diyarda oynayın ozaman çoğu oyuncudan farkını daha rahat görürsünüz. *rose* *rose* *rose*
bence kesinlikle v5 in en iyi 2 oyuncusundan biridir.(NOT:diğer oyuncuda şuan aynı diyarda)
ben v4 te sanırm 2 yıl falan oynadım kara_han ile eski versiyondada tanıdıgım en iyi oyuncudur.oyunu çift yönlü oynar ve kesinlikle muhabbetinde ölçülüdür.ne karsıdakini küçümser nede karsısında ezilir.ve bence bu formda kesinlikle moderatörler arasında olmalıdır.bu form böyle birini kacırmamalıdır kanımca.v5 tede hepinize basarılar.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #152 : Eylül 18, 2012, 08:31:00 ÖS »

ben v4 te sanırm 2 yıl falan oynadım kara_han ile eski versiyondada tanıdıgım en iyi oyuncudur.oyunu çift yönlü oynar ve kesinlikle muhabbetinde ölçülüdür.ne karsıdakini küçümser nede karsısında ezilir.ve bence bu formda kesinlikle moderatörler arasında olmalıdır.bu form böyle birini kacırmamalıdır kanımca.v5 tede hepinize basarılar.
Bende HASAN abiMe katılıyorum ve o bana bundan 4 sene önce kara-han dan bahsederdi..  hatta birkaç diyara çağırdık ama gelmedi kara-han..
Bu arada ne zaman kara-han yazılarını okusam ultra seviyeli ve ultra mantıklı yazılar.. SADECE OĞUZHAN DEĞİL BENDE TAKİPTEYİM SİZİ KARA_HAN abi Wink
Başarılarının devamını diliyorum.. Ama tanıdığım en iyi oyuncu yinede HASAN ABİ Grin

Uploaded with ImageShack.us
xbabaqondax
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #153 : Eylül 18, 2012, 11:21:55 ÖS »

tüm ittifak arkadaşlarımı tebrik ederim bukadar güzel bir ittfak görmemişdim daha önce inşallah dünya kupasınıda böyle kazanırız
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #154 : Eylül 19, 2012, 04:07:49 ÖÖ »

Bu arada ne zaman kara-han yazılarını okusam ultra seviyeli ve ultra mantıklı yazılar..

+1

silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #155 : Eylül 19, 2012, 06:07:34 ÖS »

cihanım iltifat için çok tesekkür ederim.bu oyuna tekrar baslasam çagıracagım ekibin organizatörü sen olursun emin ol Smiley ama keske kara_han ilede birlikte oynama fırsatını yakalasaydın gercekten her yönüyle 10 numara biridir.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #156 : Eylül 19, 2012, 09:05:40 ÖS »

cihanım iltifat için çok tesekkür ederim.bu oyuna tekrar baslasam çagıracagım ekibin organizatörü sen olursun emin ol Smiley ama keske kara_han ilede birlikte oynama fırsatını yakalasaydın gercekten her yönüyle 10 numara biridir.

Abi bende teşekkür ederim söylediklerin için. Zaten türk diyarı açılırsa emin ol seni oynatmak için ne kadar uğraşırsam bu sefer kara-han içinde o kadar uğraşıcam Grin  İnan v5 bilsem senin referansınla kara-han ekibine giricem de v5 bilmiyorum  ,  vezir iken rezil olmak var o yüzden bulaşmıyorum Smiley

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #157 : Eylül 19, 2012, 10:30:53 ÖS »

niyetim kimseye bulaşmak laf çarpmak değil ama  Grin Grin karahan bi nickten soru sormuştu aynı soruyu yine kendi nickinden cevaplamıştı  *hahaha* *hahaha* *hahaha* galiba diğer nicke girmeyi unutmuştu  Grin ss alıp konu açmıştım konuyu yanılmıyorsam sertan abi mi ne silmişti belki hatırlıyordur  Grin

ana fikir : şuanda da mod olsun lafları gundeme geldiğine göre adam taa o zamandan soru cevaplıyormuş gibi görünmeye başlamış ve yavaş yavaş temel hazırlamış'tır. diyelim.. tarafsız olarak yorumladım şimdi 4-5 kişi üstüme gelin :ASD

Amacım ne senin üstüne gelmek nede kara-han ı savunmak.. Ama gördüğüm kadarıyla şunu söyleyebilirim ki : kara-han  sen istesende mod olmaz Wink

kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #158 : Eylül 20, 2012, 06:15:40 ÖS »

Anladığım kadarıyla artık KARA_HAN hesabının ortadan kaybolma zamanı geldi Smiley

D 50 de küçük ve hızlı hırvat ittifakı bitirildikten sonra biraz daha sayıca fazlasının lideri carlinjo ile epey sohbet ettik. O diyarda şansının kalmadığını biliyordu, bende açıkça söyledim.
Böyle eşit olmayan şartlarda zayıf tarafta oynayana saldırmanın vereceği hiçbir zevk yok. Üstelik bunlar savaşçı, çiftçi de değil.
Ben diyarda işlevimin beni rahatsız etmeden devam etmeyeceğini düşündüm ve günler önce tatile aldım.
Ardımdan carlinjo da tatile çıktı.

Tesadüfen D 82 nin açıldığını gördüm ve ona başladım.
Biraz yalnız takılmak, birazda imperialı denemek istiyorum.
Aktif başka Türk yok gibi
D 82 de tek başıma Grin

Küçük bir savaş ittifakına katıldım hepsi yabancı, Bulgarda var
hem de iyilerinden Smiley
Baktım ki bir kısmıyla müttefik, bir kısmıyla düşmanız Grin

Modluk konusunda yapılan şakalara bende gülüyorum  *rose*
Benden bi mod olmaz Grin
Konusunu açmaya bile gerek yok.
Oyunu zevk için oynuyorum, sınırları kendim belirlerim:)
Melek değilim, olamam da, istemem de olmayı
Forumda modluk ise meleklere mahsus Smiley
Bir kısmı gerçekten öyle bir kısmı ise bunu başarmaya çalışıyor, zamanla onlarda olacak (Bence tabi) 

Ben ve bazılarımız sadece savaşçıyız ve öyle kalmalıyız
Arkadaşları sevindirmeli, rakipleri kızdırmalıyız Grin

Sevdiğim arkadaşların benimle paylaştığı duyguları bende onlar için taşıyorum
Herkese teşekkürler

Konuyu kapatmak zorundayım
V 6 ya kadar D 82 deyim hoşçakalın
Sayfa: 1 ... 9 10 [11]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!