Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 10:09:55 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLARARASI DİYAR 50 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 28349 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Ocak 04, 2012, 09:22:26 ÖS »

üstad v5 çok karışık yawf Smiley

SEN ÇÖZERSİN HAMZAM Grin NASILSIN?

ANI YAŞA!!!HAYATIN
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ocak 04, 2012, 10:03:28 ÖS »

iyiyim kankam benim ya özlettin iyice kendini Smiley  kanka çözülür çözülmesine de biz alışkanlıkları kolay bırakan bi millet değiliz ya kopamıyoruz v4 den yoksa v5 harbiden çok iyi ve d50 de anlaşılan o ki bizimkiler inletiyor yeri göğü Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Ocak 04, 2012, 10:05:55 ÖS »

ilk diyarlarda ben oynadım biraz epeyde çözmüştüm mantıgını ama sonradan sarmadı v4 birçok yönüyle v5ten güzel ama v5teki bazı atraksiyonlarda v4ten güzel...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Ocak 04, 2012, 11:26:46 ÖS »

üstad v5 çok karışık yawf Smiley

Aslında senin tarzına uygun hemen asker basıyorsun
önce yanlara sonra oyunculara saldırıyorsun
Yalnız burda bekleme süreci, kalelerin koruması yok
savaş en başından beri var
meydanı geçen de kazanıyor
çelişki şurda kaleler için kılıçlı, meydan için süvari lazım
ayrıca koçbaşı mı mancınık mı yeniden sorgulayacaksın Smiley
ayarını yap yeter
gelişmede geciken yanıyor
« Son Düzenleme: Ocak 05, 2012, 08:02:04 ÖÖ Gönderen: kara-han » Kayıtlı
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Ocak 05, 2012, 12:07:29 ÖÖ »

iyiyim kankam benim ya özlettin iyice kendini Smiley  kanka çözülür çözülmesine de biz alışkanlıkları kolay bırakan bi millet değiliz ya kopamıyoruz v4 den yoksa v5 harbiden çok iyi ve d50 de anlaşılan o ki bizimkiler inletiyor yeri göğü Smiley

Espri şu: Bir süredir net değerde bizden USTA birinci ben ikinci sıradayım. Üçüncü sıraya darkswords un geleceğini zannetmiştik. Minik bir kaza yaşadı olmadı. Ondan sonra oo7cim nickli arkadaşı bekledik. ama iki gündür üçüncü sıraya düşman bir ittifaktan iki kişi çıktı. İlki bana şuursuzca saldırdı ilk 10 un dışına çıktı. Bu günkü üçüncü bir arkadaşa gece saldırmış bende onu güpegündüz uyurken yakaladım 20 k kaybetti mecburen sıralamada gerileyecek. Onun tam altında ve bizim arkadaşın tam üstünde bir bulgar oyuncu var, oo7cim konuyu kavradı onu casuslatmaya çalışıyor Smiley

Son birkaç haftadır süren savaşlardan sonra ilk beşe üç kişi soktuk, ittifak puanımız 1,5 milyon. altımızdaki ittifakın puanı 800 k larda. araştırmalarımızda neredeyse katlar durumda. Kısacası iyi durumdayız ama bunda bulgarlardan çok isim olmamasının da payı var. Bulgarlar yemeyip içmeyip bize yoketmek için saldırıyorlardı. Hırvatlar duello yapar gibi savaşıyorlar. Bire bir geliyorlar, cesur ve centilmenler bu sebeple iyi iki kişi diyarın kaderini belirleyebiliyor. Önce dark sonra ben bayağı yettik.

Tabi ekolarını geliştirdikten sonra USTA ve oo7cim den de beklentilerimiz var. En azından oo7 ben ikincilikten gitmeden üçüncülüğe gelseydi de iki ekocu arasında dilek tutabilseydim. Ayrıca İslamoğlu, aykut vs arkadaşlar da çok iyi şeyler yapıyorlar mesela Aykut  hiç habersiz savunmada birini indirmiş. Arkadaşlar benim puanım niye indi, yanlardan bu kadar olur mu muhabbeti sırasında bakınca gördük. Benim savunma madalyamı yedi böylece. Hoş bir diyar yani Smiley
masterwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Ocak 05, 2012, 12:08:39 ÖÖ »

ilk defa oynayan arkadaş var. durumu baya iyi. kara onu 3. yapmak için aradakileri teker teker indiriyor   Angry Angry Angry Angry Angry

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

“En derin kaygımız yetersizliklerimiz değildir. En derin kaygımız tahminimizden öte güçlü olan yanlarımızdır. "
masterwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Ocak 05, 2012, 12:19:12 ÖÖ »

Bu arada aykut ve kartacanın 3-4 tane ilhak hakları var. ilhak ettikleri anda ilk 10 da iki kişi daha olacak.  Shocked Shocked Shocked Shocked

__USTA__
« Son Düzenleme: Ocak 05, 2012, 12:21:06 ÖÖ Gönderen: masterwolf » Kayıtlı

“En derin kaygımız yetersizliklerimiz değildir. En derin kaygımız tahminimizden öte güçlü olan yanlarımızdır. "
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Ocak 05, 2012, 07:09:20 ÖÖ »

boşuna kartacanın başına sabır diye yazmamışım aynen öyle bekliyorum puan kasıp zıplamak istemiyorum şuan bide kale7 ler şuan bana kaynak oluyor puan için harcıyamıyorum

kar beyazı temiz değildir!!!
masterwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Ocak 19, 2012, 09:14:38 ÖÖ »

Smiley

kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Mart 14, 2012, 09:34:59 ÖÖ »

D 50 cephesinde yeni bir şey yok Smiley
İttifak olarak genelde birinci, ara ara ikinci sırada götürüyoruz
İlk 10, ilk 20 ve ilk 40 da arkadaşlarımız var
Diyarın üçüncü ayındayız, merkez saray elimizde ve epey arkadaşımız tapınak etkisinden yararlanıyor
İttifaktaki yabancılar giderek ayrıldı ya da atıldı
Sanırım casuslardan da arındık Smiley
Bazı Azerilerin Bulgarlarla işbirliği olduğunu, Bulgarların onları koloni yıktırmak için başka diyardan getirdiğini geveze bir Azeriden öğrendikten sonra onları kıstırdık ve hesaplarını tatile aldılar
Başka diyarlarda ortaya çıkabilirler dikkat  Wink

_AZERBAIJAN_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Mart 16, 2012, 11:41:51 ÖÖ »

D 50 cephesinde yeni bir şey yok Smiley
İttifak olarak genelde birinci, ara ara ikinci sırada götürüyoruz
İlk 10, ilk 20 ve ilk 40 da arkadaşlarımız var
Diyarın üçüncü ayındayız, merkez saray elimizde ve epey arkadaşımız tapınak etkisinden yararlanıyor
İttifaktaki yabancılar giderek ayrıldı ya da atıldı
Sanırım casuslardan da arındık Smiley
Bazı Azerilerin Bulgarlarla işbirliği olduğunu, Bulgarların onları koloni yıktırmak için başka diyardan getirdiğini geveze bir Azeriden öğrendikten sonra onları kıstırdık ve hesaplarını tatile aldılar
Başka diyarlarda ortaya çıkabilirler dikkat  Wink

Salam Aleykum. Qardash mende Azerbaycandanam, sana bunu soyleyimki her milletin icinde satkinlar vardir. Cunki her milletin icinde kani bozuklar vardir. Onceki yillarda oynadigim diyarlardan birinde benide Turk vurmushdu hemde bulqarlarla oynamishdir amma onu yere sokdum gitti. SHimdi bunu Turk milletinin adina yazamayiz deyilmi? o zaman sende her satkini Azerbaycan uzerine yazamasin!

« Son Düzenleme: Mart 16, 2012, 11:57:10 ÖÖ Gönderen: _A_E_G_M_ » Kayıtlı
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Mart 16, 2012, 12:03:39 ÖS »

v5 versiyonu oynayınca v4 çocuk oyunu gibi duruyor her yönüyle v5 daha güzel düşünülmüş. FAKAT TEK KUSURU ŞU SAVAŞ RAPORLARI VE OKUMASI Sad
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Mart 16, 2012, 12:04:55 ÖS »

Bir ekleme de ben yapayım , sistem v4 ten çok daha güzel ama bu arayüz oyunu zorlaştırıyor.Yine v4 veya v1 gibi basit bir görünüm de bu özellikler eklenseydi çok daha güzel olacağına eminim Smiley
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Mart 16, 2012, 02:22:56 ÖS »

Salam Aleykum. Qardash mende Azerbaycandanam, sana bunu soyleyimki her milletin icinde satkinlar vardir. Cunki her milletin icinde kani bozuklar vardir. Onceki yillarda oynadigim diyarlardan birinde benide Turk vurmushdu hemde bulqarlarla oynamishdir amma onu yere sokdum gitti. SHimdi bunu Turk milletinin adina yazamayiz deyilmi? o zaman sende her satkini Azerbaycan uzerine yazamasin!

Dediklerine katılıyorum. Yazdıklarıma şimdi baktım da Azeri sözcüğünü kullanış şeklim hatalı onun için kusura bakmayın.
Aslında ben Azeriyi Türkten ayrı bir anlamla da söylemek istemedim, Ankaralı, İstanbullu der gibi kullanmak istedim ama bu net öyle gözükmemiş.  *rose*
_AZERBAIJAN_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Mart 16, 2012, 07:45:22 ÖS »

Dediklerine katılıyorum. Yazdıklarıma şimdi baktım da Azeri sözcüğünü kullanış şeklim hatalı onun için kusura bakmayın.
Aslında ben Azeriyi Türkten ayrı bir anlamla da söylemek istemedim, Ankaralı, İstanbullu der gibi kullanmak istedim ama bu net öyle gözükmemiş.  *rose*

Ben senin dediklerine malesef katılamayacağım qardaş.
Öncəliklə bizlər Azeri sözünü işlətməyiz, çünki bizlər Azeri deyilik, Azeriler aslında fars tayfasıdır.
2-bizlər Azərbaycanlı deyil Qafqaz Türkləriyiz.
3-en böyük və ən çox varlığını bildirən bir kaç Türk toplumu vardır.
Anadolu Türkləri, Mərkəzi Asiya Türkləri, Qafqaz Türkləri.
4-Anadolu Türkləri aslında bizdən gidənlərdir. Selcuqilerin tarihine bak.
5-Anadolu Türkləri və Qafqaz Türklərinin kökü Hazar denizinin sağ sahilindən, Mərkəzi asiyada köç edənlərdir
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!