Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 07:11:30 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI Diyar 13 bulgarlar ve turkler arsındakı farklr  (Okunma Sayısı 6303 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
H U N __T U R K
TUTKU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

KORKUYLA YAŞAYACIĞINA ŞEREFİNLE ÖL

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 15, 2011, 04:03:29 ÖS »

Arkaadaşlar   Görüyrsnuz butun bulgarlar birleşti  birleşmeye  dewam edyr  biz turkler halen birbimizi yiyeceğiz die uğrasıyoruz .... bn saldıralra başladım  2 bulgar vurdum  çoook ta güzel altn kaldrdım  birbirnzle ugrasmayan birbirmzie ayırack zmanımız var  Smiley rahat oln  kapışacmız gunler geleck önce  kendimize saygımız olsn  ... herkeze kolay gelsn
xlest_
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Kasım 15, 2011, 04:05:35 ÖS »

Nerde çokluk orda bişeyler (anladınız siz) demişler boşa dememişler orda da mı kavga var  *hahaha* *hahaha*
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 15, 2011, 04:16:01 ÖS »

Kimsenin Sorunu yok açılmış konu var arkadaş haberdar değil sanırsam Sad

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24197.msg182627;topicseen#msg182627

;D

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
H U N __T U R K
TUTKU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 15, 2011, 04:17:07 ÖS »

evet tartısıyr turkler kendı arasında  gene  Grin:D ya admlar bırlsetı bir itfkta   bırakın birbirnizii  böyel dewam ededrse orada zatii  bilmiyrum farklı seyelr oalck  anlasma yapldı turkler birbiirine dalmıyack die ama  turkler bırbirıni şikayet etmekten başını kaldrmıyr Grin:D
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 15, 2011, 04:19:43 ÖS »

evet tartısıyr turkler kendı arasında  gene  Grin:D ya admlar bırlsetı bir itfkta   bırakın birbirnizii  böyel dewam ededrse orada zatii  bilmiyrum farklı seyelr oalck  anlasma yapldı turkler birbiirine dalmıyack die ama  turkler bırbirıni şikayet etmekten başını kaldrmıyr Grin:D

Hile yapan kim olursa olsun yabancı veya Türk Farketmez  Şikayet edilecek tabikide problem nedir  Huh?

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
H U N __T U R K
TUTKU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 15, 2011, 04:21:45 ÖS »

sıkıntı belli Smiley türkler bi arada oldumu sıkıntı oluyr  Grin:D
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 15, 2011, 04:26:10 ÖS »

sıkıntı belli Smiley türkler bi arada oldumu sıkıntı oluyr  Grin:D

Problem uzlaşmacı olmayanlardan kaynaklanıyor   Wink  Bizlerde ( TiGERS-TURKGUARDS ) öyle bir sıkıntı yok

H U N __T U R K
TUTKU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 15, 2011, 04:34:14 ÖS »

tamm  bnm düşmanm belli burada  bulgar diarındana lusfer   trukelr umarım bana kamı atmaz  my bascm  bakalım 
Serdar.K
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 16, 2011, 05:42:31 ÖS »

Bazı arkadaşlarımız o kadar berbat yazı yazmışlarki ne dedikleri anlaşılmıyor adam gibi kullanın Türk çemizi katletmeyin ya  Angry Angry :@
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mart 09, 2012, 08:09:03 ÖS »

Problem uzlaşmacı olmayanlardan kaynaklanıyor   Wink  Bizlerde ( TiGERS-TURKGUARDS ) öyle bir sıkıntı yok

bünyamin sen şaka mı yapıyorsun .

uzlaşmacı kelimesinin anlamını sen ve diğer mod arkadaşlar ne kadar biliyor ?

ben kendi fikrimi söylüyorum ve sabaha kadar da tartışırım bunu uzlaşmacı kelimesini ne anlama geliyor sizin bilmediğinize adım zafer olduğu kadar eminim ben .

uzlaşmacı kelimesi  ben yaptım oldu bak ne güzel de oldu değildir .
( kötü örnek örnek değildir )
sizin uzlaşmadan anladığınız bu mu ?

TiGERS ittifakını düşürdüğünüz duruma . TURKGUARDS  ittifakını da düşürmek için geliyorsanız gelmeyin lütfen .
türk oyunculara bir iyilik yapmak istiyorsanız bulunduğunuz yerde kalın o yeterli olur .
umarım mesaj yerine ulaşır . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
*Baltazar*
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mart 09, 2012, 09:00:41 ÖS »

Lüzumsuz tartışmalara girmek istemem ancak bu ikinci kez TURKGUARDS ittifakı adına mesaj atışın. İttifakımız oyuncularından biri olmadığına göre bizim adımıza hele hele forumda açıklama yapmazsan sevirim.

!!! İttifakımız adına açıklamaları lüzum ettiği taktirde liderimiz Ertaç Abi yapmaktadır. Forum müdavimlerinin bilgilerini rica ederim. !!!
« Son Düzenleme: Mart 09, 2012, 09:12:34 ÖS Gönderen: *Baltazar* » Kayıtlı

Sen Yolcu Bu Yalan Dünya Hancıdır
Öyle Bir Gün Varki Yürekte Sancıdır
Yer Gök Bir Olup Da Hesap Sorulunca
En Sevdiğin Bile Senden Davacıdır
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mart 09, 2012, 09:06:14 ÖS »

ben kendi fikrimi söylüyorum ve sabaha kadar da tartışırım bunu uzlaşmacı kelimesini ne anlama geliyor sizin bilmediğinize adım zafer olduğu kadar eminim ben .

uzlaşmacı kelimesi  ben yaptım oldu bak ne güzel de oldu değildir .

TiGERS ittifakını düşürdüğünüz duruma . TURKGUARDS  ittifakını da düşürmek için geliyorsanız gelmeyin lütfen .
türk oyunculara bir iyilik yapmak istiyorsanız bulunduğunuz yerde kalın o yeterli olur .

kırmızı kısım bana hitaben sanırım Smiley

Seni adam yerine koyduğumdan değilde kendi kendine eğlenen adam nasıl oluyor diye gülmekten sandalyeden düşüyordum az daha yazayım bari dedim Smiley

1. Bizim ittifakın düştüğü bir durum yok posta koyup çıkanların durumu malum en yüksek puanlısı bile ne hallerde görüyoruz Smiley

2. Uzlaşmacı olmak topludan ana avrat dümdüz giden adamdan yetki almamak sa evet uzlaşmacı değiliz. Sen ve senin türevlerine sormak lazım topludan dümdüz giden adamın yetkisini aldığım için tafra yapmak nasıl bir duygu diye .... Çıktınız gittiniz ne oldu görüyoruz haliniz ortada ...

3. Olmadığın ittifak için ahkam kesmek hayal aleminde yaşamak nasıl bir duygu onu çözemedim Huh? Sen turkguards ta değilsin ki Huh?
He bir hesap devralmışsındır ondandır bu havaların onu da anlarım ama uzun sürmez .... Atılırsın olan aldığın hesaba olur  Wink

Dip Not :  TURKGUARDS  ittifakı bizim ve arkadaşlarımızın ittifakıdır. Bu böyle bilinsin ...
« Son Düzenleme: Mart 09, 2012, 09:22:08 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mart 09, 2012, 09:09:14 ÖS »

uzlaşmacı kelimesi  ben yaptım oldu bak ne güzel de oldu değildir .

TiGERS ittifakını düşürdüğünüz duruma . TURKGUARDS  ittifakını da düşürmek için geliyorsanız gelmeyin lütfen .
Gelmeyin derken sen bizim ittifakdamısında benimmi haberim yok ? Artı bizim ittifak hiç bir zaman bozulmaz.

Neden dersen hepimiz belirli seviyeye gelmiş oyuncularız artık kimseye ne göstericek bir şeyimiz kaldı ne birbirimizi kıracak üzecek bir şeyimiz.

Keyfine oynuyoruz. Normalde bizim oyun anlayışımıza ve ittifak anlayışımıza uymayan şeyler ama bu diyarda zamanla anladıkki düzenimizi degiştirmemiz lazım. Yabancı diyar oldugu için.

Aydınıda bünyaminide şahsi olarak gördüm tanıdım. Böyle sözledigin tarzda bir şey olucagını düşünmüyorum. O yüzden böyle şeyler bizim adımıza yazmaz isen sevinirim.

Herşeyi zaman göstericek.

bugS_bUnny
Oxygen
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mart 09, 2012, 09:19:42 ÖS »

kolayı getir bünyamin çekirdekler benden  Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Mart 09, 2012, 09:20:38 ÖS »

kolayı getir bünyamin çekirdekler benden  Grin

Pisletmeyin ortalığı Grin
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!