Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 02:05:21 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Diyar sıralaması  (Okunma Sayısı 10885 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Kasım 14, 2011, 03:04:44 ÖS »

Problemlerinizi Özel Mesaj yoluyla çözünüz.
« Son Düzenleme: Kasım 14, 2011, 03:19:54 ÖS Gönderen: Edessa » Kayıtlı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Kasım 14, 2011, 04:15:25 ÖS »

GÖLGE Arkadaş merak ettim sen eski d23 teki arkadaşmısın
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Kasım 28, 2011, 06:28:38 ÖS »

Ticaretten kaynak alışverişi abartılı şekilde yapılınca çok kez şikayet ettik, kimse kulak asmadı demekki serbest dedik, adamın birisi 3 günde 600 k puan basıyorsa, bizde bir günde 360 k puan arkdaşımıza bastırabiliyoruz demektir, eğer o abartılı kaynak alışverişi yapanı banlasaydılar wertizimde  ticaretten alış veriş yapmazdı oyununu tatile bile alsa süpermen bile yetişemezdi, hile konusuna gelince, diyarda hileyi yapanlar defalarca ban aldılar yine akıllanmadılar 1 haftada 2 milyon ordu basmayı açıklamayıp sen şunu nasıl yaptın söyle bakalım dediler, işin açıkçası diyarın suyu denetimsizlikten çıkmıştı, oynanır halde değildi, adamın saldırısı yok eyaletinde 200 milyon kaynak var pat diye, şikayet ediyorsun birşey yok, sonra diğer bir oyuncu benzerini yapınca hilenin kralını yapan , hop sen ne yapıyorsun diyebiliyor, açıkçası benim tarzım böyle oyun değil hiçte olmadı, bakın ben rütbede 13. olmuşum bileğimin hakkıyla yaptığım orduyla oldum 1 haftada haybeye gelen orduyla değil, net değerde ilk 50 de bile yokum, alın teri tek hile yok. diğer arkdaşlarda bunu diyebiliyorlar mı? boşu boşuna tartışmasınlar, bir diyar daha bitti, herkesi tebrik ederim, yeni bir diyarda  kaliteli, bir oyun oynamanız dileğiyle.
« Son Düzenleme: Kasım 28, 2011, 08:29:58 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Kasım 30, 2011, 08:28:01 ÖS »

wertizm kankamı tebrik ediyorum. Bay_kus 3 günde 600k puan basıyorsa wertizmde basabilir demektir Grin Karşılık verebilmenizi çok isterdim Grin 1 yıl su gibi geçip gitti. İmperiada benim için bitti  Cool Sözümü tuttum, DİYAR 1.sini ben belirledim. WERTİZM kankam alın teriyle çabaladı ve haketti. Ben sadece engel teşkil edebileceklerin önünü kestim Smiley Aylarca uykusuz kaldım. Öncelikle KAZANOVA-TARHAN1982-WERTİZM e teşekkür ediyorum. 2 yıldır beraber aynı safta savaştık. Hakkınızı helal edin. Arasıra arayın Grin

DİPNOT: kaynak için 800k asker terhis ettim. odunun 0.6-0.9 demiri 4-5 arası taşı 1.5-2 arası sattım wertizme. Oyun kuralları dışına çıkacak hiçbir hatamız olmadı Grin

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Aralık 01, 2011, 02:40:11 ÖS »

Diyar bitti ama güzel bir yıl gecti cok yordu bizi ama öel yada böyle iz bıraknlardan olduk 6 farklı hesabın aynı operasyonda bana cakılması cok hoşuma gitmişdi atlasım eyüp seni imperia cok arayacak öle yada böyle dinlen ilerde tekrar başlarsın bende ölesine actım bi hesap günde 1 kere giriyorum

Fazla Söze GereL yOK
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!