Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 01:05:29 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Diyar sıralaması  (Okunma Sayısı 10908 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Kasım 13, 2011, 10:29:19 ÖS »

böyle bir başarıyı tarih yazmamıştır zaten harbiden helal olsun  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*

diyarın son günü, 500 k puanı nsl bastın 4 m luk hesabınla hilesiz hemde.. bi anlatta millet feyz alsın senden  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

MY26 - BİRO21 - SAĞLIK22 - AS.SAĞLIK20 - ÜNİ45 - BÜTÜN EYALETLERDE 4 ER BİNA - 25 EYALETTE 3600'AR SEÇKİN 300 ER A.MANCINIK..  WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Kasım 13, 2011, 10:31:27 ÖS »

MY26 - BİRO21 - SAĞLIK22 - AS.SAĞLIK20 - ÜNİ45 - BÜTÜN EYALETLERDE 4 ER BİNA - 25 EYALETTE 3600'AR SEÇKİN 300 ER A.MANCINIK..  WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP WASSUP
şimdi ben konuya fransızım bu 1 aylık üretimlemi yaptım 500 k yoksa bir günlükmü
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Kasım 13, 2011, 10:32:34 ÖS »

Ben konuyu uluslararası sanmıştım yahu Smiley

Ama yinede derece yapanları tebrik ederim... *rose*

RESMEN BİZİ KÜÇÜMSEDİN BE KANKA... KALBİMİ KIRDIN ŞİMDİ  *stop* *xxx* Shocked Angry Angry :Smiley Huh?

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Kasım 13, 2011, 10:33:06 ÖS »

arkadaşlara da söyle yawf herşeyi tam söyle utanma bayram korumasında yaptım de diyarın son günü de söyle yawf  *hahaha* *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Kasım 13, 2011, 10:35:45 ÖS »

RESMEN BİZİ KÜÇÜMSEDİN BE KANKA... KALBİMİ KIRDIN ŞİMDİ  *stop* *xxx* Shocked Angry Angry :Smiley Huh?

Yok yaw ne alakası var..
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Kasım 13, 2011, 10:36:26 ÖS »

bir günde 500 k puan imkansııız yaw.ama son gün bayram korumasıydı demi Smiley
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Kasım 13, 2011, 10:53:06 ÖS »

şimdi ben konuya fransızım bu 1 aylık üretimlemi yaptım 500 k yoksa bir günlükmü

BEN SANA AÇIKLAYAYIM.. DİYARIN BİTMESİNE 1 HAFTA KALA BEN 1CİYİM 2Cİ İLE ARAMDA 230K FARK VAR 3CÜ İLE 500K FARK VAR.. 3CÜ ONLARIN ADAMI.. ADAM GÜNLÜK 100K 100K BASIP GELİYOO SALDIRISI YOK ( diyar başından sonuna kadar saldırısı 500 bile yok ) EKODA EKSİLME YOK DAHA DA ARTIYO HATTA.. SON 3 GÜN KALA 500K FARKI KAPADI BİDE 100K FARK ATTI BANA.. DİYARDAKİ EN İYİ EKOSU OLANLARDAN BİRİSİYİM VE GÜNLÜK EN AZ 50K BASARIM VARKEN 4 GÜNDE ADAM BENİ GEÇİP 100K FARK ATMASI MÜMKÜNSE BEN HİÇ BİRŞEY BİLMEDEN GELMİŞİM ORAYA DERİM.. SON GÜN EKO İSTEDİM İTTİFAKIMDAN AMA 0,1 LERDEN HİÇ BİR ŞEY ALMADIM.. ALDIĞIM EN AZ DEĞERLERİ 0,5ODUN, 3DEMİR, 2TAŞ.. ONLAR KENDİLERİ İLE KARIŞTIRDIKLARI İÇİN KENDİ YAPTIKLARINI BANA YAMAMAYA ÇALIŞIYORLAR.. 500K DEĞİL 360K BASTIM OLAYI ABARTMAK İÇİN RAKAMIDA BÜYÜTÜYORLAR Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Kasım 13, 2011, 11:04:10 ÖS »

burda karşı taraf için düzenbazlık yapanlar senin 1 olmanı kıskanıyo onların yazdıklarına takılma
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 13, 2011, 11:10:13 ÖS »

burda karşı taraf için düzenbazlık yapanlar senin 1 olmanı kıskanıyo onların yazdıklarına takılma

AYNEN ÖYLE..  *heart* *heart*

wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Kasım 13, 2011, 11:25:25 ÖS »

çocuk bilmeden atıp tutma Smiley

ya burda söylemesi kolay bize attığın mesajlarda öyle demiyordun ama.. ben pek hileye bulaşmam ama üniversite ve mimari basacağım zamanlarda kazanova bana yardım ediyor... bu cümle bire bir senin attığın msj ...

ayrıca bilmeyenlerde saf saf dinliyor seni senin 0.5 odun 3 den demir 2 den taş aldığın gün pazarda odun 3 demir 11-12 ve taş 6-7 arasıydı Grin

resmen komiksin  *hahaha*

BANA SON GÜN EKO DESTEĞİ VEREN OZANCA DESTUR CRYEAN KHUN KULLEKENT Tİ... SANA O MSJ BENDEN GELMİŞ OLAMAZ SEN RÜYANDA GÖRMÜŞSÜNDÜR.. aldığın gün pazarda odun 3 demir 11-12 ve taş 6-7 arasıydı Grin DEMİŞSİN AMA BİZ ONU DÜŞÜRMESİNİDE BİLİRİZ.. VE BEN DEDİĞİM RAKAMLARIN ALTINDA ALMADIĞIMI SÖYLEDİM ÜSTÜNDE ALMADIM DEMEDİM Kİ..  WASSUP WASSUP WASSUP HALEN ÖKÜZ ALTINDA BUZA ARADIĞINI DÜŞÜNMEKTEYİM.. DAHA DÜN BAŞLAMADIM BU OYUNA HER OYNADIĞIM DİYARDA DA İLK 5 İÇİNDE OLACAĞIM İDDASINA GİRERİM..

BİLEN BİLİR WERTİZM İ

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Kasım 13, 2011, 11:27:19 ÖS »

BANA SON GÜN EKO DESTEĞİ VEREN OZANCA DESTUR CRYEAN KHUN KULLEKENT Tİ... SANA O MSJ BENDEN GELMİŞ OLAMAZ SEN RÜYANDA GÖRMÜŞSÜNDÜR.. aldığın gün pazarda odun 3 demir 11-12 ve taş 6-7 arasıydı Grin DEMİŞSİN AMA BİZ ONU DÜŞÜRMESİNİDE BİLİRİZ.. VE BEN DEDİĞİM RAKAMLARIN ALTINDA ALMADIĞIMI SÖYLEDİM ÜSTÜNDE ALMADIM DEMEDİM Kİ..  WASSUP WASSUP WASSUP HALEN ÖKÜZ ALTINDA BUZA ARADIĞINI DÜŞÜNMEKTEYİM.. DAHA DÜN BAŞLAMADIM BU OYUNA HER OYNADIĞIM DİYARDA DA İLK 5 İÇİNDE OLACAĞIM İDDASINA GİRERİM..

BİLEN BİLİR WERTİZM İ

yaw bunu söylüyorsun halada çıkmış oyuncuyum diyorsun işine bak yaa  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Kasım 13, 2011, 11:32:30 ÖS »

yaw bunu söylüyorsun halada çıkmış oyuncuyum diyorsun işine bak yaa  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

O KADAR OYUNCUYDUN DA BENİM 1Cİ OLMAMI ENGELLESEYDİN YAAA... Angry

İCRAAT SİZDE NERDEE.. Angry

ANCA BOŞ BOŞ KONUŞURSUNUZ.. Angry

wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Kasım 14, 2011, 01:47:57 ÖÖ »

unutmadan ben pek boş konuşmam bunuda en fazla sizin ögrenmiş olmanız lazım. o saydıklarını ve dahada fazlasını tektek indirdiğimi hatırlatmamada gerek yok sanırım.

SENİN BOŞ KONUŞTUĞUNU BENİMLE KANKA DİYE KONUŞUP 2 GÜN SONRA 2 KAMİ İLE GELDİĞİNİZDE GÖRDÜM..

METİNLE HİÇ BİR ALAKAM YOK AMA SENİN ONA YAPMIŞ OLDUĞUN KAREKTERİNİ DE BELLİ ETTİ..

wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Kasım 14, 2011, 02:10:28 ÖÖ »

ben sana gelmeden önce ipleri koparmıştım hatırlarsan kelimelerini iyi seç. metini aramızda tutmamamın nedenide bize uymaması herkes savaşırken eko kasıcam demesi vede bazı arkadaşlarımın ona güvenmemesi. metine benim direk bi saldırım olmadı ama sana yapılan 2. operasyonu ben planladım zaten sabah oyunu açtıgında gördüğün 25 kırmızı zarfdan anlamışsındır acmadanda  Wink uzatmaya gerek yok tekrar tekrar kutluyorum seni. ha bide benım bastıgım asker hakkında yorum yapmıssın defalarca dedım kendımde her gun beni şikayet edin diye. ki sürekli ettiniz. o askerde yalan dolan yok kardeşim. hepsi emekle basıldı.

UZATILACAK BENCEDE Bİ DURUM YOK..  *stop*

devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Kasım 14, 2011, 01:07:21 ÖS »

Yıllar geçsede,diyarlar değişsede hileciler hiç değişmiyor.Hayal kırıklığı. *hmm*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!